MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

angelo - Profil | So 23.4.2011 20:14:50

Napadlo me si koupit dvouslozkove lepidlo priskyricove a prelepit to. Ale nevim, co myslis?

    angelo - Profil | So 23.4.2011 20:13:59

    TWIN 69 >> U ctvrteho ocka od koncoveho sem si vsiml nastiple keramiky. Odchylilo se to od sebe trosku a vznikl tam takovy schodecek a vlasec se v tom zastavuje o tu hranu vychylenou. Je to vysoke ani ne milimetr. Ten silon presto preskoci, ale drhne a kdyz by ten silon byl poradne naply tak bych se bal abych to oto neupalil nejak.Radsi si to chcu zpravit.

      TWIN 69 - Profil | So 23.4.2011 20:09:40

      angelo >> tak se tam zastav.za optání nic nedáš.a co se TI vlastně stalo?

        angelo - Profil | So 23.4.2011 20:08:22

        TWIN 69 >> Taky me to napadlo se tam optat.

          TWIN 69 - Profil | So 23.4.2011 20:05:28

          angelo >> zkus a uvidíš co TI řeknou.nebo se zastav v Carpproductu,ale tam TI určitě poradí to stejný co tady.

            TWIN 69 - Profil | So 23.4.2011 20:04:40

            roman >> v pohodě!!!!i to se stává!!!

              angelo - Profil | So 23.4.2011 19:59:59

              TWIN 69 >> To jsem nasel, ale maji na strance jen Fuji ocka. To co potrebuju stoji 305kc. Mozna tam zkusim zavolat a optam se jestli nemaji aj Sic.

                roman - Profil | So 23.4.2011 19:59:52

                TWIN 69 >> hmm zase druhý oo))

                  roman - Profil | So 23.4.2011 19:59:10

                  angelo >> www.carpion.com

                    TWIN 69 - Profil | So 23.4.2011 19:57:50

                    angelo >> v Podivíně na nádraží má prodejnu Dušan Mikerásek.zkus to tam.

                      angelo - Profil | So 23.4.2011 19:55:35

                      Poradite mi prosim nekdo kde by se dalo nechat vymenit ocko na prute? Nejaky servis pobliz.

                        TWIN 69 - Profil | So 23.4.2011 17:52:18

                        CarpPavel >> escorrt - 23.4.2011 5:59:57 >> A máš pravdu!!!

                          escorrt - Profil | So 23.4.2011 5:59:57

                          Kočárek je nej.pi.. , většího kok.t. jsem neviděl hnus !

                            TWIN 69 - Profil | Pá 22.4.2011 21:02:52

                            angelo >> kašli na Kočárka a mrkni na tohle video:
                            http://www.youtube.com/watch?v=CQWGNfKejPQ

                              angelo - Profil | Pá 22.4.2011 20:53:49

                              Martík >> jojo podobne reci mel i kdyz jsem ho ja potkal...sama historka

                                Martík - Profil | Pá 22.4.2011 14:16:13

                                angelo >> Jo, kočára sem potkal tak před 2 týdnama u vody..zrovna tam jeden strejda tahal kapra :))) měl si kočára vidět, to byl škleb :)) Provedl svůj monolog o 5 metrákách kaprů z loňska, jeho ocelových šňůrách, rybaření v lese a zakončil to zmasenou 90tkou :)) Strejda(přespolní) se jen zděšeně ptal, co to bylo za "pána" :))) Říkám - "to je taková legenda. Občas je někdo takový vůl, že se stane legendou - a to je právě tenhle případ" :))

                                  angelo - Profil | Čt 21.4.2011 12:20:50

                                  Enšpígl >> Kdesi jsem cetl ze v nejake zemi berou rybolov jako lov a ne jako sport. Proste to co si chytnes tak vemes. Snad to tady tak taky nedopadne :))

                                    Enšpígl - Profil | Čt 21.4.2011 12:18:13

                                    angelo >> Stejný názor. Rybář je lovec, a jde si pro úlovek ( od přírody že ), ale neandrtálci si taky chytli 1 mamuta, co jim stačil, a ne 2 zbytečně

                                      angelo - Profil | Čt 21.4.2011 12:15:42

                                      Enšpígl >> To nevim. S timto zkusenost nemam, ale je to mozne, v ČR je vsechno mozne. Jako nevadi mi, ze si lidi berou ryby, ale nemeli by to prehanet. Za chvilku si budem chodit k vode jen sednout.

                                        Enšpígl - Profil | Čt 21.4.2011 12:03:00

                                        angelo >> Hádal ? přidal bych se k tobě. A to není konec. Myslíš si že masařská generace už vymírá, ale 30tiletí vyčůranci s rodinou jsou opak. Papíry mají děcka ( i ve věku, ve kterém by nesložily zkoušky ) manželka, chlap loví, a za den si takto vezme i 3 kapry. Ale někdy si je dá do 1 vezírku. Přijít RS, tak mají po papírech všichni. To víš, je u vody sám a má doklady od rodiny s docházkami a rybami.