Kaprařina

Sla - Profil | Po 29.7.2013 15:46:12

Přemet:-) >> jednoduše-kombinačkama rozevres očku na hačku :)

    Přemet:-) - Profil | Po 29.7.2013 15:40:43

    Slavíček >> To by mě zajímalo, jak tedy protáhneš očkem háčku ten konec vlasce, který vede k navijáku... Zadavatel myslel navázat háček na kmenový vlasec....

      Slavíček - Profil | Po 29.7.2013 15:25:06

      Zdenal77 >> Vážu to úplně stejně jako klasickou šňůrku tak nevím v čem je tvůj problém.

        Zdenal77 - Profil | Po 29.7.2013 11:53:33

        Kluci není tady někde návod na bez uzlové vázání háčku přímo na kmenový vlasec, vázat návazce je sranda ale včera jsem u vody ztroskotal na tomhle, dělá se to nějak naopak a já nato zaboha nemohl přijít...snad mi rozumíte

          Martin M. - Profil | Ne 28.7.2013 21:28:03

          mik UTD >> z Anglie zacne clo platit nebude, jen postovne.

            mik UTD - Profil | Ne 28.7.2013 21:09:52

            Hadd >> Musíš připočítat clo a domluvit se s prodejcem na poště málo který zasílá do Čech.
            http://www.amazon.co.uk/Daiwa-Windcast-BR-5500-LDA/​dp/B00B0GF7P6

              jaryn82 - Profil | Ne 28.7.2013 18:37:47

              Romantek >> sice jsem tam nechytal ale vem si sebou tygřáky

                Hadd - Profil | Ne 28.7.2013 17:08:30

                Zdravim chlapy mam dotaz schanim anvi a koukam po techto DAIWA Windcast BR LD 5500 LDA tady v cechach se daji sehnat za 4500 a vic a na ebay se daji koupit za bezmala 3200 mate nekdo zkusenosti s nakupem navijaku pres internez dekuji

                  Romantek - Profil | Ne 28.7.2013 12:36:14

                  Cau všichni příznivci extremní kaprařiny,na přelomu září a řijna se s kolegama chystáme vyrazit do zahraničí na týdenní expedici,zaujala mě pískovna Gyékényes v Maďarsku...mám celkem dost informací o této lokalitě,ale je to jen teorie a bylo by fajn kdyby mi dal informace někdo kdo tam byl a zkoušel lovit kapry na boilies...pokud máte někdo takové zkušenosti, prosím napište a moc rád o tom pokecám.
                  Díky Roman

                    Freeda - Profil | Ne 28.7.2013 9:53:29

                    TULEŇ8 >> Čau jak to je pod Týncem nevim ale teď sem byl 6dní nad Týncem a neni to špatný většina kaprů přišla poblíž břehu z koryta to nešlo skoro vůbec ale nekrmit hlavně nekrmit nebo z tech tlošťů a cejnů s prominutím posereš. Chytal sem na smradlavý 3XL na jiny koule nešly co sem sebou měl tak jen tohle

                      TULEŇ8 - Profil | So 27.7.2013 17:06:20

                      Zdar lidi nebyl někdo z Vas na labi v useku mezi Veletovem a Týncem nad labem?

                        Chlumik99 - Profil | Pá 26.7.2013 13:07:11

                        Petanek81 >> to je různý musíš vyzkoušet všude to je jinak úsek od úseku to je jiné :-)

                          vahaj - Profil | Pá 26.7.2013 9:00:49

                          BubuKuku >> Mám v telefonu dvě čísla na firmu Danio, bohužel nevím, zda jsou aktuální : +420499223620, +420604308651

                            BubuKuku - Profil | Čt 25.7.2013 23:49:13

                            ladikxxx >> Díky moc za kontakt

                              ladikxxx - Profil | Čt 25.7.2013 23:46:39

                              BubuKuku >> zkus to ráno....:-))) http://www.mrk.cz/clen.php3?id=68432

                                BubuKuku - Profil | Čt 25.7.2013 23:45:55

                                ladikxxx >> Pochopitelně bych mu nevolal v téhle hodině

                                  ladikxxx - Profil | Čt 25.7.2013 23:38:28

                                  BubuKuku >> Jednoho znám ale ten už spí.....

                                    BubuKuku - Profil | Čt 25.7.2013 23:30:26

                                    Dobrý večer, neměl by někdo tady kontakt na výrobce Danio Nesvik?

                                      dosec - Profil | Čt 25.7.2013 17:57:26

                                      fred's fishing >> fred41 - 25.7.2013 15:04:37 >> jednodílná :-)

                                        Slavíček - Profil | Čt 25.7.2013 16:52:05

                                        fred's fishing >> fred41 - 25.7.2013 15:04:37 >> Teleskopický jsem měl už dvě ani jedna nevydržela dlouho nakonec jsem to vyřešil že jsem to zalepil . Během krátký doby se vydřela .

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole