MO Hodonín

Diskuse k místní organizaci HODONÍN

angelo - Profil | Čt 21.4.2011 11:58:32

Enšpígl >> uz jsem se s kocarkem minuly rok hadal...s tim clovekem neudelas nic..je to magor

    Enšpígl - Profil | Čt 21.4.2011 11:53:42

    Tofr >> Jenže když chce RS zabavit papíry, tak nemůže přijít a říct, hele o vás se říká, že jste masař, a někdy si vezmete i 2 kusy za den... Musí mít důkaz

      Tofr - Profil | Čt 21.4.2011 11:46:35

      Enšpígl >> Není třeba mu nic dokazovat. Všeobecně se to o něm ví a dokonce za svoji těžkou masařinu dostává od naší mafiánské MO odznaky za nejlepšího rybáře. Co potom chceš dělat???

        Enšpígl - Profil | Čt 21.4.2011 11:37:20

        Tofr >> Ale jak mu to dokázat. jedině ho nafotit při lumpárnách, a zase, jak to udělat

          Tofr - Profil | Čt 21.4.2011 7:05:22

          Enšpígl >> Kočár je hovado, které by mělo dostat doživotní zákaz..!!!

            Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 23:16:44

            Tofr >> Ale je nás dost mladých. Já až moc na to. Důchodcům to asi hoví, masit, masit a masit. Určitě znáš Kočárka. Jenže chtít

              Tofr - Profil | St 20.4.2011 23:12:52

              Enšpígl >> No nevím jestli přiměješ tu bandu důchodců k nějakému bouření...

                Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 22:43:31

                Tofr >> Houfné vzbouření. že prý se má každých 5 let měnit šéf svazu, ale nejsem si tím jistý. Ale na druhou stranu, Verner, pokud potřebuješ něco sehnat, tak je ochotný.

                  Tofr - Profil | St 20.4.2011 22:40:21

                  Enšpígl >> Ne možná, ale určitě. Otáza je, jak to staré vedení sesadit?

                    Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 22:33:19

                    angelo >> Asi by to možná chtělo obnovu vedení

                      Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 22:29:16

                      angelo >> Tak co francouzu ? :-)

                        angelo - Profil | St 20.4.2011 22:26:12

                        Tady u nas je vsechno mozne.

                          Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 22:24:49

                          Tofr >> za výdělkem vytahat z přírodní řeky ryby. hmm

                            Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 22:24:20

                            Tofr >> Hm, tak je smutné

                              Tofr - Profil | St 20.4.2011 22:18:40

                              Enšpígl >> Ano chlapče, přesně to udělali a ne jednou...

                                Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 22:12:29

                                Tofr >> To jako že slovili ryby normálně z revíru a pak prodávali ?!?

                                  goldmaxx - Profil | St 20.4.2011 22:07:06

                                  Tofr >> plný souhlas

                                    Tofr - Profil | St 20.4.2011 21:41:09

                                    Tak nevím, jestli se někdo nakonec přiznal k situaci v MO Hodonín a rameni Mikulčice, protože se mi nechce pročítat 101 stran. Já bych k tomu řekl asi tolik. "Činovníci v MO Hodonín je jedna velká mafie, kterou zajímá jen vlastní peněženka a je to vidět na mnoha případech, jako např. slovení ramene Salajka a následné rozprodání ryb v předvánočním období, kde nebyl problém koupit krásné generační kapry 10Kg+ apod." S ramenem v Mikulčicích to nebyla otrava nýbrž udušní ryb z důvodu nevysekání ledu. Toto bylo ze strany MO odůvodněno nejstupidnějším možným vysvětlením. Prej aby se tam ve vysekaných dírách nepytlačilo... Z toho plyne, když ne upytlačit, tak raději nechat pochcípat. No zkrátka HNUS

                                      Enšpígl - Profil | St 20.4.2011 21:18:46

                                      TWIN 69 >> Už je to na ústupu, takže dobré. Zítra dopoledne si koupím pár serepetiček na pstruhy a kukuřici na kapříky a rozjedu to. Aji jsem si udělal vlastní krmení.

                                        TWIN 69 - Profil | St 20.4.2011 20:09:58

                                        Enšpígl >> to já taky.ale na ty čerstvé si ještě počkáš.