MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:11:01

Sokolik >> Vezmi ze tři, čtyři pytlíky a je to. Já mám jen 2 barvy. To stačí.

    NSokolik - Profil | Po 27.6.2011 19:08:39

    Enšpígl >> Tyjo takto narychlo to na smáčkování asi nestihnu nachystat :( mám v tom docela bordel. Ale zítra už bych to snad stihl nachystat, tak by jsme mohli jít zítra...

      NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:05:50

      Sokolik >> Jestli chceš můžem s těma smáčkama ještě ted někam zajít. Vím kam. Aspon malou štičku, nebo candátka, prostě něco

        NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:04:49

        Sokolik >> Tak a znám dalšího mrkmena navíc.

          NSokolik - Profil | Po 27.6.2011 19:04:34

          Enšpígl >> To jsem si tě nevšiml :( no smáčků mám docela dost, ale kupoval jsem je spíš na pstruhy a v okolí Hodonína na ně nechytám ....

            NSokolik - Profil | Po 27.6.2011 19:03:45

            Enšpígl >> Ano ano to jsu já :D

              NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:03:30

              Sokolik >> jo viděl jsem tě. minuli jsme se večer u vývalů pod jezem. Chytáš na smáčky ?

                NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:02:42

                Sokolik >> A máš ještě rapala sling bag, či jak se to jmenuje ?

                  NSokolik - Profil | Po 27.6.2011 19:01:57

                  Enšpígl >> Ano mám, chytám zde s ním....

                    NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 19:01:05

                    Sokolik >> Nemáš ty berkley skeletora ? možná jsem tě viděl u vývalů u jezu...

                      NSokolik - Profil | Po 27.6.2011 18:59:17

                      Enšpígl >> Už nevím kam na ty ryby jít :( fakt jsem prolezl hodně míst a stále nic :( tak to ještě pujdu zkusit na Salaju...

                        NEnšpígl - Profil | Po 27.6.2011 18:48:11

                        Sokolik >> Jsem na tom úplně stejně. Ted možná půjdu zkusit smáčkovat, jestli okoun nepřijde.

                          NSokolik - Profil | Po 27.6.2011 18:28:17

                          Ahoj, jak se vám daří dravci v Hodoníně? mě teda vůbec.... :(

                            NEnšpígl - Profil | Ne 26.6.2011 21:58:50

                            TWIN 69 >> Díky a nápodobně.

                              NTWIN 69 - Profil | Ne 26.6.2011 21:45:24

                              Enšpígl >> no to určitě.jdu už do postele.tož se měj fajn a chytej pěkné ryby.ZDAR

                                NEnšpígl - Profil | Ne 26.6.2011 21:41:32

                                TWIN 69 >> :-) jéé, to by bylo věcí.

                                  NTWIN 69 - Profil | Ne 26.6.2011 21:27:39

                                  Enšpígl >> nebuď skromný.

                                    NEnšpígl - Profil | Ne 26.6.2011 21:24:39

                                    TWIN 69 >> To je dost šlupek. mě by stačil jeden :-)

                                      NTWIN 69 - Profil | Ne 26.6.2011 21:22:52

                                      Enšpígl >> pokud seženou 70 mega,tak to bude příští rok už zase s vodou.

                                        NEnšpígl - Profil | Ne 26.6.2011 21:21:35

                                        TWIN 69 >> Já taky, ale to tam byla voda :)