MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

NEnšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:37:25

TWIN 69 >> Díky. Víš, na ty závody. Rozpočet je omezený, tak asi použiju to svoje krmení.

    NTWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 19:35:26

    Enšpígl >> pošlu TI odkaz.vloni mě stál sáček 99 kaček.

      NEnšpígl - Profil | Ne 1.5.2011 19:33:18

      TWIN 69 >> Ahoj, prosímtě, kolik Tě stála pixla těch jahodových pelet, co jsi mi dnes ukazoval ?

        NMario6121 - Profil | Ne 1.5.2011 17:08:39

        roman >> totez vidim na svazovkach ......
        neni to tim, ze je to soukromac ....
        je to dano rybarskym tlakem .....

        pokud si pujdes sednout na velmi exponovane misto (posledni podobne ryby mam ze soutoku Berounky a Vltavy, vikendy bezne pres 100 hlav) dockas se takovych obrazku velmi casto, i kdyz u kapra mene, ten se hned stehuje do kuchyne, takze nasobne chyceni mu "nehrozi"...

          Nroman - Profil | Ne 1.5.2011 11:04:39

          ta fotka je takový malý apel na lidi ať se chovají slušne a lovíme zdravý ryba jak na fotkách víš..

            NTWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 10:51:12

            MIRAXD >> neříkej nic.však už víme kam sa bude jezdit.toho 14.května bych to viděl moc dobře.

              NMIRAXD - Profil | Ne 1.5.2011 10:51:05

              TWIN 69 - dojedeš toho 14 za nama mam s tim počitat budu tam volat asi v tydnu at teda řeknu jestli budem 3 nebo 2

                NMIRAXD - Profil | Ne 1.5.2011 10:49:19

                TWIN 69 - co ti mam řic na to

                  NTWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 10:47:16

                  MIRAXD >> Miro,Kelčany letos končí.Bude to svazovka.

                    NMIRAXD - Profil | Ne 1.5.2011 10:46:28

                    roman - zdar loni jsem tam stravil 4 dni a chytl jsem maleho jesika a ten byl zasej tak zamotaty ve struně a dořezany že hruza skoro něl uřezany ocas,vem to tak že tam chodi lidi kteři vubec na ryby nechodi a pak to tak dopada

                      NTWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 10:36:40

                      no šak ani tento není tak špatný.76cm.

                        NTWIN 69 - Profil | Ne 1.5.2011 10:36:03

                        roman >> Ahoj Romane,máš pravdu,je to hnus a viděl jsem to navíc na vlastní oči.pěkná ryba,ale ta tlama fakt hnus.Proto pro změnu posílám fotku jednoho krasavce.86cm a 14kg.

                          Nroman - Profil | Ne 1.5.2011 10:17:08

                          posílám fotku roztrané tlamy kapra z jednoho soukromáku -neuvádím odkud je to focené (i když spousta lidí určitě ví..) bo to není vina majitele ale lidí kteří používají háčky jak na slony a ryby rvou z vody co to jde...fakt to nebyl moc pěkný pohled....fotka není moc kvalitní, ale představu si udělá asi každý................

                            NMIRAXD - Profil | So 30.4.2011 16:04:30

                            prvni letošni noc u vody na svazovce kapři při chuti 73cm,55cm a dalši 4 neproměněni ve stromě

                              NMIRAXD - Profil | So 30.4.2011 15:43:14

                              Končan - To vidim ani telefon nemožeš zvyhnut

                                NTWIN 69 - Profil | Pá 29.4.2011 21:32:25

                                Končan >> Ahoj,hlavně už sa ozvi a zajedeme někam pokecat.Šak sme sa neviděli od Carp Show.

                                  N202 - Profil | Pá 29.4.2011 13:32:23

                                  Zdar,taky bych si zajel na Šakvicků,ale není jaksi čas.Nakrmit a za dva dny jet pryč mě nebaví.Možná zkusím Dyju pod vraty v mlýnech.rybu tam dřív stáhneš!Stejně se to určo tře,tak hodně štěstí vydrýsku.

                                    NKončan - Profil | Pá 29.4.2011 8:09:57

                                    Čaute Vydrísci
                                    tak co jde vám to.Já nemám čas na ryby takže ZERO, ale od 12.5. do 16.5. jedu na Dyju takže si to vynahradím alespoň částečně.V červnu na D5 na pár dní tak uvidíme.Tak přeju


                                    Petrův Zdar


                                    David

                                      NTWIN 69 - Profil | Čt 28.4.2011 20:05:05

                                      farevelak >> Ahoj,šel jsem na ně účelově.takže spokojenost