Kaprařina

NBuBu99 - Profil | Čt 30.5.2013 7:18:27

Kocháč >> :-))

    NKocháč - Profil | Čt 30.5.2013 7:17:24

    BuBu99 >> Umím si živě představit jak kapra vozil po návsi na kárce dům od domu a v doprovodu kapely.

      NBuBu99 - Profil | Čt 30.5.2013 7:11:46

      Kocháč >> aj svině pobil ,jitrničky budou.....:-)

        NKocháč - Profil | Čt 30.5.2013 7:10:42

        rummplcimprcamrp >> Jak jsi ho dostal? Levej hák? A co ohňostroj, bude?

          Nrummplcimprcamrp - Profil | Čt 30.5.2013 6:57:29

          ikdyž jsem amatér, tak včera jsem si to večer rozdal pěkně na férovku s kaprem a vyhrál jsem, ...já se zapotil, kapr trošku oschnul ale vyhrál jsem já!. Dnes to jdu zapít a kdo by chtěl se mnou je zvanej, ruma platím

            Npadre - Profil | Čt 30.5.2013 1:08:47

            Kocháč >> aby to vypadalo,tak by jsme se museli fotit aspoň s delfínama

              NKocháč - Profil | St 29.5.2013 22:37:15

              padre >> nejsme žádní chřipkáči co se zvládnou nafotit s kdejakou desítkou tak, že jsou vidět jen ruce a kus vytlemené mordy :-) na našich fotkách jsou ryby spíš okrajová záležitost :-)

                Npadre - Profil | St 29.5.2013 22:32:28

                Kocháč >> no jak Tě znám,tak je to to samý, jako já bych se pasoval na štíhlou laň :o)

                  NKocháč - Profil | St 29.5.2013 21:45:37

                  padre >> no, musíš mít dost bujnou fantazii :-)

                    Nkritik - Profil | St 29.5.2013 21:42:41

                    padre >> Jo, kotě od mědvěda :-))

                      NBuBu99 - Profil | St 29.5.2013 21:35:21

                      Poušťák >> zdar Vendo,že ty mu to tvrdý závidíš:-) :-)

                        Npadre - Profil | St 29.5.2013 21:28:51

                        Kocháč >> ty woe Kocháču,ty a kotě jo? :o)))

                          Ndeni 79 - Profil | St 29.5.2013 21:17:34

                          Kocháč >> :-)))

                            NKocháč - Profil | St 29.5.2013 21:17:34

                            kritik >> škoda, jsme si s tím klubíčkem mohli pohrát jak koťata :-)

                              Nkritik - Profil | St 29.5.2013 21:16:24

                              Kocháč >> Lopata je už odhlášená..... jsem přišel pozdě :-))

                                NKocháč - Profil | St 29.5.2013 21:13:34

                                deni 79 >> Normální člověk se tomu zasměje a dement to stejně nepochopí a dementem zůstane. Naopak bych skoro řekl, že když si někdo normálni přečte tvoji reakci tak si řekne, že kapraři žerou rukama a kadí pod stojan, aby do toho nešlápli :-)

                                  Ndeni 79 - Profil | St 29.5.2013 21:12:11

                                  Poušťák >> tyhle věci moc s nadhledem neberu,protoze jsem presvedceny o tom,ze je u vody mnohdy vic blbu,nez tech kapru..... V nedeli jsem se o tom opet presvedcil

                                    NPoušťák - Profil | St 29.5.2013 21:08:19

                                    deni 79 >> kaprů je jak sraček,tak to ber s nadhledem.

                                      Ndeni 79 - Profil | St 29.5.2013 21:05:33

                                      Kocháč >> Problém je,ze si to zde muze precist kdejaky MRKu neznaly a labilni jedinec a pokud se nikdo neozve,tak to muze povazovat za spravne reseni sve financni situace......

                                        NKocháč - Profil | St 29.5.2013 21:05:14

                                        bobrman >> Kde jsou ty doby, kdy se do kaprařů naváželi borci s mozkem. Některý diskuse byly malý umělecký díla, dneska už má internet každá lopata :-)

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole