Kaprařina

NMartin M. - Profil | Pá 21.6.2013 2:27:28

Radek Ráliš >> Radek Fox - 21.6.2013 1:14:17 >> ja si myslim, ze to neni nic zazracneho, jen je to pekne demonstrovane. Podobne by mely fungovat i dalsi esence, aspon podle popisu na obalu :) Jen si nikdo netroufl to ukazat v testu.

    NRadek Fox - Profil | Pá 21.6.2013 1:14:17

    Martin M. >> Kam tohle všechno směřuje ??? Maníci sedí ve stanu a čumí na obrazovku, jak jim sbírá kapr nástrahy. Teď stačí natříkat zázračným sprejem i howno a ryba ho okamžitě sežere. Brzy budou mít všechny ryby čipy s údaji o druhu, velikosti, váze, a když nebudeme chtít, aby nám zabrala, nasolíme jí skrz vlasec elekterickým výbojem, tak že zmizí od naší nástrahy na druhý konec revíru :-)) PS: Pokrok nejde zastavit, ale někdy se mi zdá, že už je to moc...

      NMartin M. - Profil | Pá 21.6.2013 1:00:47

      Zajimava presentace. Zajimalo by mne, jak by v podobnem testu dopadlo Goo nebo dalsi esence. Jako reklama to na mne zabira vice nez 100 fotek tricetikilacu, ikdyz to muze byt prikrasleno.
      http://www.youtube.com/watch?v=BspOikfygr4&feature=​youtu.be

        NGoldik1 - Profil | Pá 21.6.2013 0:53:45

        V patek a sobotu jsou posledni odlovy, tak kdo by chtel jeste pomoct, tak muze. Zacina se v 8rano. Cim vic lidi, tim lip.
        Zde je odkaz, kde jsou vsechny informace: http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=656009

          Nkosvi - Profil | Čt 20.6.2013 19:57:38

          deni 79 >> Kdo ne ;-)

            Nkosvi - Profil | Čt 20.6.2013 19:57:23

            Tomajo >> Ale jak to pěkně mlasklo :-)

              NTomajo - Profil | Čt 20.6.2013 19:34:00

              kosvi >> kazen musi byt :-)

                Ndeni 79 - Profil | Čt 20.6.2013 19:32:50

                kosvi >> tak za dvacítkou bych se stocil taky...

                  Nkosvi - Profil | Čt 20.6.2013 19:31:35

                  Tomajo >> Ana stačí i dvacítka, strejda s ní dostal jednoho otrapu na šlapadle a jak pane vyjeveně koukal a hned to stočil :-)

                    NTomajo - Profil | Čt 20.6.2013 19:29:33

                    kosvi >> super je taky mit do kobry nachystany poradne vysuseny ctyriadvacitky :-)

                      Nkobr.d - Profil | Čt 20.6.2013 18:57:50

                      bobrman >> Čt 20.6.2013 8:24:16 To se mi líbí ;-)

                        Nkosvi - Profil | Čt 20.6.2013 18:53:21

                        Vanous >> Většinou šestku, ale asi zkusím letos přezbrojit na větší ;-)

                          Nkosvi - Profil | Čt 20.6.2013 18:52:10

                          Tomajo >> Ono stačí mít jen napnutý vlasec tam, kde zrovna koupáči proplouvají a některého to drobek ke dnu stopí, už jsem to zažil ;-)

                            NTWIN 69 - Profil | Čt 20.6.2013 18:47:27

                            Vanous >> V létě max.6,jinak pořád č.8.

                              NFranc49 - Profil | Čt 20.6.2013 17:48:48

                              Tomajo >> si to dovedu zive predstavit:))))))))))))))))

                                NTomajo - Profil | Čt 20.6.2013 17:46:05

                                Franc49 >> to rozhodne :-):-):-)

                                  NFranc49 - Profil | Čt 20.6.2013 17:43:46

                                  Tomajo >> To by byla docela slusna fotka a tak asi perfektni zdolavani:))))))))))

                                    NTomajo - Profil | Čt 20.6.2013 17:39:00

                                    Vanous >> ja davam co nejvetsi, protoze je vsude spoustu koupacu a kdyz uz bych nejakeho zaprahl, tak bych o nej nerad prisel.

                                      Ndeni 79 - Profil | Čt 20.6.2013 17:00:21

                                      Vanous >> podle cilove velikosti ryby. Ja pouzivam SSSP 1,2,3

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole