MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

TWIN 69 - Profil | Po 4.7.2011 20:04:53

angelo >> mockrát díky.počkám si.

    angelo - Profil | Po 4.7.2011 20:03:45

    TWIN 69 >> vim kde to hledat...najdu a poslu

      TWIN 69 - Profil | Po 4.7.2011 19:56:59

      gomz >> díky,musím někde sehnat číslo na toho hospodáře.snad se někdo najde nebo to budu muset vygooglit.

        gomz - Profil | Po 4.7.2011 19:53:41

        TWIN 69 >> Budto v rybarske prodejne v Bilovicich nebo u hospodare, ale kontakt nemam.

          TWIN 69 - Profil | Po 4.7.2011 19:47:10

          Chlapi,máte někdo kontakt na povolenku do Velkých Bílovic?

            angelo - Profil | Ne 3.7.2011 19:21:46

            CarpPavel >> escorrt - 3.7.2011 18:19:26 >> asi vim o jakou vodu se jedna..i nam se podaril temer podobny kousek...tak je jich tam vic..jinak gratuluju :)

              TWIN 69 - Profil | Ne 3.7.2011 18:23:14

              CarpPavel >> escorrt - 3.7.2011 18:19:26 >> gratulace pane kolego.moc pěkná ryba.

                escorrt - Profil | Ne 3.7.2011 18:19:26

                Tak sem něco hodím,opět vydařený víkend na svazovce,chyceno 14ks kapříků od 45cm do 68cm,ale nej.kousek měl 87cm 12,80kg,bohatě stačil víkend

                  TWIN 69 - Profil | Ne 3.7.2011 12:34:08

                  nazdar pánové,tak jak se daří?Včera jsem si trošku zachytal.celkem 11 cejnů a 18 kaprů.místní domorodci byli trošku mimo,ale to mě nevadí.dobře jsem si to rozkrmil a pak pak bylo fajn.dokonce se mě podařily dva doubly.prostě parádní den u vody kousek od Hodonína.

                    Enšpígl - Profil | Út 28.6.2011 22:28:17

                    Sokolik >> Já taky ne. Ale byl jsem na výstavě železničních modelů ( něco pro mě, plně mi to rybolov vynahradilo )

                      Sokolik - Profil | Út 28.6.2011 21:38:53

                      Enšpígl >> Tak jsem nakonec dneska taky nikde nebyl. SnaD zítra

                        Enšpígl - Profil | Út 28.6.2011 13:40:12

                        Sokolik >> šel bych taky, ale nevím kam :-) asi si dám odpočinkový den, lovím ted každý den

                          Sokolik - Profil | Út 28.6.2011 12:37:47

                          Enšpígl >> Pěkné pěkné :) no já se dneska pujdu opět někam podívat, ale ještě nevím přesně kam.

                            Enšpígl - Profil | Po 27.6.2011 23:41:20

                            Sokolik >> To se máš, mě se smůla lepí perfektně. Mám pěkné woblery, ale nepůjdou do nebezpečné vody dřív, než bude vyproštovák nástrah. Jinak po skeletorovi pokukuju. Hodil by se mi ten 3m a 8 - 32g. Držel jsem ho v novější verzi special edition a super klacek

                              Sokolik - Profil | Po 27.6.2011 22:46:21

                              Enšpígl >> Ahoj, tak mě se dneska konečně podařila prolomit smůla ve vláčce. Chytil jsem 1. rybu na vláčku tento rok a zrovna pro mě nejcenější sumíka cca 70cm v proudu dal mému Skeletorovi pěkně zabrat :) pak ještě došel tloušť a nějaké záběry jsem nezasekl. Ale jinak konečně povedený lov :)

                                Enšpígl - Profil | Po 27.6.2011 22:32:33

                                Sokolik >> Dík, už jsem zpět a : utrhl jsem smáčka a ani záběr :) ti dravci snad stávkují...

                                  Sokolik - Profil | Po 27.6.2011 19:20:57

                                  Enšpígl >> Jojo, zítra pohledám a zajdeme... ať se daří :)

                                    Enšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:20:06

                                    Sokolik >> Jo takhle. Tak někdy příště. ted frčím

                                      Sokolik - Profil | Po 27.6.2011 19:18:53

                                      Enšpígl >> nemám nachystaný ani prut ani naviják...:( kdybych těch pár smáků měl, ale ty bych ještě hodinku hledal....