MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NMIRAXD - Profil | Po 8.8.2011 16:21:37

Enšpígl - ja jsem byl včera v lesi na chvilu v Ratkach a par bedlí aspon něco

    NEnšpígl - Profil | Po 8.8.2011 13:51:28

    Orf >> Jako že se už dosti rozkládala ? pré neměla hlavu a boty.

      NOrf - Profil | Po 8.8.2011 13:30:39

      Enšpígl >> jojo ale uz pry tekla

        NEnšpígl - Profil | Po 8.8.2011 12:09:33

        roman >> Ahoj, rodiče byli v lese a našli pár pěkných kousků. Dnes jsme chtěli jít zas, ale prší. ps. Slyšeli jste, že v lese u písečných našli pohozenou mrtvolu ?

          Nescorrt - Profil | Ne 7.8.2011 12:25:45

          roman - jo no a co byl jsem tam jednou,a nikdy víc!

            NTWIN 69 - Profil | So 6.8.2011 22:20:43

            roman >> no jo.a pak se bude do mě někdo navážet,že jezdím do Kelčan.teď už není o čem debatovat.já to psal dobře,že Hodonín je moc malý a každý tady ví na druhýho skoro všechno!!!!Díky Romane!!!

              Nroman - Profil | So 6.8.2011 22:15:51

              No coment--pro neznalé fotky jsou z kelčan
              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=629084

                NTWIN 69 - Profil | So 6.8.2011 22:12:46

                roman >> to je parádní fotka!!!!díky!!!!není k tomu co dodat!!!!

                  Nroman - Profil | So 6.8.2011 22:07:12

                  escorrt - ® [Poslat soukromou zprávu.] Po 25.7.2011 15:24:15
                  Standey - čus že tě to baví se tady hádat,ale máš pravdu za kelčany bych nedal ani korunu

                  http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/520724_adc22.jpg

                    NTWIN 69 - Profil | So 6.8.2011 21:41:48

                    roman >> ahoj Romane,každý by měl stářím zmoudřet.Jenže u některých lidských jedinců se to bohužel nikdy nepodaří.Asi nejaký defekt z mládí.Ty sbíráš houby?TRak tomu naprosto nerozumím.Otrávil bych celou rodinu.Takže radši se o to ani nepokouším.

                      Nroman - Profil | So 6.8.2011 21:37:53

                      TWIN 69 >> to nemá smysl-někde jsem četl že člověk časem zmoudří...tak holt tomu musíme věřit. V pátek nakonec zvítězily houby a těch pár desítek praváků stála za to. Ať se daří !

                        NTWIN 69 - Profil | So 6.8.2011 20:52:39

                        tuzemak >> máš pravdu Tuzemáčku!!!

                          Ntuzemak - Profil | So 6.8.2011 20:50:02

                          TWIN 69 >> máš pravdu,ztrapní se už bez cizí pomoci:o)))

                            NTWIN 69 - Profil | So 6.8.2011 20:48:26

                            tuzemak >> aj takové věci sa stávají.Hodonín je malý a každý tady naštěstí ví o každém skoro všechno.nemá to cenu dál nějak řešit.je tady pár lidí kterých si vážím.ostatní jsou mě v podstatě fu/c/k.

                              Ntuzemak - Profil | So 6.8.2011 20:43:19

                              TWIN 69 >> koukám,že si rychle to foto jesíka vymazal z KELČAN ha hááááá

                                NTWIN 69 - Profil | So 6.8.2011 20:10:46

                                CarpPavel >> escorrt - 6.8.2011 7:58:26 >> jasně,tak si asi chlapi něco vymysleli.ZDAR!!!

                                  Nescorrt - Profil | So 6.8.2011 7:58:26

                                  TWIN 69 - soukromák u mě nejsou Kelčany,je to něco strašnýho ta voda,jo aha ty myslíš Dešnou jo tak to si zajedu jednou za rok nic víc zdar!

                                    NTWIN 69 - Profil | Pá 5.8.2011 19:33:53

                                    CarpPavel >> escorrt - 5.8.2011 7:01:47 >> Pavle,když tak bojuješ proti soukromákům,tak nechápu proč máš v kartě fotky ryb z těchto rybníků.není to nějaký divný???

                                      Ntuzemak - Profil | Pá 5.8.2011 19:33:26

                                      KUBULE >> i na svazovce by ti vypráskal kožuch,stáhl bys ocas a vyvalil bulvy......