Kaprařina

NVanous - Profil | Čt 20.6.2013 16:52:05

Zdar, jakou používáte v létě velikost háčků? já osobně č.6

    NHadrák - Profil | Čt 20.6.2013 16:42:17

    Šlapeto >> bezdrátový zvonek, místo tlačítka je tam signál z hlásiče. Přijímač je přendán do jiné krabičky a dána 9v baterie (přes stabilizátor) pro delší výdrž. dosah cca 150m
    1 pípnutí hlásiče se přehraje 3 pípnutí zvonku když je jízda pípá vkuse.

    Dělal jsem to podle http://www.lovkapra.com/jednoduchy-a-levny-priposle​ch/

    s tím že je tam menší kondenzátor a je na odnímatelnou kabeláž (jacky z 2,5 do 3,5mm) jeden jack je na 2 hlásiče a celkové je to až na 4 pruty s tím že nevím jaký prut má záběr jako to u drátových příposlechů bývá.

    místo toho přijímače je tam o trochu větší krabička. Ta co je na foto je málo prostorná a byl problém s rozumným napájením.

      NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 15:43:36

      Hadrák >> A na jakém je to principu? :)

        NHadrák - Profil | Čt 20.6.2013 15:39:16

        Šlapeto >> vyrobni cena 400kc

          N.pepé. - Profil | Čt 20.6.2013 15:13:25

          Máte někdo zkušenosti s firmou http://www.gscarp.cz/ . Objednával jsem od nich minulí týden, ale jaksi se nemají k tomu aby moji objednávku poslali.

            Npepe - Profil | Čt 20.6.2013 15:00:05

            dobry den chtěl sem se zeptat muze se na slezske harte používat bojka dik za inf....

              NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:40:41

              to bude tím vedrem ....

                NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:39:51

                Šlapeto >> Já ti můžu prodat subvofer na kytaru jeden doma mám...

                  NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:39:23

                  Šlapeto >> no vidiš. Děkovat mi nemusíš

                    NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:38:44

                    DAVISS >> no, a hned je vyřešenej příposlech :)) sehnat dlouhej kabel s jackem není ve formaci male-male problém. Natáhnu si bedny do bivaku :)))

                      NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:36:42

                      Šlapeto >> nebuď krkavej a dej tam rovnou bedny, ať z toho wostatní taky něco maj ...

                        NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:36:36

                        DAVISS >> Grupáč jedině doma hihi

                          NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:35:23

                          Fishky >> chytám často i blízko břehu, kde to ryby natáhnou přes brzdu, ta taky pomůže :))

                            NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:34:26

                            DAVISS >> je to dobrej nápad, jen musíš sedět dost blízko prutů. Za dvacku si na e-bay koupim redukci na 3,5mm a můžu tam píchnout jakákoli sluchátka.

                              NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:31:55

                              Figos >> stačí jedny, do každýho ucha jednu baldu. Teda pokud nechytáš grupáč ... jakože na víc klacků

                                NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:30:40

                                Figos >> spíš kolik metrů drátu budeš potřebovat :))) To je na chytání u prutů :))

                                  NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 14:30:24

                                  Šlapeto >> jasně, že to funguje, jen to vypadá prazvláštně, navíc jak tam je drát, tak to co chvíle ukopneš, ale jako "začátek" je to nutný, abys posléze zjistil, ze když příposlech, tak buď bezdrátový, nebo čučet u prutů a dávat majzla. Já dávám přednost druhé volbě :)

                                    NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:30:21

                                    Šlapeto >> impulzy néééé, vydává frekvence. Frekvence jedna

                                      NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:28:53

                                      DAVISS >> A kolik těch sluchátek pak budeš mít v bivi?

                                        NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:27:37

                                        Fishky >> děláš si srandu nebo to vážně funguje? :)) nějaké impulzy ten 2,5mm jack vydává, ale netušil jsem, že je to zvuk hlásiče...

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole