Kaprařina

NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 10:49:37

Rostid >> souhlas,ovšem pouze na pytlačení tipu šňůra-ministerskej,klackonáda,samostatná bójka.Pokud to vedle tebe rozbalí frajer s normálníma klackama,tak nepoznáš,že pytlačí.

    NMichalU - Profil | St 28.8.2013 10:45:59

    hraji >> na jedné vodě na kterou se sjíždí smetanka z celé čr? Myslím si ze teď i přez den je stovky prestuku spís prasaren a 24 změnila dle me spíš počet a denní hodinu kontrol tudíž i jiné přestupky než za lov přez čáru

      NFishky - Profil | St 28.8.2013 10:45:46

      Rostid >> myslím, že je to zbytečné, zpráva jasně říká, že množství přestupků vzrostlo o 300%, nezasloužíme si lov nonstop. Za trest by všichni kapraři měli od příštího roku chytat na mouchu.

        NRostid - Profil | St 28.8.2013 10:40:25

        hraji >> záleží na úhlu pohledu, třeba přibylo lovců na 3 klacky, ale mohlo taky ubýt upytlačených ryb a různých jiných přestupků, kterých se lidi dopouští, když se kolem nechytá, jede domů nebo spí.

          Nhraji - Profil | St 28.8.2013 10:36:09

          Rostid >> právě předpoklad, který jsi uvedl v poslední větě, se vůbec, ale vůbec nepotvrdil, naopak.

            NRostid - Profil | St 28.8.2013 10:33:41

            jaryn82 >> nevěřím, že by se to dramaticky zhoršilo, kdo chce dělat prasárny, tak je dělá i teď. navíc, jak už tady bylo napsáno, víc rybářů v noci u vody, míň šancí na pytlačení.

              NFishky - Profil | St 28.8.2013 10:00:59

              jaryn82 >> blbě jsem si přečetl pravidla a byl línej, tak jsem myslel, že to odchytám s partiklem, jenže tam je partikl zakázaný, tak jsem fermentovanou kukuřici pomlel a nechal sušit, aby z toho bylo možné udělat koule... jenže to je strašný smrad, mě se z toho navalovalo, tak jsem tomu vyčlenil jeden pokoj a v bytě udělal průvan, aby to táhlo ven :) po týdnu už to sousedi kolem nedávají /ta mrcha kukuřice se v tomhle počasí ne a ne vysušit.../ prostě vopruz. Přemýšlel jsem, že jim uvařím na usmíření nějakou vanilkovo-scopexovo-futi fruti boilies, ale mám strach vůbec něco vařit, aby sousedy kolem nekleplo definitivne.

                NMichalU - Profil | St 28.8.2013 9:59:44

                jaryn82 >> ja si nemyslím ze pokud by se povolila nonstopka tak by vseci začali chytat nonstop. To de vidět na většině klasických revíru kde člověk dojede a nemá si kam sednout sotva se setmi tak tam sedí téměř sám. A pokud se bojíte ze potmě se budou dít prasarny tak povolme lov jen za světla ono ve 3 v noci je stejná tma jak v 11. Dle me by se až tak moc nestalo možná právě naopak v noci by byl pohyb u vody a pytláci by to meli horší. Jinak petice asi nic nezmění chce to prekopat cele bp aspoň postupně a tohle nechat nakonec

                  Njaryn82 - Profil | St 28.8.2013 9:46:03

                  Rostid >> Ona ani ta non-stopka není problém ale co s rybáři kteří se chovají jak hovada. Ber to tak že jsou i tací co stříhají rybám ploutve aby neměli 70 cm a když nemají míru tak jim cvaknou vousky a to si představ že to dělají přes den a co by dělali v noci si ani nedokážu představit.

                    NRostid - Profil | St 28.8.2013 9:39:44

                    Kocháč >> pořád se nemohu zbavit pocitu, že se ta výjimka dá vyjednat daleko líp než tomu bylo v r. 2011 a 2012. bylo mi celkem jasný, k čemu to povede a byl jsem z toho smutnej, ani jsem v té době na mlýny nejel, protože mi bylo jasný, že to tam nebude o pohodovým zachytání. přiznám se, že sám nedokážu vymyslet, jak by to mohlo fungovat, ale rád bych byl takového projektu součástí, protože si myslím, že by to za to stálo a daly by se vymyslet pravidla, dle kterých by to fungovalo. v ČRS to funguje, v zahraničí taky, i my bychom si na pravidla zvykli, pokud by je někdo správně nastavil a hlídal jejich dodržování.

                      Njaryn82 - Profil | St 28.8.2013 9:36:08

                      Fishky >> Jo babky to nechápou :-) budeš holt muset koulet jen ovocný bobule.

                        NRostid - Profil | St 28.8.2013 9:33:14

                        Fishky >> :-D to znám

                          Nyvana - Profil | St 28.8.2013 9:25:15

                          Fishky >> Rýšo jediná rada,přestěhuj se na vesnici,tam to můžeš svádět,jako já na kravín:-))

                            NRadek Fox - Profil | St 28.8.2013 9:15:31

                            Fishky >> Musíš šoulet častěji, pak si na ten smrádek zvyknou a bude jim vonět :-))

                              NFishky - Profil | St 28.8.2013 9:05:05

                              jaryn82 >> On Peťa špatně vstal (nejen dnes), tak je rychle se vším hotov. Jasně že se to udělalo blbě, oni to ví, že se to udělalo blbě, ale argumentovat tím, že každý kdo by chtěl nonstopku je debil... je argument jak noha.
                              PS: že se nic nezmění je mi jasný, ale snad si můžu aspoň zanaříkat :))
                              včera mě zjebala už druhá sousedka, že jestli sem se nezbláznil, že bydlí 3 patra nade mnou a v obýváku má načuchlý i křeslo od strašnýho smradu, že celý panelák se shodnul, že ten smrad jde z mého bytu stupačkama... jak jí mám vysvětlit, že těch 50 kg kořeněných masovek na závody musím někde usušit? :))

                                NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 8:58:37

                                jaryn82 >> pokud by byla celoplošně,tak by nedošlo k abnormálnímu tlaku na jen určené revíry.

                                  NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 8:56:25

                                  Fishky >> to by mě taky zajímalo. :-)

                                    Njaryn82 - Profil | St 28.8.2013 8:56:13

                                    Kocháč >> Ahoj třeba je právě problém v tom že se non-stopka zkouší jen občas a někde a pak ty revíry jsou narvané rybáři. Kdo ví ale jak by to vypadalo pokud by se zavedla všude ,možná by jsme to u vody ani nepoznali že se něco změnilo a nebo by to byl přes léto masakr.Takže jedině dát nonstopku přes zimu :-) .

                                      NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 8:50:46

                                      Kocháč >> nelze odsuzovat podle dvou revírů.Na Slapech,Orlíku a v Praze na Vltavě to funguje bez problémů-už ani nikdo neřeší jestli to je nebo né.Není nutné s toho dělat strašáka.

                                        NHlubočepy - Profil | St 28.8.2013 8:43:22

                                        jaryn82 >> Zdar kolego,představ si,že že se dá potkat u vody hovado i tam kde no-stop lov není.Pokud je tato duchaplnost Tvé odůvodnění proč né non -stop lov-tak teda potěš. PS-rybařina,nerovná se kaprařina. :-) Petrův zdar

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole