Kaprařina

NHadd - Profil | St 19.6.2013 17:24:32

chytden >> a myslis si ze kdybych to dal do nejke opravny ze by to nedrzelo ... ma na nej super cenu tak si myslim ze by se vyplatil .. a kdyby se to treba podlepilo vetsim kusem ... co myslis jinak moc dekuju za nazor

    Nvokounek - Profil | St 19.6.2013 17:22:15

    Bambus... T.maniak >> ahoj enterprise tackle vyrába plávajúce napodobneniny aj halibut pelet. Mám kuku v ananasovom dipe a že to rybám chutí :) je to super..

      NBambus... T.maniak - Profil | St 19.6.2013 17:11:27

      El Duffus >> diky :-)

        Nchytden - Profil | St 19.6.2013 17:06:27

        Hadd >> jde to hodně ztuha a musíš mít fakt kvalitní lepidlo, ale jak to jednou povolilo, tak je to špatné

          NHadd - Profil | St 19.6.2013 16:51:12

          zdravym chlapy mam na vas dotaz mam moznost skoro novy (hodne malo pouzivany ) clun zodiak ale ma to jednu chybu vepredu u kylu je rozlepeny svar podlahy od tela clunu ... je mozne tohle svarit ci slepit a bude to drzet nebo se mam na to vyprdnout dekuji za odpovedi

            NHadrák - Profil | St 19.6.2013 16:14:53

            slobodak >> myslíš že to bude lepší než hněvky? Jinak jsem o tom ještě neslyšel.

              NEl Duffus - Profil | St 19.6.2013 16:08:05

              Bambus... T.maniak >> můžeš k ní přidat popku bez příchuti, pokud to chceš mít stejné a nebo popku s jakoukoli jinou příchutí :-), nebo kus korku nebo pu pěny, tu můžeš namočit do lososáku pro lepší pocit ...

                NBambus... T.maniak - Profil | St 19.6.2013 14:44:59

                Zdravím kluci .potrebuju jednu pomoc :-) da se nejaky nad zvednout halibutka jako Boilie ?? Jak to praktikujete ? Nejlepsi by byl nakres či fotka ..děkuji kdystak sz

                  Nslobodak - Profil | Út 18.6.2013 22:33:41

                  Ahoj zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat na to jestli jste už byl někdo na rybách na té zatopené pískovně v Hluboké nad Vltavou, která je pod revírem Hněvkovice. Zatím jsem o ní jen slyšel a nebránil bych se tomu tam vyrazit, kdyby jste mi chtěl někdo napsat svou zkušenost s tímto revírem budu moct rád. předem děkuji Petrův Zdar.

                    NŠlapeto - Profil | Út 18.6.2013 17:43:43

                    Ahoj přátelé, potřebuji poradit, prosím. Nechá se v Praze někde sehnat násada na výtlačnou pistol v průměru 20mm?

                      Ndomino - Profil | Út 18.6.2013 17:16:07

                      bazma >> zdarec ty wole :-) jsem pro... Kdykoli kamkoli :-)

                        Nbazma - Profil | Út 18.6.2013 16:49:34

                        domino >> prvni zaběr z leva hej

                          Nbazma - Profil | Út 18.6.2013 16:48:28

                          domino >> zdarec chlape tak to můžeme opaknout slovensko 2008 vem macu ja kukačku a trada

                            Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 16:13:45

                            domino - 18.6.2013 1 :-)))2:57:41 >> zase je u vody na co koukat

                              Ndomino - Profil | Út 18.6.2013 12:57:41

                              Nechutny horko :-)

                                Ndomino - Profil | Út 18.6.2013 8:40:13

                                Ondřej Macků-Maca >> máááám a milujeme se :-) mám původní výbavu... jen jsem koupil echo a novou podložku :-)

                                  NOndřej Macků-Maca - Profil | Út 18.6.2013 8:17:10

                                  domino >> ty vole, nemas doufam porad toho vsivyho plastovyho neskvika cos měl uz kdyz jsme byli pred 655346 let na D5 :-)

                                    Ndomino - Profil | Út 18.6.2013 8:14:04

                                    Ondřej Macků-Maca >> asi jo :-) to lešení se blbě schovává ve křoví!

                                      NOndřej Macků-Maca - Profil | Út 18.6.2013 8:06:08

                                      domino >> chces na ne napichovat kapry? :-)

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole