Kaprařina

slavina - Profil | Čt 30.5.2013 18:11:18

Poušťák >> Na nabíječku jaternic a jelítek:-)

    deni 79 - Profil | Čt 30.5.2013 18:10:21

    PepíkPepík >> co takhle na svitici svinger

      ladikxxx - Profil | Čt 30.5.2013 18:09:24

      PepíkPepík >> Tak tam strč hřebík!:-)))))

        PepíkPepík - Profil | Čt 30.5.2013 18:08:36

        slavina >> wolkmena nepotřebuju, jak píšete, totiž my mladí už máme telefony narvaný písničkama :-))))

          ladikxxx - Profil | Čt 30.5.2013 18:05:17

          Poušťák >> Kouknu....mám na to papír ze stroje!Dnes mám kritický den!!:-))))

            Insurance - Profil | Čt 30.5.2013 18:01:40

            slavina >> a nešel by ten příposlech pustit přes wolkmena?

              Poušťák - Profil | Čt 30.5.2013 18:01:32

              ladikxxx >> ahoj,a kdy jsi ho měl naposledy ??..o))

                Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 18:01:09

                ladikxxx >> zdr. dej si Fernet .o§)

                  ladikxxx - Profil | Čt 30.5.2013 17:59:53

                  Taky bych poradil....ale dnes nemám svůj den!:-)))))

                    Poušťák - Profil | Čt 30.5.2013 17:57:40

                    slavina >> a není to na nabíječku ?..o)

                      slavina - Profil | Čt 30.5.2013 17:55:15

                      Pvl >> tak Pavle:-)

                        Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 17:54:48

                        slavina >> Hoj , Jako blesk ..nojooo mládí :o§)

                          Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 17:54:11

                          PepíkPepík >> nejspíš na příposlech

                            slavina - Profil | Čt 30.5.2013 17:52:46

                            PepíkPepík >> na Wolkmena:-)) ne kecám je to na příposlech nebo na svítící swinger.

                              PepíkPepík - Profil | Čt 30.5.2013 17:51:25

                              Ahoj, mužu se zeptat k čemu je tato dirka na spodku hlásiče? děkuju. M.

                                Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 17:30:50

                                Insurance >> Nojo nenaděláš nic .. :o§((

                                  Insurance - Profil | Čt 30.5.2013 17:28:17

                                  Pvl >> JJ. Tak tomuto se říká konkurenční výhoda. Něco jako Know-How. :))

                                    Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 17:23:25

                                    Jettys >> Nojo vlastně , tím to je ..

                                      Jettys - Profil | Čt 30.5.2013 17:22:08

                                      Pvl >> proč myslíš že jsi hounochyt?

                                        Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 17:16:09

                                        Jettys >> Fakt ?

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole