MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Pá 5.8.2011 19:30:13

KUBULE >> chápu Tvé mindráky chlapečku.dokážu zachytat i na svazovce,což může potvrdit hromada svědků.takže je mi úplně jedno co tady zkoušíš.pro mě jsi jenom kecka z netu.

    escorrt - Profil | Pá 5.8.2011 7:01:47

    KUBULE - úplně přesně jsi to řekl :-)

      Martík - Profil | Pá 5.8.2011 0:40:10

      KUBULE >> Tak tomu se říká tah přímo na bránu... ;) Hlasuju - "nelíbí se mi"

        KUBULE - Profil | Čt 4.8.2011 22:07:35

        TWIN 69 >> nechapu,jak se někdo může chlubit ůlovkama chycenýma v bazénu,pardon na soukrommé vodě.Běž předvést své umění na svazovku ty rádoby rybářu.

          roman - Profil | Čt 4.8.2011 21:33:08

          CarpPavel >> escorrt - 4.8.2011 8:11:11 >> věř mu chlape-tenhle človíček na rozdíl od spousty jiných nekecá a hlavně nemá důvod. P.S. pokud se nepletu tak všechny fotky jsou pořízeny mobilem...

            TWIN 69 - Profil | Čt 4.8.2011 19:43:59

            CarpPavel >> escorrt - 4.8.2011 8:11:11 >> nespletl,byla u toho spousta lidí a fotil to kluk co chytal vedle mne.pokud by někdo nevěřil mým úlovkům,tak je mi to úplně jedeno.já mám svědomí čisté.minule jsem byl dokonce opraven u míry kapra.prý neměl 89,ale 90cm.takže asi tak

              escorrt - Profil | Čt 4.8.2011 8:11:11

              TWIN 69 - nespletl sis míru?nic proti tomu ale ti kapříci vypadají tak na 60cm

                TWIN 69 - Profil | St 3.8.2011 21:14:03

                zdar chlapi,dneskaj v Kelčanech 18 kousků.nej byly dva kousky po 84cm.všechno na pelety Kapří guláš a Hot Red Halibut.

                  escorrt - Profil | St 3.8.2011 19:03:13

                  Zdravím opět na moc krásný svazovce od pondělí do středy a stačilo celkem 8 kaprů nad 80cm, Bohužel 3 velké ryby mi ještě utekly,ale maximální spokojenost největší kapr 90cm 16kg,chytáno na ...... :-) ,i sumíček byl chycen

                    TWIN 69 - Profil | Ne 31.7.2011 18:28:58

                    CarpPavel >> escorrt - 31.7.2011 18:27:15 >> gratulace kolego.pěkná práce.

                      escorrt - Profil | Ne 31.7.2011 18:27:15

                      Tak opět se víkend podařil na svazovce,14kg šupináček,10kg lyseček,chytáno na .........

                        TWIN 69 - Profil | Po 18.7.2011 20:12:33

                        farevelak >> No horko bylo děsný.ještě že foukal aspoň větr.pár piveček bylo.odpoledne už bohužel nealko,protože jsem zasej řídil.Mám tu smůlu vždycky.

                          farevelak - Profil | Po 18.7.2011 9:13:48

                          TWIN 69 >> Krásný kapřík ...gratulejšn.No k tvé poznámce.Bylo vedro a nějak se jim žrát nechtělo ... takys měl hlad převlečenou za žízeň, ne ?? :-))))))))) Nejtěší vábavu mám v tych pěti Gamáčoch :-))) Za 2 hod. du dom, protože mám "hlad" jak sviňa :-))))) čepované je čepované

                            escorrt - Profil | Po 18.7.2011 5:31:36

                            Tak sem byl opět na menší výpravě docela to šlapalo chyceno asi 100kaprů lysec nej. 80cm 13,60kg,takový bobelatý :-)

                              TWIN 69 - Profil | Ne 17.7.2011 18:54:25

                              Dobrý podvečer kolegové.Akorát jsem dojel z Kelčan.Celkem deset kaprů.nej měl 89cm.jinak šílené vedro a rybám se moc žrát nechtělo.

                                angelo - Profil | Ne 17.7.2011 12:57:09

                                MIRAXD >> diky

                                  MIRAXD - Profil | Ne 17.7.2011 7:33:05

                                  angelo-tod to maš poštal jsem si to od jednoho z jine diskuze-http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=16​​1466&TypeID=7

                                    angelo - Profil | So 16.7.2011 23:30:44

                                    MIRAXD >> Aha. Toz ty terminy tu na mrku litaji ruzne. Dik za info.

                                      MIRAXD - Profil | So 16.7.2011 20:07:40

                                      angelo -v ponděli od 18-21.7.2011

                                        TWIN 69 - Profil | So 16.7.2011 19:39:57

                                        Zdravím všechny z Hodonína!!!