Kaprařina

JJV - Profil | Čt 30.5.2013 15:09:16

Nějaky vychytávky do deště, máte ???

    Kocháč - Profil | Čt 30.5.2013 13:45:11

    Lukaz >> Osobní zkušenost nemám, ale kamarád je používal na závody a na nějaký velký zatěžování to není. Taky jsem je zvažoval a lepší volba bude podle mě Spheros.

      El Duffus - Profil | Čt 30.5.2013 13:21:46

      Lukaz >> hele titanos jsem docela řešil, je určen na moře a má jen jednu cívku. Za podobné peníze je Ultegra 4500 nebo 5500 (liší se jen hloubkou cívky), tedy pokud chceš Shimano. Já osobně zůstal u starších typu XSB, ty se ještě dají obtížně sehnat, novější odlehčené CI4 jsou s cenou o něco výše...

        Andor - Profil | Čt 30.5.2013 13:20:41

        Vanous >> Hele ja chytam na Mikbaits a davam do 1kila 8-10 vajec podle velikosti :)

          Dendy036 - Profil | Čt 30.5.2013 13:13:49

          Vanous >> ja sulam zo zmesy jetfish.Davkovanie vajec je u kazdeho vyrobcu ine.Ja som daval 4-5vajec na 500gr zmesi,podla velkosti vajec.Dolezity je aj postup pripravy cesta.Dam ti sem link,nech sa ti dari,cau http://www.jetfish.sk/tipy-a-triky/zobrazit/2-Vyrob​a-boiles

            Vanous - Profil | Čt 30.5.2013 12:45:50

            Dendy036 >> a kolik dáváš vajec na 1 kg směsi?

              Lukaz - Profil | Čt 30.5.2013 12:18:57

              cus, mate prosim vas nekdo zkusenosti se shimano titanos xsa? premyslim o vhodnem navijaku k warriorum a prijde mi to jako vcelku vhodnej navijak. chytam z 90% labe..pribrezni partie a obcas nejaka ta piskovna, kde vyvazim max 300m... predem dik za odezvu

                El Duffus - Profil | Čt 30.5.2013 12:08:37

                deni 79 >> hele chtěl bych se zeptat, kdy budou na Vltavě ty konkurenční rybářské závody jak je máš organizovat?

                  Dendy036 - Profil | Čt 30.5.2013 11:54:41

                  Vanous >> pred sulanim boilies daj cesto na 30-40 min odlezat do chladnicky.Tazko takto odpovedat,mozno si pridal moc vajec,mozno nespravne zarabal cesto.Dovod moze byt aj sladidlo,tekuta potrava a ine.Popripade dosyp trosku boilies zmesy a prepracuj cesto,cau

                    Andor - Profil | Čt 30.5.2013 11:31:45

                    Vanous >> Zkusto to promazavat olejem :-)

                      Andor - Profil | Čt 30.5.2013 11:26:22

                      Unschlagbar >> Já si myslim že se budou skrývat pod břehama kde jsou převisy stromů a haluzí , nebo v mělčinách kde vůbec nikdo nechodí a mají tam klid na potravu :-)

                        Andor - Profil | Čt 30.5.2013 11:17:25

                        ('Unschlagbar',8444979,'30.5.2013 11:08:13'); Já si myslim že se budou skrývat pod břehama kde jsou převisy stromů a haluzí , nebo v mělčinách kde vůbec nikdo nechodí a mají tam klid na potravu :-

                          Shu-lin - Profil | Čt 30.5.2013 11:14:32

                          Jettys >> Ale v leze u kempu pod ostrovem by mohli bejt.

                            Jettys - Profil | Čt 30.5.2013 11:11:29

                            Unschlagbar >> kdyz nejsou v lese tak zkus ve vode

                              Unschlagbar - Profil | Čt 30.5.2013 11:08:13

                              čus , prší a prší, kde se v tomto počasí ukrývají mohykáni (kapři)? Myslím jestli je hledat v hloubce, na řece, nebo na mělčině, hlavně nepište v lese tam už jsem hledal :-)

                                Shu-lin - Profil | Čt 30.5.2013 10:30:54

                                Vanous >> tužší těsto a mazat.

                                  Vanous - Profil | Čt 30.5.2013 10:25:16

                                  Zdar, chci se zeptat najednu věc, která mě postihla minulý týden..při koulení v rollballu mě něšli dělat kuličky, protože se to šíleně lepilo na rollball..poradte mě ! díky moc za všechny rady

                                    vahaj - Profil | Čt 30.5.2013 10:10:21

                                    rummplcimprcamrp >> Škoda, že jdu na noční. To by byla kalba:-)))

                                      Paulus - Profil | Čt 30.5.2013 9:14:43

                                      Mein Gott !

                                        TWIN 69 - Profil | Čt 30.5.2013 7:20:27

                                        rummplcimprcamrp >> Nemáš nějakou fotku z toho souboje?Rozdat si to s kaprem neumí každej.

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole