Kaprařina

NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:26:42

Šlapeto >> Já měl od Mivardy ty Camo se třema tlačítky a ty zase moc neřvaly...

    Nchytden - Profil | Čt 20.6.2013 14:25:26

    Šlapeto >> nevím co Zico UDR, ale koukni na něj

      NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 14:23:07

      Šlapeto >> přesně jak píše Daviss, normálně sluchátko ze starého telefonu a dlouhý drát, je to super.

        NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:22:21

        Figos >> pak je nejlepší pořídit si příposlech rovnou do sluchátek

          NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:21:39

          Já zase nějak nemůžu sehnat levný příposlech, který bude vydávat stejně dlouhé tóny jako pípák při záběru.

            NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:19:51

            DAVISS >> No měli by ale né že to bude řvát jak blázen

              NPvl - Profil | Čt 20.6.2013 14:19:05

              Fishky >> Jakýý prý ??? Mají dobrý servis :o§)

                NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:18:04

                Figos >> Slyšel jsem docela dobré ohlasy u štelování na tyhle, ale nezdá se mi to, protože noname tyhle samé z e-bay to měly uplně stejně naprd jako většina ostatních. Ale mohl by je někdo mít, občas se tady s nimi někdo objeví.

                "napr"...spoustě lidem to nevadí a připadá jim to normální, ale když člověk chytá/zapomene přes čáru, tak i slabé pípnutí je řev. :))

                http://rybarske-signalizatory.heureka.cz/giants-fis​hing-digital-bite-alarm-spark-xtr/galerie/

                  NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:16:35

                  Šlapeto >> No právě

                    NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 14:11:10

                    Figos >> to jako - že ve dvě ráno nejsou slyšet? ;-)

                      NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:10:09

                      Figos >> To se bojim, že budou, protože tyhle levné s tlačítky mají většinou jen 4-6(max) pozic a i ta nejnižší bývá dost slyšet :/

                        NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 14:08:45

                        Šlapeto >> Jde mě o to jestli i při nízké hlasitosti nějsou moc slyšet víš?
                        proto jsem teď jedny prodával.Ale jinak je to pravda ty levné vydrží taky dost...

                          NŠlapeto - Profil | Čt 20.6.2013 14:00:07

                          Figos >> Hlasitost, citlivost, tón, 9V baterka, vypínatelná pozička, nízká cena. Nebál bych se jich, máš na ně 2 roky záruku. Pravděpodobně je nebudeš extrémně zatěžovat a když budou "žrát" o trochu víc než dražší konkurence, tak ti 9V baterka kapsu neutrhne. Můj vkus to není, mám raději s knoflíky než s tlačítky. Co jsem měl možnost vyzkoušet i otestovat, tak i levné signalizátory vydržely prudký liják.

                            NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 13:57:42

                            Figos >> šel bych do Flajzaru, prý mají dobrý servis :)

                              NMB - Profil | Čt 20.6.2013 13:56:56

                              Figos >> zeptej se tu....je to jejich tester

                              http://www.mrk.cz/clen.php3?id=8387

                                NDAVISS - Profil | Čt 20.6.2013 13:54:36

                                Figos >> Flajzary nebrat. Ultracarp byl už čtyřikrát na opravě ...

                                  NFigos - Profil | Čt 20.6.2013 13:50:01

                                  Chlapi nemáte někdo zkušenosti s tímto pipákem?Hlavně mě hned neodsuzujte jak je to všude běžné.Nepotřebuji žádné Flajzary,Delkimy díky...

                                    NF.T.M. - Profil | Čt 20.6.2013 13:40:14

                                    sauron13 >> Už jsem takovej a asi jinej nebudu :-))))) Moc toho nenakecám, ale s psaním problém nemám. Uvidíme se o prázdninách na našem oblíbeném trhákově??????

                                      Nsauron13 - Profil | Čt 20.6.2013 13:37:03

                                      F.T.M. >> ... no že tam jsi neřekl snad ani slovo a tady ti to kecá :))))

                                        NF.T.M. - Profil | Čt 20.6.2013 13:36:09

                                        sauron13 >> Je v tom nějaký problém :-))))))) Táta honí v práci peníze. Škoda, že tam nebudeš máš dobrý hlášky :-)))))))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole