Diskuse k článku: Sraz MRKu 2006 - Skalička

Diskuse k článku Sraz MRKu 2006 - Skalička

Autor diskuse: MRK - , 15.5.2006

benny | Čt 24.8.2006 15:08:38

Mr.Stik tak to bola chyba uz ani to nebudeme moct mat a ZN zabudol dodat, ze v okruhu ako ma dlhe snury na navyjaku. Hned bezim do pivnice vypnut pipaky .o))

    Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 15:07:41

    @ZN: A počítá se světýlko na špičce feederu? :o)

      medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 15:07:40

      ZN:takže si bereme chatku co nejblíž vodě?V tahání za šňůry se budeme střídat.

        benny | Čt 24.8.2006 15:06:46

        to treba donies tu staru policajnu baterku co sa tam dali prepinat svetla a budeme in .o))

          ZN - Profil | Čt 24.8.2006 15:06:30

          medvěd:
          jak někdo pod naší chatkou zapípá či zabliká, kupuje pro nás panáka. To je seriózní výpalné.

            Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 15:05:54

            @medvěd: Nechyběla, mám čevené :o)

              medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 15:04:24

              beny:zase by nám chyběla zelená a červená

                benny | Čt 24.8.2006 15:00:22

                medved nie je problem zafarbim fixom .o))

                  medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:58:43

                  benny:Super,ještě potřebujeme oranžovou.fialovou a žlutou.

                    benny | Čt 24.8.2006 14:52:57

                    ZN ja mam cervene a zelene a tak som mimo :o) tvojho stupajuceho tlaku

                      benny | Čt 24.8.2006 14:52:23

                      a neda sa pozicat si od druheho kolegu povolenku na vlacenie? ved si nemyslim, ze nas tam bude niekto neustale kontrolovat? :o)) to je len taka myslienka :o)
                      ja som chcel od niekho vydrnkat rychlo kurz muskarenia, lebo som to este nikdy neskusal a ta technika sa mi paci, ale musim si nechat zajst chut, lebo na par nahodou ak by sa niekto ochotny nasiel si kupovat povolenku nebudem .o( no nevadi aspon sa zas pokocham na medvedovych albech plnych musiek :o)

                        Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 14:48:02

                        @ZN: A červený už jsou ok? :o)))

                          medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:47:02

                          ZN:smajlík

                            ZN - Profil | Čt 24.8.2006 14:45:37

                            medvěd:
                            jen doufám, že všichni nebudou mít modrý diody, to by mě fakt naštvalo.

                              medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:42:01

                              to zase bude randálu u vody.Jako na diskotéce

                                Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 14:40:21

                                @medvěd: Neee, jasně že prasit duháky či candáty na červy je blbost, jen se mto uved jako příklad :o) A jak píšeš, bonduelku sežerou stejně, radši bych pstružíka uvláčel, žádnýho na přívlač sem ještě nechyt, zatím jen na plavku a na mouchu...a přesně jak píše Maty :o) pokud se zvednu od skleničky, budu spíš dráždit kapříky...

                                  medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:38:37

                                  Maty:Áááááámen

                                    Maty - Profil | Čt 24.8.2006 14:37:22

                                    S tou povolenkou to vidím jako blbost anebo nedůslednost RC a MM při vyjednávání podmínek :) v ceně bych předpokládal občerstvení + jakoukoliv povolenku na dobu srazu, stejně se většinou bude glgat, ale když už by se někdo chtěl od sklenice zvednout, tak proč mu říkat, musíš si sednou na prdel k feederu, když se mu chce zrovna obejít rybník s vláčkou či mušákem :(

                                      medvěd - Profil | Čt 24.8.2006 14:37:15

                                      Mr Stick:živá není povolená taky proto, že je tam dost malých candátů a pak chytat pstruhy na žížalu není v našich končinách taky zrovna obvyklé.Pokud budeš chtít mermomocí chytat pstruhy na plavanou, tak Ti bohatě stačí bonduelku

                                        Mr.Stick - Profil | Čt 24.8.2006 14:35:04

                                        @medvěd: Kdyby byla výjimka, tím líp :o) ale moc tak to nevidím, zatím vždy byla pro MRK povolena živočišná, i když byla všude normálně zakázaná, tady neee :o))) takže na výjimky pro private action si asi moc nehrajou...