Kaprařina

NKocháč - Profil | St 28.8.2013 13:28:17

Shu-lin >> Na dravce kašlat, to je plovoucí filet a všude je jich dost, kapr je ohroženej druh.

    NFishky - Profil | St 28.8.2013 13:27:33

    Kocháč >> OK, napíšu Peake SMS, ať s tou změnou počítají a popošťouchne to tam.

      NRST - Profil | St 28.8.2013 13:26:12

      Shu-lin >> No ono je těch zažranejch dravců dost, i když je rybyčkář bdělý a ve střehu:-(((

        NShu-lin - Profil | St 28.8.2013 13:22:20

        Kocháč >> Na kapra kašlat, ale těch zažranejch podmírovejch dravců, když to rybičkář nevydrží celou noc a tři hodinky si chrupne.

          Nunudle - Profil | St 28.8.2013 13:21:06

          Hlubočepy >> Víš, je mi jedno jak si to kdo pojmenuje.

            Nunudle - Profil | St 28.8.2013 13:19:20

            Fishky >> Proč si tedy nezvolíte v MO mladší a ti pak můžou tlačit dál. Jenže to se těm mladejm nikomu nechce.

              NKocháč - Profil | St 28.8.2013 13:16:56

              Já se vyspal dobře jak včera, tak dnes. Moje vyjádření o debilech, kteří chtějí nonstopku budu muset trochu doplnit. Rád bych chytal oficiálně nonstop, ale ne v současné situaci. Jednoduše si to nezasloužíme a to jen proto, protože pár jednotlivců možná desítek možná stovek prasat nadělá tolik škody, když se to povolí, že to ve finále uškodí vodám, tedy i těm kaprům co je tak rádi chytáme. Jen z tohoto důvodu si myslím, že to je kravina. A znovu se rozepisovat o neschůdnosti změn nebudu, už jsem jednou jasně napsal, že to je v současné době nemožné a nezmění to ani petice, ani plkání na netu. Budeme muset počkat, až Miloš pověří složením vlády Okamuru, bude se asi měnit ústava, tak by mohli přepsat i zákon 99/2004 Sb. Něco tady domluvíme, přílohou přiložíme tu petici z netu a Tomio to pořeší :o)

                NFishky - Profil | St 28.8.2013 12:51:45

                Darcy >> No vidíš to? pěkný příspěvek, díky za něj

                  NDarcy - Profil | St 28.8.2013 12:49:52

                  Fishky >> A jsme opět u toho. Staří trotlové-mladí progresivci. Moje názory znáš. Co když mezi těmi staršími je řada těch, kteří by ti na změny kývli? Jedním vystoupením změny neuděláš. Ke změnám vede pouze dlouhá cesta spojená s přesvědčováním. Hlavně pozor, navrhované změny nesmí omezovat jakýmkoliv způsobem většinu. Proč si u MO nezaložíte klub. Pokud budeš mluvit za 30 lidí, má tvé slovo větší váhu. Změnu na jedné schůzi uděláš pouze revolucí. Nechozením na schůzi vlastně dávám najevo že to v MO dělají dobře.

                    Nmonitor - Profil | St 28.8.2013 12:14:30

                    Fishky >> Na schůze chodit nechceš, ale chceš zásadní změny. To je asi vyčaruješ, nebo jak to chceš zařídit? :-)

                      NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 12:01:04

                      Fishky >> starý p.. novým kouskům nenaučíš :-)

                        NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 11:58:24

                        unudle >> Zdar kolego,jak si myslíš,že by se dala pojmenovat forma tvého příspěvku do diskuse ?

                          NFishky - Profil | St 28.8.2013 11:55:51

                          unudle >> v čem se pletu? ve svazu velí většina. Pokud je většina členů na schůzi staršího věku - pak změny co se prosadí samozřejmě slouží k jejich prospěchu. Kdo z těch starších členů, jenž chodí na schůze má osobní zájem se jich účastnit? No spíše ti, co mají rybník za levnou rybenu. osobně jsem byl na schůzi jednou a víc krát nepůjdu, přišlo mi to prostě marné.

                            NRostid - Profil | St 28.8.2013 11:52:43

                            unudle >> ok, držím palce

                              Nunudle - Profil | St 28.8.2013 11:51:02

                              Rostid >> Dík, není třeba, nějak se s tím vyrovnám.

                                NRostid - Profil | St 28.8.2013 11:48:49

                                unudle >> pak tě lituji

                                  Nunudle - Profil | St 28.8.2013 11:46:34

                                  Rostid >> V tomto případě mi to připadá stejný.

                                    NRostid - Profil | St 28.8.2013 11:42:16

                                    unudle >> bohužel je to v podstatě pravda, co napsal Fishky...zdůrazňuji napsal, nikoli vyblil...to je trochu něco jiného, alespoň u normálních lidí

                                      NFishky - Profil | St 28.8.2013 11:41:11

                                      unudle >> ano, snad jednou budu a doufám, že mladí nebudou mít pocit, že takoví jako já je omezujou!

                                        Nunudle - Profil | St 28.8.2013 11:37:10

                                        Fishky >> Taky jednou budeš dědek. Tak si zapamatuj co jsi tu vyblil a pak si ještě za to rád nafackuješ.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole