Kaprařina

Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 20:20:43

Rostid >>
Tak proč mně píšeš??

    NRostid - Profil | Út 27.8.2013 20:19:00

    Mr.Biceps >> ať už je tvůj boj reálný či ne, aspoň se o neco snažíš, pokud nebude snaha něco změnit, nic se nezmění! stojím při tobě! bylo by ale fajn, vyplnit si kartu, ať mají tvoje názory větší hodnotu.

      NRostid - Profil | Út 27.8.2013 20:16:57

      kakr >> nechápu, proč furt urážíš něčí názor...třeba mně připadá otřesný, co pořád píšeš ty, taky tě mám urážet, aby to bylo podle tvých pravidel? každej má právo na svůj názor, ty s tím nemusíš souhlasit, ale tvoje urážky jsou ubohý, evidentně vyjadřují tvoji osobnost. o reakci se ani nemusíš snažit, nemám chuť s tebou dále diskutovat

        Nkakr - Profil | Út 27.8.2013 19:57:30

        Mr.Biceps >>
        Založ si svůj web a dávej si na něj sraček co hrdlo ráčí. Nehraješ si na svém písečku a ani nestanovuješ pravidla hry.

          NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 19:57:27

          Mr.Biceps >> proc by se mi to nehodilo? Diskuse jede, lidi klikaji o 106.
          Spamovani nebo tapetovani, rikej tomu jak chces, ale abys neco opakovane vladal do diskuse, to se mi nelibi a budu se proti tomu branit.

            NMr.Biceps - Profil | Út 27.8.2013 19:53:29

            Martin M. >> Jinak mam pocit, že se ti ta petice nehodi do kramu a využivaš sveho postu šefredaktora.......:D
            Oznameni mi bylo taky okamžitě smazano, to že se ti to tady nehodi, protože s tim nesouhlasiš je ubohy................:D

              NMr.Biceps - Profil | Út 27.8.2013 19:50:51

              Martin M. >> ok, ale kdyz ten odkaz přiložim k textu, kterej bude patřit do diskuse, tak to spam nebude, protože spam je opakovaně vkladanej stejnej text nebo v tomhle připadě odkaz.

                NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 19:43:48

                S kazdym dalsim odkazem uz to budu brat jako spam a podle toho budu jednat.

                  NJarda Š. - Profil | Út 27.8.2013 19:17:29

                  kakr >> To rozhodně na ještě méně. Dle mého ale není ani tak důležité, kolik přestupků RS odhalí, ale aby kontrolovala často, protože pak se rybáři ze strachu o povolenku dopouštějí přestupků daleko méně.

                    NSoulfish - Profil | Út 27.8.2013 15:49:09

                    Martin M. >> ono je obojí dost hrozné

                      NMartin M. - Profil | Út 27.8.2013 15:08:56

                      unudle >> narust o 200% je to stejne jako zvyseni na 300%. To druhe ale lepe vypada :-)

                        NSoulfish - Profil | Út 27.8.2013 14:58:29

                        unudle >> okej, tedy bych volil formulaci nárůst na 300% vzhledem k původnímu stavu

                          NMichalU - Profil | Út 27.8.2013 14:56:53

                          Kocháč >> jen aby ti slusni vedle byli i odvazní :-) a rychlí..

                            Nunudle - Profil | Út 27.8.2013 14:56:30

                            Soulfish >> Ono trojnásobek to je, ale zároveň je to nárůst o 200%.

                              NSoulfish - Profil | Út 27.8.2013 14:31:17

                              Kocháč >> tak mně to taky připadá jako trojnásobek, ať na to koukám jakkoliv - ona ta matika holt jiný výsledek v tomto případě nedá, ani když by se člověk na hlavu postavil

                                NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 14:13:49

                                hraji >> Nelze nesouhlasit.

                                  Nhraji - Profil | Út 27.8.2013 14:05:47

                                  Hlubočepy >> z hlediska ochrany revíru je každá kontrola dobrá, ať už padne jen domluva, nebo se zadrží povolenka. A dobrá je i kontrola, kdy se nezjistí žádný přestupek.

                                    NHlubočepy - Profil | Út 27.8.2013 13:59:23

                                    hraji >> Zdar,zase tak úplně blbá info to není.Je rozdíl jestli Ti trvalo 1/2 roku nebo 3 dny než jsi na daném revíru chytil 3 pašíky.

                                      Nhraji - Profil | Út 27.8.2013 13:36:45

                                      Fishky >> znova opakuji, kakr vzal část zprávy komise, která neřeší počet kontrol, ale řeší jen přestupky a jejich potrestání. Této komisi je šuma fuk, kolikrát RS kontrolovala.
                                      Řekni mi, koho zajímá, jestli jsem byl kontrolovat desetrát nebo stokrát, než jsem zadržel tři povolenky?

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole