Kaprařina

NKocháč - Profil | St 28.8.2013 8:40:16

Rostid >> Předně je potřeba si uvědomit, že zákon se měnit nebude. A povolená doba lovu vychází ze zákona. Jediná současná varianta jsou vyjímky ze zákona, které schvaluje MZe na základě žádostí. Tečka. Zapomeňte na to, že nějaké petice něco vyřeší. Před pár lety se řešila vyhláška, na které jsme byli při připomínkování. Stát má jiné starosti, než řešit nějakej lov nonstop, navíc v MRS se na vyjímku chytalo nonstop dva roky na D5 a D7, závěrečná zpráva mluví jasně o tom, že se neosvědčila, to jsou další mínusové body. Víc není třeba řešit. Ztrácíte čas a mlátíte jen prázdnou slámu. Až se dá dohromady skupina schopných lidí navázaných na poslance, která navíc bude schopna změnit názor největších hospodářů na revírech ČRS a MRS, potom je řešitelná nějaká změna. Je to běh na roky, ale osobně tomu nevěřím a jak jsem psal, našinec si to nezaslouží a nonstopka tady dlouho nebude, max krátkodobé vyjímky ze zákona. Hotovo šmitec.

    NFishky - Profil | St 28.8.2013 8:33:06

    jaryn82 >> v čem jsou bratři na východě lepší, že jim to funguje a u nás by to nešlo?

      NRostid - Profil | St 28.8.2013 8:16:16

      jaryn82 >> jde o to, jakým způsobem by se to zavedlo a jaký by bylo opatření, aby se ty prasárny neděly, určitě by to bylo složitý, ale nevěřím, že nereálný.

        Njaryn82 - Profil | Út 27.8.2013 22:53:04

        Mr.Biceps >> Po tom co jsem tu četl budu rád když žádná non stopka nebude a nebudu u vody potkávat hovada. Non stopka je blbost a pokud se zavede tak asi ukončím kaprařinu . Už nyní je to u vody masakr a pokud se udělá non stopka tak to bude pro českou kaprařinu konec.

          NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 21:55:57

          Mr.Biceps >> nevím co bereš, ale bereš toho moc :-)

            NMr.Biceps - Profil | Út 27.8.2013 21:50:44

            Rostid >> Nemam zapotřebi se nechat uražet a tvařit se při tom jako největši pašák.

              NRostid - Profil | Út 27.8.2013 21:37:52

              Mr.Biceps >> právě si to tady poděláváš úplně u všech, úplně zbytečně!

                NKocháč - Profil | Út 27.8.2013 21:32:43

                Mr.Biceps >> Osobně mám rád lidi s mozkem a není podstatné jestli mají stejný nebo jiný názor než třeba já. Mám radost z diskuse, která má koule. Ty jsi jen slabomyslnej výron bez kapky něčeho navíc. Ta petice je k smíchu a už dávno pasé.

                  NMr.Biceps - Profil | Út 27.8.2013 21:24:50

                  kakr >> Ale ty jeden malej hlupačku, odkaz jsem dal jen sem a to 2x, tak si vem prosim prašek a uklidni se, protože tu petici nikam necpu, ale co neni, taky muže byt.Jinak nevim, co maš s kaprem, co spolu dělate po večerech a ani me to nezajima, tvoje víra v boha či kapra je mi u zadku taky..............

                    NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 20:58:19

                    Mr.Biceps >> nerikam, ze je nejvetsim prinosem, jsou tu i uzitecnejsi ;-)

                      Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 20:58:15

                      Mr.Biceps >>
                      Když mně chceš něco napsat, tak to napiš sem ať z toho něco má víc lidí a neposílej mi SZ.

                      Proti kaprům nic nemám, nasazuji je v množství víc než malém. Jen nepovažuji kapra za Boha, ke kterému se musí ostatní modlit. Svou petici jsi nacpal do všech možných i nemožných diskuzí a na MRK jsi se přihlásil jen proto ,že bez registrace to nešlo.
                      Úplně nejlepší je prohlášení, že zaplevelení diskuzí peticí považuješ za misi a po jejím splnění registraci zrušíš. To nemá chybu......

                        NMr.Biceps - Profil | Út 27.8.2013 20:49:20

                        Martin M. >> To je ale celkem směšny, největšim přinosem pro web je cholerik co musi mit vždy pravdu, jinak to neunese a razem udela z cloveka vypatlanka a strůjce sraček.

                          NRostid - Profil | Út 27.8.2013 20:41:13

                          Martin M. >> budou muset, jinak těžko někdo něco udělá

                            NRostid - Profil | Út 27.8.2013 20:40:14

                            Mr.Biceps >> na jednu stranu tě chápu, ale na druhou to není jednoduchý tady udržet pořádek...hlavně je to o různorodé rybařině a názorech, je těžký tady udržovat rovnováhu...taky mám nějakou svoji filozofii, ale cpát to všem by nebylo k ničemu

                              NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 20:40:05

                              Mr.Biceps >> kdyby toho pro MRK kazdy udelal tolik co kakr, byl by to nejlepsi rybarsky web na svete - viz poradna MRS nebo par clanku, ktere nam napsal. Ze nema rad kapry, s tim bohuzel souhlasim a nekolikrat jsem s nim tohle tema probiral. Je az prilis radikalni a uplne zbytecne.

                                NRybkin - Profil | Út 27.8.2013 20:39:48

                                Mr.Biceps >> A kdy že ta tvoje mise končí?

                                  NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 20:36:03

                                  Rostid >> jen aby se chtelo lidem podruhe jit k volbam ;-)

                                    NMr.Biceps - Profil | Út 27.8.2013 20:35:41

                                    Rostid >> Cau, zaregistroval jsem se vcera, pravě kvuli te petici a určitě tu nehodlam ztracet čas s radobylidma typu "kakr" a jini po ukončeni sve mise hodlam smazat profil, vcera jsem tu promarnil kus večera a lituju toho.Jinak spravce webu tohle děla jen pro penize z reklam, kdyby mel zajem o kvalitu webu tak tu nesnese stupidni otazky a nedovoli, aby tu někdo hned někoho uražel, stačilo by jen zamezeni přistupu pro tyto buřiče.Znam dost lidi co maji negativni nazor na tento web a věř že jich je hodně.

                                      NRostid - Profil | Út 27.8.2013 20:32:20

                                      Martin M. >> přesně tak to vidím i já a pokud by se to takto vyvinulo, tak by to bylo ideální ;-)

                                        NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 20:27:54

                                        Rostid >> tahle petice muze mit jediny pozitivni prinos - nekdo schopny uvidi, ze je dost lidi, kteri chteji zmenu, a udela to uplne jinak a poradne.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole