Kaprařina

Nchytden - Profil | Čt 25.7.2013 15:12:49

fred's fishing >> fred41 - 25.7.2013 15:04:37 >> osobně mám oboje, ale dělená je pro mě příjemnější, je lehčí a navíc rozložení a složení je jen na mě, kdežto u teleskopické je to i na vůli té tyče :-)

    Nfred41 - Profil | Čt 25.7.2013 15:04:37

    Zdravim, mám dotaz ohledně tyče k podběráku, jestli je lepší dělená nebo teleskopická.
    Děkuji

      NPetanek81 - Profil | Čt 25.7.2013 10:14:50

      Miras >> Máš pravdu, nezbude než to ověřit praxí :)

        Nhraji - Profil | Čt 25.7.2013 10:10:15

        Fanu >> bezva, tak to se moc nenadřete

          Nvondrys - Profil | Čt 25.7.2013 10:06:31

          Pěkný den,
          v neděli jedu na týden na Staňkovský rybník, potřebuju info kam se vydat do kterých míst a nebo zvolit sousední Hejtmanský rybník, rady co se týče krmení budu platit zlatem.

          Petrův zdar. Vondrys

            NMiras - Profil | Čt 25.7.2013 9:48:24

            Petanek81 >> Jedna strana mince je teorie, druhá praxe. Často jsem si v pařácích lépe zachytal nad jezem než pod jezem.

              NFanu - Profil | Čt 25.7.2013 9:39:43

              hraji >> Ahoj budeme chytat na pelety bojli a takoví podobný
              nástrahy.

                Nhraji - Profil | Čt 25.7.2013 8:58:49

                Fanu >> vyber si podle toho, jak a na co ty velké kapry chceš chytat. Pro tebe bude lepší asi ten feeder.

                  NFanu - Profil | Čt 25.7.2013 8:49:32

                  Dobrý den mi pojedeme na velký kapry ale nevím co vybrat jestli na těžko a nebo fídr.

                    NPetanek81 - Profil | St 24.7.2013 20:33:42

                    Chlumik99 >> Pravě ta okysličená voda mi přijde nejideálnější. Jak daleko po proudu na středním toku Labe může být pod jezem ještě kyslík ok? Asi těžko říct co.

                      NChlumik99 - Profil | St 24.7.2013 20:28:29

                      Petanek81 >> někam kde bude okyslicena voda. Ja bych jel spis pod jez, dobry jsou soutoky nějakou rickou.

                        NPetanek81 - Profil | St 24.7.2013 20:26:48

                        V tědlech vedrech...kam lepší na kapry...nad jez, pod jez nebo to nehraje až takovou roli?

                          Nj.sladkay - Profil | St 24.7.2013 16:57:14

                          kebator >> to sa ti budu chcet prehadzovat krmitka ? :))

                            NPvl - Profil | St 24.7.2013 15:42:07

                            Aleš10 >> Týýýý voe ..... zase je t.sekera v koutě pohozená jak mrcha :o§))

                              Nkebator - Profil | St 24.7.2013 10:10:54

                              flekos >> hej, ale tiez to bude o jednej cievke. teraz mam na ultegrach 6000 a 10000 cievku. ale dam tam 0.30mm a budem to mat ja na vyvazku a aj na nahod

                                Nflekos - Profil | St 24.7.2013 9:25:24

                                kebator >> A je to..._))

                                  Nkebator - Profil | St 24.7.2013 8:39:57

                                  flekos >> asi predam Ultegry navijaky a kupim nove medium baitrunner :-)

                                    Nflekos - Profil | St 24.7.2013 8:20:52

                                    kebator >> 10 000 Ci4 xsa pasuje na 10 000 XSB...www.nordfishing77.at

                                      Nkebator - Profil | St 24.7.2013 8:08:12

                                      flekos >> dik. cca. 50 Euri za kus je dost ... aj tak dik !

                                        Nflekos - Profil | Út 23.7.2013 21:10:49

                                        kebator >> www.bac-shop.de

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole