Kaprařina

NFishky - Profil | Čt 29.8.2013 10:38:53

jaryn82 >> jakože těm, co neumí chytnout rybu přes den, by se dovolilo chytat i v noci? :) obdobný princip jako "všude nebo nikde" (aby se chytalo nonstop) by se měl zavést i u rybářů, takže buď všichni nebo nikdo - max by se to dalo rozlišit na ti co pouští (nejen kapra, ale všechno, tak ať v noci chytají) a ti co berou - ať si rybu chytí přes den... ono rozumná pravidla by se dala vymyslet, ne že ne, jen se musí chtít :-)

    Njaryn82 - Profil | Čt 29.8.2013 10:26:20

    domino >> To by šlo ale jen lidem co mají za posledních 5 let prázdné úlovkáče.

      NHlubočepy - Profil | Čt 29.8.2013 9:25:49

      flekos >>no to by přeci u nás nešlo,kdo to kdy viděl víc druhů povolenek.Stačí,že máme dvě-že jó :-)

        Nflekos - Profil | Čt 29.8.2013 9:07:03

        domino >> Tam doma je to mozna utopie, ale ja mam dve povoleni tohoto typu - jedno na rakousky Dunaj a druhe na Slovinsky Bled.......Staci podepsat regres catch&relaes.:-))

          Nsyny - Profil | Čt 29.8.2013 8:03:00

          domino >> v naší multikulti společnosti, by hen to byla oná ....diškriminácija.

            NTomajo - Profil | Čt 29.8.2013 6:30:11

            Martin M. >> myslis tedy zrovna treba tu skupinu lidi co se klidne trikrat za den otoci k vode kdyz to zrovna jde a nikdy je u toho nikdo nechytl, protoze jezdi lovit pres den ? :-)

              NMartin M. - Profil | St 28.8.2013 23:31:28

              domino >> jedinou takovou podminku, kterou si dokazi predstavit, je, ze dotycny nemel za poslednich X let zadny prestupek s odebranim povolenky, kde X je vetsi jak 5, spise vsak 10.

                Ndomino - Profil | St 28.8.2013 23:16:01

                syny >> bylo by řešení udělovat možnost lovu nonstop pouze jednotlivým osobám na základě "nějakého klíče". Tato osoba by měla jasně dané období, revír a měla by označenou povolenku jako nonstop lov. Vím že je to skoro utopie ale proč ne?

                  NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 20:09:55

                  Bullteriér >> blbě si to pochopil,myslel jsem nej místo co se týče prostředí....mě se nejvíc líbí,a vím od lidí,že se tam nemá házet daleko a spíš doleva,ale jak jsem psal,já tam nechytal,jen tam rád ryby pozoruju..))) taktiku lovu si musí každej zvolit sám...

                    NBullteriér - Profil | St 28.8.2013 19:50:25

                    koudel003 >> Já jsem byl na 6. a super..4 byla mrtvá..Za 3 dny tam nevytáhli nic,ale nevím na co chytali apod... jinak ani nevím co by mělo být na 4 super... Ryby najíždí k tomu ostrůvku a pokud ti někdo bude sedět na 5 tak tam nemůžeš házet....

                    Byl jsem 3 dny a 32 ryb..nic velkýho,většinou 70 -80 cm..Nej ryba Amůr 84 a 94 cm...

                      NPiškothonza - Profil | St 28.8.2013 18:09:41

                      koudel003 >> ahoj 4 je podle mě jedno z nej míst, pod vrbičkama.ale já tam nechytal,jen pozoruji jak tam ryby najíždí úplně do břehu....

                        Nkoudel003 - Profil | St 28.8.2013 17:59:34

                        Čus,nebyl jste někdo na jezeře Kopa na místě č.4?
                        díky :)

                          NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 16:20:41

                          syny >> no tak to je stejný jako na Orlíku,přes noc stejně nekoušou,ale co kdyby. :-)

                            Nkakr - Profil | St 28.8.2013 15:57:43

                            Fishky >>
                            Rebelové dostávají místo řízku jen kabanos s chlebem bez hořčice:-))

                              Nsyny - Profil | St 28.8.2013 15:56:01

                              Hlubočepy >> jak jsem psal, o nejakem vetsim tlaku asi nemuze byt rec. Na D7 rozhodne ne, a na D 5 se tech par rybaru navic ztrati. No a ten, kdo si myslel, ze kdyz bude non-stop, tak konecne zacne chytat ty poradny hovada, byl asi seredne zklaman .....osobne mam ty nejvetsi ryby z Mlynu chyceny v povolene dobe.

                                NFishky - Profil | St 28.8.2013 15:45:07

                                kakr >> tiše doufám, že se na schůzi bude dát k řízku zdarma připlatit a objednat pizzu z LaPatas :-)

                                  Nkakr - Profil | St 28.8.2013 15:42:38

                                  syny >>
                                  Nemá ani vorla, máš pravdu.
                                  K těm, kteří opakovaně píší, že se měla nonstopka povolit všude jen tolko -
                                  Mze povoluje pouze zdůvodněnou výjimku a max. na 2 (slovy dvou) revírech.

                                  Jo a na Fishkyho příspěvek na schůzi se už těším, budu informovat.

                                    NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 15:17:02

                                    syny >> Zdravím,úž po několikáté-pokud se uvolní lov na dvou revírech,tak je jasný,že na nich dojde k přetlaku rybářů a tím i zvýšení počtu přestupků.Ovšem kdo ten tlak tvoří,když to vlastně nikdo nechce-nevím.

                                      NKocháč - Profil | St 28.8.2013 15:11:16

                                      Fishky >> Hlavně aby jsi si nemusel hledat novou mladou, hraji a kakr jsou pořád atraktivní chlapi.

                                        Nsyny - Profil | St 28.8.2013 15:05:36

                                        Fishky >> ony se tam vsechny nize popisovane nesvary dejou i bez non-stopky. Lovem non-stop se jen zvysila navstevnost, i kdyz osobne si myslim a z vlastni zkusenosti vim, ze konkretne na D7 neni v lete o vikendu kde nahodit, takze kdo vi jak to je......Ono je to celkem jedno, kolik vybrala policie cr a Krajsky urad na pokutach, pac svaz z toho nema ani orla, aspon si to teda myslim. Treba vi kakr vic ....

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole