Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

NKolco | Pá 25.8.2006 13:38:12

Zdar Mrkáci nemáte někdo telefonní kontakt na správce revíru potřeboval bych s ním mluvit díky.

    NJirinN | Pá 25.8.2006 11:47:48

    Zdar. Na sraz se uz moc tesim, chtel bych dorazit taky hned tak nejak zrana v patek a v souvislosti s tim se chci zeptat. Pokud tam hned rano nenajdu "sefy" RC nebo MM ci nekoho jineho z organizatoru, co mam delat ? Muzu lapnout nekam k vode a nahodit ? Nebo se nahlasit u majitele, ze jsem uz tady a chci uz uz chytat ? :) Predpokladam, ze v cene je ta povolenka na patek uz od rana :) Diky za info.

      NZN - Profil | Čt 24.8.2006 18:03:35

      RC:
      OK, promluvím s ním.

        NRoman C. - Profil | Čt 24.8.2006 15:59:33

        ZN>a predem diky! I kdyby se to nepovedlo, tak aspon za snahu. DIK.

          NRoman C. - Profil | Čt 24.8.2006 15:59:07

          ZN>no bylo by dobry, kdyby si kazdy mohl chytat dle libosti (pul dne by bobkaril, pak by to sbalil a sel si zavlacet a vecer to protahl mouchou...) -bez nutnosti kupovat si nekolik povolenek. Toto kdybys domluvil, tak by to bylo hyper super.

            Nsilvan - Profil | Čt 24.8.2006 15:58:46

            RC a MM: pokud by to bylo dle povolenky, tak jaké jste vlastně nakoupili: P či MP? ...a nebo se to pozná až podle toho co vybalím za proutek jako první?:-)

              NBosanac - Profil | Čt 24.8.2006 15:55:36

              ZN: Ja ti dam: to jsou ti dva praví:-) Ja mam jasno , muska a vlacka . A budu piiiipat .

                NAmurek - Profil | Čt 24.8.2006 15:54:46

                benny - ® S tím půjčením povolenky na vyzkoušení vláčky by to nemněl být problém.Kámoš tam byl se strejdou,jeden mněl kaprařskou a druhý pstruhařskou povolenku a pak si to na 2 hoďky vymněnili a kámoš šel vláčet.Důležité je aby jsi mněl u sebe povolenku na občanku se ti nikdo dívat nebude jestli je jméno správné.Myslíš že v tom počtu si bude někdo pamatovat jakou ti dal povolenku?

                  NZN - Profil | Čt 24.8.2006 15:49:28

                  RC:
                  řekni, co chceš zařídit a já to v rámci možností zařídím. Je to kamarád.

                    Nsosed - Profil | Čt 24.8.2006 15:47:09

                    RC: to by bylo blbe :-(

                      NRoman C. - Profil | Čt 24.8.2006 15:37:59

                      Tak po rozhovoru s majitelem jsem z toho jelen jako vy. Fakt tam jsou dva druhy povolenek a snad se to tyka i nas, tak nevim... Pockam na MM - ten tyto zakladni veci domlouval a pak to budeme resit.

                        Nbenny | Čt 24.8.2006 15:23:26

                        ZN tak to neodmietnem ved to sa zo slusnosti nepatri :o)), ale potesim Ta usetris na mojej manzelke :o))

                          NZN - Profil | Čt 24.8.2006 15:22:05

                          Alan:
                          vzhledem k tomu, že je benny panelákové dítě, tak orgán zůstane v pořádku.

                          benny:
                          a sakra, to ti budu muset nabídnout vlastní.

                            Nbenny | Čt 24.8.2006 15:15:57

                            ZN nie nerobime ale dufam, ze ta nesklamem ani palenka nebude domaca :o( hold ja som panelakove dite

                              NAlan - Profil | Čt 24.8.2006 15:15:49

                              ZN>Na ty klobasy jednou dojedes, Zdenku!

                                NZN - Profil | Čt 24.8.2006 15:13:57

                                benny, ty jsi můj člověk. A klobásy, děláte doma klobásy?:-) EDIT: to jsou ti dva praví:-)

                                  Nbenny | Čt 24.8.2006 15:12:11

                                  ZN ver tomu, ze zasoby su pripravene uz dost dlho aby som ich nezabudol nalozit do auta. Ved slusnost kaze prist s darom .o))))

                                    Nmedvěd - Profil | Čt 24.8.2006 15:10:49

                                    ZN:rekneme Ricimu s Lojzou,ať nám pomůžou

                                      NZN - Profil | Čt 24.8.2006 15:10:46

                                      benny:
                                      do pivnice moc nechoď, tam běž až před srazem a vyber zásoby pálenky.

                                        NZN - Profil | Čt 24.8.2006 15:09:46

                                        medvěd:
                                        máme dvě možnosti. Buď nám bude někdo pípat a blikat pod chatkou, nebo budem moc blízko zdroje a chatku prakticky nepotřebujeme. A babo raď.