Kaprařina

Nsauron13 - Profil | Čt 20.6.2013 13:33:56

F.T.M. >> To píšeš ty? Mlaďas?

    NF.T.M. - Profil | Čt 20.6.2013 13:28:35

    dasty carp >> Přijedem už v pátek po obědě. Nic už neřeším svůj obrázek jsem si udělal a to mě stačí. Reagoval jsem jen na Vencův názor na mě :-))))))) Už se na tebe a kluky těším škoda jen, že nemůže dorazit "Fantomas" Sauron :-))))))))

      Nsauron13 - Profil | Čt 20.6.2013 12:48:17

      .... je tam super parta lidí, voda vůbec není škodlivá jak tvrdí TV Nova a v některých lagunách osvěží, případní hovnochyti mají možnost si letos poprvé sáhnout na rybu (jako já), kdo má problém s tukem, má možnost ho v těch prsačkách shodit ... je tam plno pozitivních věcí :). O záchraně ryb ani mluvit nebudu ;)

        Ndasty carp - Profil | Čt 20.6.2013 9:29:42

        F.T.M. >> Ano je to o uhlu pohledu,ale tvůj uhel je ještě někde jinde.Bohužel to tak je.Vyřádíš se v sobotu na Lagunách tě tam strhám))A jak jsem ti psal neřeš něco co je zbytečné..

          NF.T.M. - Profil | Čt 20.6.2013 9:27:31

          Poušťák >> Je to jen o úhlu pohledu na věc, nemám pocit že plácám píčoviny :-)))))) Je to tvůj názor a já ti ho neberu.

            Ndasty carp - Profil | Čt 20.6.2013 9:23:19

            El Duffus >> Ahoj děkuji,,super hned jsem to poslal všude kde se dalo)))Díky

              NEl Duffus - Profil | Čt 20.6.2013 9:09:24

              dasty carp >> čau, v sobotu přijedu, jedu z Prahy Barrandova a mám v autě 4 volná místa, mohu někoho nabrat třeba na Smícháči nebo Černém mostě, mohl bys tu info poslat mezi známé, kdyby to někomu pomohlo? Kdyžtak tel 737 289 365

                NPoušťák - Profil | Čt 20.6.2013 5:41:22

                F.T.M. >> Možná že až dospěješ,tak dostaneš rozum a všechno pochopíš,ale zatím plácáš píčoviny mladej.

                  NPepin35 - Profil | St 19.6.2013 22:13:42

                  Dasty,díky za pochopení.Ahoj.

                    Ndasty carp - Profil | St 19.6.2013 22:13:40

                    F.T.M. - 19.6.2013 22:06:57 >>Nejsem diplomat jen vim jak to je..Naber silu na sobotu bude potreba..ha

                      NF.T.M. - Profil | St 19.6.2013 22:06:57

                      dasty carp >> Dobrá kamaráde máš pravdu :-))) Jseš prostě diplomat

                        Ndasty carp - Profil | St 19.6.2013 22:03:25

                        F.T.M. - 19.6.2013 21:52:15 >>Hele dnes je jina doba spousty lidi si nemuze dovolit ani jeden den nejit proste to tak je a vic bych to neresil.Ja tam stravil uz par zatahu a neresim to.Chci tam jit jdu.A tim to pro me konci.Kdo chce dojde kdo ne nedojde.Spousty lidi mi vola ze nemuze atd.majibk tomu sve duvody a resi i jine problemy.To je pochopitelne.Ty jsi jeste mladejnkluk co bydli doma az budes mit rodinu budes jednou vedet o cem je rec.Timto bych to uzavrel a nezabejval se tim.Sobota je jasna tak pokud dorazite jedine dobre.....

                          NF.T.M. - Profil | St 19.6.2013 21:52:15

                          dasty carp >> Dasty chodí se skoro každý den a to asi 10-12 dní, tak si myslím kdo to myslí se záchranou vážně , tak se na jedno odpoledne určitě utrhne. Nemusíš souhlasit je to jen názor. Táta třeba odmítl na sobotu přesčas ve prospěch šupinatých kamarádů.
                          Je to o přístupu každého z nás. Vem to tak, že táta zatelefonoval jednomu testerovi co chodí na Labe a ten mu řekl, že jestli není divnej, když na něm požaduje aby vlezl do tý popovoďnový vody.
                          A z druhé strany vidím tebe, Rafana, Baťoura,Maďara,Krpešáka jak se v té vodě za účelem záchrany ryb mácháte jak lachtani.

                            Ndasty carp - Profil | St 19.6.2013 20:57:16

                            Pepin35 - 19.6.2013 20:43:01 >>Ahoj nemusis se obavat mozna nekteri trochu reaguji tak jak by nemeli.Ale samozrejme mi je jasne a ne jen me ze v dnesni dobe si nekuze spousty lidi proste vzit volno to je jasne.Osobne jsem par klukum reklbat sve nastvani neventilujo tim to spusobem.Je rlto nikam nevedouci a ba naopak to dela vice skody jak uzitku.Tak pokud nema dotycny cas nebo mu nejaka jina situace nedovoli dorazit nic se nedeje.Zde davame jen info pro lidi kdo muze dojet a ma cas.Da se samozrejme pochopit ze lidi co jsou v praci se nemohou dostavit.Ale par lidi proste nakrklo ze lidi co jezdi na Labe a prsi se jsou momentalne u vody.Tim pqk vzniklo toto.A tim si prave pak lidi mysli ze je hazeji do jednoho pytle ale tak to neni.

                              NPepin35 - Profil | St 19.6.2013 20:43:01

                              Ahoj,musím chtě nechtě reagovat na některé řeči, že se spoustu z nás co vám nemůžeme jít pomoci zachranovat ryby se jen vymlouvaj. Nejsem žádnej úskoprsák ale já jsem už skoro dva měsíce neměl víkend volnej. A věřte že bych raději šel s váma než se někde plahočit skoro do tmy.Tak to snad někdo z vás pochopí a nebudete nás házet do jednoho pytle.Díky všem co mužou a pomůžou za ty co nemůžou. Mějte se a ahoj.

                                Ndasty carp - Profil | St 19.6.2013 18:24:56

                                Ahoj přátele))
                                Radi bychom vás informovali o další plánované akci zahranu ryb z lagun po povodních,která se koná v sobotu 22.6. v 8hodin ráno.Sraz je jako obvykle a to směr nový most na Litoměřice(Prosmyky).
                                Je zapotřebí na tuto akci co nejvíce lidí..Ted už je to asi poslední co se dá zachránit a laguny jsou velké a hlubší.Tudíž čím více lidí tím lépe.Pokud někdo z vás má volno at dorazí každá ruka dobrá.
                                Díky obětavosti rybářů kteří se zučasnili se podařilo opravdu velké množství ryb zachránit a vrátit tam kam patří.Pokud vám to není lhostejné určitě doražtě a uvidíte že z toho budete mít jen ten nejlepší pocit že jste udělali pro záchranu maximum...
                                Jinak zde jsou tel.č. na osoby kteří vám řeknou co a jak..
                                Milan Šturek-728705615
                                Krpeš Láda-603753774
                                Zde ještě místo srazu..
                                http://www.mapy.cz/s/7xbG

                                  Nslobodak - Profil | St 19.6.2013 18:17:27

                                  V tomhle horku je to vražda navíc šly kapři teď do tření :-(

                                    Nslobodak - Profil | St 19.6.2013 18:14:25

                                    Hadrák --- Jestli to bude lepší než hněvky to fakt nevím ty jezdíš na hněvkovice často?

                                      NVondyš - Profil | St 19.6.2013 17:56:50

                                      Zítra na kapry s Enigmou moc se těším. Berou vám ryby ?

                                        Njirisyky - Profil | St 19.6.2013 17:24:33

                                        Ahoj, děláte si doma boostry? Popřípadě nak recept třeba do SZ. Diky

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole