Kaprařina

kakr - Profil | St 28.8.2013 11:24:45

Fishky >>
No pokud se považuješ za moderního a wostrého tak věz - nejsi ani schopen dodržet úřední dobu když si jdeš pro povolenku, jaká je tedy záruka dodržování pravidel lovu??

Jo a nebýt dědka který se nad Tebou smiloval, tak povolenku dodnes nemáš:-))

    milin - Profil | St 28.8.2013 11:19:47

    Karel a Karel = hádky a urážky.

      Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:19:39

      Fishky >> přesně tak to bohužel vypadá :-/ otázka zní, co my s tím uděláme? necháme si to líbit nebo budeme bojovat za změnu?

        syny - Profil | St 28.8.2013 11:17:21

        hraji >> pokud mas k dispozici celou zpravu, kolik kontrol bylo provedeno na vode, tedy kontrola lovicich z lodek, pokud neco takoveho zprava obsahuje ....

          Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:17:11

          hraji >> pardon, myšleno tvůj kolega ze spolku odpůrců kaprařů ;-) ony ty vaše názory taky nejsou objektivní, všem je tady jasnej váš názor na kaprařinu a kapraře. zdaleka ne všichni ti, co se tomuto lovu věnují jsou hovada, ale daleko slušnější rybáři než drtivá většina ostatních!

            hraji - Profil | St 28.8.2013 11:10:27

            Rostid >> nepoužívej množné číslo, včera jsem se k tomu vůbec nevyjadřoval.

              Fishky - Profil | St 28.8.2013 11:09:18

              Rostid >> Svaz potřebuje dědky, dědci dělaj byznys s kapř - ve velkým je většina odváží, svaz je ve velkým kupuje, dědků je většina, svaz = dědkové (srkačka, foukačka, šrot...) a čím spokojenější většina členů svazu /dědků/ tím spokojenější svaz. Dědkové nechtějí, aby jim mladí píchali kapříky v noci = chytat v noci se nebude klucí. Kdo to ještě nechápe dá si facku za rožkem a udělá dvacet dřepů, aby se mu okysličená krev dostala i do makovičky :)
              PS: jo dědkové také nepotřebují K70, prostě co děda nepotřebuje, to svaz neschválí... že to mladí vostří myslí dobře je nepodstatný.

                Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:07:32

                hraji >> zajímavý, že jste z toho teda vytáhli pouze a zrovna lov na více prutů a to tady rozebírali a předhazovali :-)

                  Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:06:08

                  nicméně diskuse tady je naprosto zbytečná, musela by se přesunout na patřičná místa

                    Hlubočepy - Profil | St 28.8.2013 11:06:06

                    Rostid >> no jasně,to co jsem popisoval,se blbě dělá když tam jsou okolo lidi.

                      hraji - Profil | St 28.8.2013 11:05:25

                      Rostid >> na rozdíl od tebe mám k dispozici celou zprávu, z níž tu včera kakr zveřejnil jeden ostavec. Takže vím, co a jak se změnilo.

                        Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:04:12

                        Fishky >> jj, hezky je to zase vymyšlený na zavření huby ostatním :-)

                          MichalU - Profil | St 28.8.2013 11:03:20

                          hraji >> rs víc profi a ostatním platit cestaky aby jezdili i mimo plánované akce

                            Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:03:19

                            Hlubočepy >> nemyslím tím jen chytání bez papírů, ale plno jiných věcí, co se lépe dělají, když je u vody klid a méně očí, navíc pochybuju, že takovej frajer, co o něm píšeš, bude riskovat kvůli pár ušetřenejm stovkám za povolenku, to asi těžko

                              Rostid - Profil | St 28.8.2013 11:00:42

                              hraji >> ale to ty taky, pokud uvedeš jen jeden druh přestupku a na tomto základě tvrdíš, že se nonstopkou situace zhoršila

                                Hlubočepy - Profil | St 28.8.2013 10:58:26

                                hraji >> ale pokud jste vyvinuli tlak a počápli takovejch pašíků,tak se to muselo přeci mezi nima roznést,že jsou tam časté kontroly.Potom by mělo přeci dojít k poklesu.

                                  hraji - Profil | St 28.8.2013 10:56:39

                                  MichalU >> kterou činnost dotovat?

                                    MichalU - Profil | St 28.8.2013 10:55:35

                                    Martin M. >> posílení rs popř zdražení povolenky a tuto činnost dotovat ? Aspoň částečně

                                      hraji - Profil | St 28.8.2013 10:53:55

                                      Rostid >> ale to jen spekuluješ, že?

                                        Martin M. - Profil | St 28.8.2013 10:51:08

                                        MichalU >> " teď i přez den je stovky prestuku spís prasaren" - a co s tim?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole