MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Čt 28.4.2011 14:08:33

farevelak >> ne, bylo to na vodě s čistým dnem a byl líný. Typu: ,, když mě pustíš, tak já se nechám ´´ . Ale asi 15 min to trvalo

    Nfarevelak - Profil | Čt 28.4.2011 9:20:44

    TWIN 69 >> Tak karásků sem chytl na Moravě dost,ale cejna sem letos ještě neviděl.Ne že bych o to stál :-DDD

      Nfarevelak - Profil | Čt 28.4.2011 9:18:54

      Enšpígl >> Tak to je super... při mojem umu a štěstí, bych to určitě urval :-)))))))))))

        NOrf - Profil | Út 26.4.2011 20:19:04

        CarpPavel >> escorrt - 26.4.2011 15:30:34 >> gratulace pěkný kapřík. bacha na porybné. :-)

          NTWIN 69 - Profil | Út 26.4.2011 20:10:07

          Sokolik >> ahoj,já byl tamtéž v neděli a celkem v pohodě jsem si zachytal cejny.došel aji 1 Úhoř.na kapry vyrazím v sobotu a neděli.

            NEnšpígl - Profil | Út 26.4.2011 18:43:54

            angelo >> jj, však když se mrkneš tak vidíš 2 břehy, jeden u vody, plážička a 2 břeh

              Nangelo - Profil | Út 26.4.2011 18:22:52

              202 >> Nepripada ti, ze je tam jaksi malo vody. Byl jsem tam minuly vikend a zabalil jsem to, protoze jsem zjistil, ze chytam ve vode tak 40cm hluboke a za prdelou mi jezdila celou dobu sekacka. Uz tam dluho nepujdu :))

                Nescorrt - Profil | Út 26.4.2011 15:30:34

                tak víkendová chytačka se moc povedla na svazovce Jižní moravy 82cm,11,50kg

                  NEnšpígl - Profil | Út 26.4.2011 15:23:56

                  farevelak >> 66cm je na feeder v pohodě. Toto jsem taky vytáhl na feeder. Akorát je s tím vyfocený táta. 104cm

                    NEnšpígl - Profil | Út 26.4.2011 15:21:51

                    farevelak >> tak, tak. Nemám nic proti braní ryb, když se rozumě zužitkují. Ale ,, automaticky ´´ brát ? to je blbost. Ještě jsou tací vyčůránci s rodinou, kde manželka a děcka mají taky doklady, chlap jde na ryby, má u sebe 3 povolenky, a vezme si 3 kapry. A klidně je nacpe do jednoho vezírku. A udělá to klidně 3x po sobě. škoda že RS se netrefila a šla zrovna jindy.

                      Nfarevelak - Profil | Út 26.4.2011 15:12:48

                      Jinak já ne, ale kolega vedle na M7 kapřík 66cm. Já vytáhl 12 karásků do 20cm :-DD Protože nedravcuju, tak sem se bavil s novým feedrem. Poprvé sem ho vyzkoušel a je to opravdu jemné chytání.Jenže jsem se nezbavil dojmu, žy bych tu 66tku na feedr nevytáhl. Mám tam 16 vlas 10tku návazec. Takže by to bylo asi hodně zajimavé.Zvyklý, rybu co nejdřív bez nějakého trápení vytáhnout a když tak pustit, s tím feedrem bych to asi urval hned po metru :-DDD
                      Ještě sem si nezvykl.

                        Nfarevelak - Profil | Út 26.4.2011 15:09:15

                        Enšpígl >> Já je nepouštím, ale dva kapry,si vezmu v týdnu, když plánujem grilovačku. Jak není akce, tak je pustím. Nemám bazen abych je zbytečně přechovával.
                        Ale jak je "bečka", proč bych si nevzal.Ale nepíšu že jsem záměrně pustil každou rybu, protože je kapr ohrožený druh :-DDD V Loni jsem měl 12 kaprů a to není nic moc. Když jsem viděl sumář, kde "rybář" má nachytané za r.2010 150kg kaprů :-DDD bych musel srát kosti aj po
                        tlačence :-DDD

                          NEnšpígl - Profil | Út 26.4.2011 15:01:27

                          farevelak >> Přesně jak píšeš. :-) Si připadám jako jediný, kdo ty ryby pouští :-(

                            Nfarevelak - Profil | Út 26.4.2011 14:58:37

                            Enšpígl >> Já viděl pustit kapra 49cm. Ale jen proto,že dalšího chytl 57cm, takže je vyměnil :-DDD Je to tak, tady všichni píšou o způsobu chyť a pusť, přitom při psaní mají masnou hubu od smaženého kapra :-DDD

                              NEnšpígl - Profil | Út 26.4.2011 14:47:10

                              farevelak >> vcelku má pravdu. A nejen dědci. Tady na mrku je každý ,, chyt a pust ´´ šetrný k rybě, specialista... A když si sednu k vodě, tak mám pocit, že všichni neumí nic jiného, než vzít rybu. Pouštění ryby vidím málokdy.

                                Nfarevelak - Profil | Út 26.4.2011 14:37:05

                                202 >> Jací dědci, spíš jsem viděl,jak lítají flašky od piva do Moravy.Něco mi povídej o mladých,jak se chovají u vody :-DDD Nebo že by závist ?? ..........

                                  N202 - Profil | Út 26.4.2011 14:24:54

                                  Zdar.Já jsem byl taky na Lavoře a dvoch,54-47cm.54ku jsem si zasakoval.Spokojenost,ale že to není celej rok.Nechci nějak bonzovat,ale dědci to tam drtí bez pravidel!!Pak se nedivme,že za 14dnů tam nejsou rybi.Doporučoval bych povinnost tohle hlásit na svaz.Zdar a ať se daří všem poctivejm rybářům.

                                    NSokolik - Profil | Ne 24.4.2011 20:23:44

                                    TWIN 69 >> Ahoj včera odpoledne jsem byl na lavóře a kromě toho, že jsem si zaplaval pro kapra, který uvázl pánovi v jednom spadeném stromě , tak kromě toho vůbec nic :(

                                      NTWIN 69 - Profil | Ne 24.4.2011 17:35:57

                                      tak co pánové,jak se vede v prodlouženém víkendu?

                                        NTWIN 69 - Profil | So 23.4.2011 20:16:10

                                        angelo >> jo,tak tohle nechej opravit.mohlo by tě to někdy mrzet.