Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

Mr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 21:46:47

@Nevadí, nespěchá...díky moc za snahu :o)

    ZN - Profil | Pá 25.8.2006 21:45:17

    Mr.Stick :
    zítra. Dnes jsem měl perný den a nic jsem nestíhal. Zítra tam jedu a domluvím, co domluvit jde.

      Mr.Stick - Profil | Pá 25.8.2006 21:43:04

      @ZN: Nevíš něco bližšího o těch povčách plís?

        ZN - Profil | Pá 25.8.2006 21:39:54

        MrKos:
        a možná tam budou zdivočelý včely. Kukla je dobrá věc.

          medvěd - Profil | Pá 25.8.2006 21:10:20

          MrKos:jasně,kuklu si vem.Nevíš jaký bude počasí

            MrKos - Profil | Pá 25.8.2006 21:05:12

            Bachy: no, moc se neraduj... :-) jestli jsi čekal sterilní podmínky tak nic nebude... nějakou kuklu si sebou pro jistotu vezmu abych byl na rybách a u stolu se fším fšudy... :-) kolco: ten automat se rozhodně uživí... myslím že z něj vytáhnu dvě, tři každej den :-)

              Sumík | Pá 25.8.2006 19:42:33

              Amurek: dík za info , ale já bych raději slyšel od některého z organizátorů.
              MM, RC : jak to je?

                Amurek - Profil | Pá 25.8.2006 19:05:33

                Kolco - ® Nic si z toho nedělej až budem pít kafe z tvého automatu tak budem na tebe myslet.

                  Kolco | Pá 25.8.2006 18:54:59

                  Hallo mrkáci snažím se domluvit s majitelem na pronájmu kafemašiny aby jste měli dobrou kávičku Nescafé co vy na to kdo z vás pije takovou kávu??Škoda,že nebudu mezi vámi bude mi smutno((((( Čest

                    Amurek - Profil | Pá 25.8.2006 18:38:15

                    Sumík - ® Pokud si budeš chtít nahodit už v pátek ráno tak si budeš muset doplatit.

                      Bachy - Profil | Pá 25.8.2006 17:22:47

                      MrKos - To je smutné. :o)

                        Bosanac - Profil | Pá 25.8.2006 17:00:03

                        Sumik: Nic , neuspel jsem , neva , kazdy si bude sam krmit a vybalovat . Nezapomen hlasice pro mne , jeden na musak a jeden na vlacak.

                          Sumík | Pá 25.8.2006 16:36:50

                          Bosanac ok a ty zatím na mnou vybraném místě postavíš stan, vybalíš pruty, zakrmíš, připravíš montáže, zapíchneš vydličky, naladíš hlásiče a v 15,00 přesně nahodíš no a poté si spolu to pivko dáme ne?

                            Bosanac - Profil | Pá 25.8.2006 16:32:44

                            Sumik: Poslu odkaz dnes vecer jsem bez bryli , totiz nevidim :-)
                            Upresneni pro tebe : privezes mne kolem 13:00 , zavezes k chaticce , vybalis a odneses veci do ni , pripravis pruty , prineses pivo a kafe , bude uz 15:00 a muzeme chytat :-)

                              Sumík | Pá 25.8.2006 16:19:56

                              Bosanac Amorek: mohlo by se to upřesnit
                              Bosanac : čekám na ten odkaz:-)

                                Bosanac - Profil | Pá 25.8.2006 15:20:59

                                Amurek: Od 15:00 je rezervovan revir jen pro MRKosraz , do 15:00 muzou chytat i rybari mimo MRK .

                                  Amurek - Profil | Pá 25.8.2006 15:31:02

                                  Bosanac - ® To já vím

                                    silvan - Profil | Pá 25.8.2006 15:13:47

                                    MrKos: pšt, myslem jsem, že to nikoho nenapadne:-)

                                      MrKos - Profil | Pá 25.8.2006 15:04:04

                                      kolegové: a mrtvýho červa nebo aspoň kukličku že bych jim podstrčil... to se taky nemůže? :-) skoro na nic jinýho chytat neumím... :-)

                                      silvan: ano, přesně tak... vybalíš vláčák, já boloňku a až nám přidělí patřičné povolenky tak si je v případě nutnosti prohodíme... :-)

                                        Amurek - Profil | Pá 25.8.2006 14:58:53

                                        JirinN - ® Ta povolenka by pro nás mněla platit až od 15.00
                                        Kolco - ® Na Skaličku- 573379053 a přímo na Radka Svačinu - 605906093.