MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | So 16.7.2011 19:39:29

angelo >> zatím prý nejsou peníze,aspoň tak mi to říkal Mira.

    angelo - Profil | So 16.7.2011 19:33:40

    Hoj..jak to vypada s tou Moravou? uz odpusti?

      Orf - Profil | So 9.7.2011 22:05:06

      angelo >> jj něco sem hodil sem http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=637095

        angelo - Profil | So 9.7.2011 21:56:57

        Orf >> a co ryby? doslo neco ?

          Orf - Profil | So 9.7.2011 21:34:15

          zdravím taky sem se vrátil z dovolené ze slunné francie

            Sokolik - Profil | Pá 8.7.2011 18:28:08

            MIRAXD >> jojo dobře jsem ty rybky poznal :) párkrát jsem tam už taky byl :)

              MIRAXD - Profil | Pá 8.7.2011 13:10:11

              ee

                MIRAXD - Profil | Pá 8.7.2011 13:09:51

                Sokolik - jo je 12 dni valačka u moře

                  TWIN 69 - Profil | Čt 7.7.2011 19:20:42

                  MIRAXD >> Miro,šak takéto ryby plavu aji v Moravě.teda když si dáš brko tak je tam uvidíš.nic ve zlém,paráda!!!

                    Sokolik - Profil | Čt 7.7.2011 10:40:49

                    MIRAXD >> ahoj fakt super fotky :) není to náhodou Egypt?

                      MIRAXD - Profil | Čt 7.7.2011 8:59:38

                      super zažitek

                        MIRAXD - Profil | Čt 7.7.2011 8:58:37

                        iii

                          MIRAXD - Profil | Čt 7.7.2011 8:57:42

                          oo

                            MIRAXD - Profil | Čt 7.7.2011 8:56:59

                            nazdar chlapi tak se se vratil z dovolene super tady par fotek pod mořem

                              TWIN 69 - Profil | Po 4.7.2011 20:33:58

                              angelo >> máš to v SZ.

                                angelo - Profil | Po 4.7.2011 20:21:38

                                TWIN 69 >> Byl jsem minuly tyden po hodne dlouhe dobe na Lavore a slo to pomerne dost dobre. Ze 7 zaberu 3 kapry a jeden spadl nej 50, sice nasadaky, ale tak jsem si tam jeste nezachytal. Dnes jsem tam chtel jit znovu a kdyz jsem videl ze muj oblibeny flek je plny, tak jsem to otocil. Jinak sem se moc nikde jeste nedostal. Chtel bych jet nekam na delsi dobu pod stan. Letos chodim dost casto na Hlinik, ale ani tam to neni zadna hytparada. Kaprum se jaksi nechce. Nato jak sem byl minuly rok zvykly, ze porad taham tak letos je to slabsi. Je to skrz ty Bilovice.

                                  TWIN 69 - Profil | Po 4.7.2011 20:14:37

                                  angelo >> a jak se daří s rybama?

                                    angelo - Profil | Po 4.7.2011 20:12:56

                                    TWIN 69 >> neni zac :)

                                      TWIN 69 - Profil | Po 4.7.2011 20:11:36

                                      angelo >> mám uloženo,tak ještě jednou díky.

                                        angelo - Profil | Po 4.7.2011 20:09:51

                                        TWIN 69 >> Ten Novak je porybny a ma tam chatku hned u rybnika. Ma ty povolenky v chate, ale musis mu prvni zavolat jesli je ma at tam nejedes zbytecne. Pak vim, ze se daji koupit v obchode se zeleninou.