Kaprařina

Shu-lin - Profil | Čt 30.5.2013 17:12:15

Jettys >> Jasně, je zchovaná tak, že jí ani já nenajdu.

    Jettys - Profil | Čt 30.5.2013 17:08:30

    Shu-lin >> doufám že máš tu půlku mapy dobře zchovanou...

      Jettys - Profil | Čt 30.5.2013 17:05:10

      Pvl >> kdo neviděl tuhle mapu je u vody ztracen

        Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 16:47:09

        Shu-lin >> Aha, nějaký tajnůskaření :o§)

          Shu-lin - Profil | Čt 30.5.2013 16:46:05

          Jettys >> jo, tu která nesmí zřít světlo světa.

            Jettys - Profil | Čt 30.5.2013 16:42:03

            Shu-lin >> mas na mysli starou kaprarskou mapu?

              Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 16:39:34

              kačud >> Nechci tě zbytečně plísnit ......dovolím si upozornit že Černá v POŠUMAVÍ :o§)

                Turňa - Profil | Čt 30.5.2013 16:32:24

                kačud >> Ty si nedáš pokoj viď?
                http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=Lipno+r​yba%F8en%ED

                Jo a shání se ty češtin.

                  kačud - Profil | Čt 30.5.2013 16:28:32

                  Zdarec scháním pozitivní informace o lovu kaprů na Lipně konkretně u Černe v podšumaví zná to tam někdo????

                    Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 15:52:48

                    Kapr555 >> Mám nahozeno tady .Zatím -sucho :o§))

                      Kapr555 - Profil | Čt 30.5.2013 15:46:28

                      Pvl >> A co ty ty pojedeš na ryby ?

                        Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 15:43:52

                        JJV >> Samozřejmě k vodě . 555 bude raději sedět u complu .o§))

                          ondra-voj - Profil | Čt 30.5.2013 15:42:26

                          JJV >> tak to nevím, nevím :-)))

                            JJV - Profil | Čt 30.5.2013 15:37:32

                            ondra-voj >> bohužel tam ani jeden mostek není, ale nebojím se toho, snad to nebude moc přikaleny.

                              ondra-voj - Profil | Čt 30.5.2013 15:36:36

                              JJV >> zkusil bych pod mostem :-))

                                JJV - Profil | Čt 30.5.2013 15:20:20

                                Kapr555 >> Ale než abych seděl u počítače, to radši pojedu vymoknout ...

                                  Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 15:19:48

                                  JJV >> Stačí si jen vybrat ,která rada je hodnotnější .o§)

                                    Kapr555 - Profil | Čt 30.5.2013 15:18:13

                                    JJV >> Nebo třeba nevycházet z baráku :D

                                      Pvl - Profil | Čt 30.5.2013 15:14:59

                                      JJV >> I gumovky se hodí :o§)

                                        Pavao - Profil | Čt 30.5.2013 15:10:11

                                        JJV >> pláštěnku:-)))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole