Kaprařina

Nkebator - Profil | Út 23.7.2013 18:38:30

caute, zhanam 2 x cievku vo velkosti 10 000 na shimano ultegra xsb. ak mate, prosim SZ. dik

    NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:26:57

    Aleš10 >> To bych musel být na palici ..

      NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 16:24:22

      Pvl >> s tebou dneska nic není běž k vodě radši :-)

        NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:22:23

        Aleš10 >> Jo tááák pán si dělá srandičky . Já píšu stále vážně .

          NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 16:20:55

          Pvl >> :-)) teď vážně jaká?

            NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:19:35

            Aleš10 >> Zatím jsou u rajčat ..takže ..až po sklizni .

              NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:18:36

              Miras >> Musel jsem trochu zaimprovizovat candát + okoun .Candoši teda nic moc .

                NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 16:10:26

                Pvl >> :-))) čau a vůbec už jsi byl s novejma klacíkama se podívat k vodě?

                  NMiras - Profil | Út 23.7.2013 16:07:30

                  Pvl >> Ještě pořád držíš systém nalevo kapr, vpravo candát?

                    NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:06:31

                    Miras >> Takovej jsem já ... člověka potěší když jej někdo pochválí --dík .

                      NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:05:16

                      Aleš10 >> Ty víš prd, kdo za mne píše ..

                        NMiras - Profil | Út 23.7.2013 16:05:09

                        Pvl >> vzpomínám si, jak jsi tam měl ty filety krásně porovnané - žádné plýtvání místem.

                          NPvl - Profil | Út 23.7.2013 16:04:02

                          Maxwell >> Pravda má jen 450 l Pár kousků pojme .

                            NMAXXSKATER - Profil | Út 23.7.2013 16:02:50

                            Maxwell >> Ten tunovej už nemá ?

                              NAleš10 - Profil | Út 23.7.2013 16:02:35

                              Pvl >> co kecáš vždyť ty ani nechodíš k vodě sedíš akorát na mrku a prndáš :-)))

                                NMaxwell - Profil | Út 23.7.2013 16:00:24

                                Pvl >> simtě, ten tvůj pětiset litrovej pidimrazáček tu snad ani nezmiňuj...

                                  NPvl - Profil | Út 23.7.2013 15:55:20

                                  manzes >> To já jsem v loni už plnil druhej mrazák.

                                    NMAXXSKATER - Profil | Út 23.7.2013 15:07:38

                                    manzes >> Čau, jestli tam ještě vůbec nějací kapři zůstali, hele ... :-))

                                      Njaryn82 - Profil | Út 23.7.2013 14:55:18

                                      manzes >> Je to tím vedrem, teť je to u vody spíš o koupání :-)

                                        Nmanzes - Profil | Út 23.7.2013 14:49:34

                                        Zdravím, chci se zeptat, jestli je tu více lidí co má letos pech na kapry. Jezdíme na 471 116 u Olomouce a to máme vyzkoušené jak ráno, večer i přes den že plotice, cejni berou ale kapr ani ťuk a to loni jsem už měl 5kaprů a byla to každý den jízda a teď jestli pípák zapípá, jen když do toho vletí plotice nebo tak. A to jsem vyzkoušel ( kukuřici, žížaly, pelety, boilies (berkley) )

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole