Kaprařina

Kocháč - Profil | St 29.5.2013 21:00:24

deni 79 >> na dementní až trapný provokace nereaguju. Bláboly toho exota postrádají kapku úrovně. Do kaprařů se dá rejpat inteligentněji. Kde jsou doby xaxapa a miloše a podobných legend.

    deni 79 - Profil | St 29.5.2013 20:55:27

    Kocháč >> samozrejme.
    Ještě rekni ze tyto keci ti nejsou proti srsti?

      Kocháč - Profil | St 29.5.2013 20:53:34

      deni 79 >> se zahříváš na provozní teplotu?

        deni 79 - Profil | St 29.5.2013 20:48:07

        Saxafon >> Kolik si mas rict???? Ty jsi verbes, co by potreboval přes drzku a ten kolik do riti....

          Kocháč - Profil | St 29.5.2013 20:15:29

          Šlapeto >> :-)

            Baťour - Profil | St 29.5.2013 19:42:21

            Saxafon >> Jo karton pašovanejch z Ruska.

              Šlapeto - Profil | St 29.5.2013 19:41:24

              Kocháč >> Že se ty kuličky budou víc "utahovat" :))))

                alda2211 - Profil | St 29.5.2013 19:38:42

                Saxafon >> nezapomeň si u prutu dat. TO JSEM JA CO DODÁVÁM KIMOVI ať té mužem u vody pozdravit ty cíga si potom beru nejsou levný

                  Tomajo - Profil | St 29.5.2013 19:37:26

                  Saxafon >> hele zkus to v muškaření nebo přívlači, tam je maso lépe placené

                    Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 29.5.2013 19:37:20

                    Saxafon >>........... bublajicí bahno

                      Baťour - Profil | St 29.5.2013 19:37:07

                      Saxafon >> 2 krabičky za 5kg kapra.

                        JJV - Profil | St 29.5.2013 19:36:10

                        Saxafon >> Porybnej se může podívat i do kufru :))

                          Saxafon - Profil | St 29.5.2013 19:33:43

                          Co když chytnu kapra a hodim ho do kufru od auta? Pak už ho nemusim nikam zapisovat a nikdo nic neví, můžu si jich odnést kolik chci? Jaká je cena kapřího masa? Mam možnost dodávat vietnamcovi do večerky kapry výměnou za cigára, kolik si mam říct?

                            Poušťák - Profil | St 29.5.2013 18:52:49

                            Kocháč >>asi že se to opět srazí...oo)

                              Kocháč - Profil | St 29.5.2013 18:51:03

                              Šlapeto >> Mě by zajímalo jak jsi si odůvodnil ten větší průměr díry.

                                Pvl - Profil | St 29.5.2013 17:34:42

                                Šlapeto >> Nzc

                                  Šlapeto - Profil | St 29.5.2013 17:31:28

                                  Pvl >> Dík, nebyl sem si jistý, protože obě varianty jsem si tak nějak odůvodnil :)

                                    Pvl - Profil | St 29.5.2013 17:22:24

                                    Šlapeto >> menší

                                      Šlapeto - Profil | St 29.5.2013 17:18:27

                                      Ahoj přátelé, nevíte, kde se v Praze dá koupit taková ta špička na vytlačení hadů z pistole případně z válečku? :)) Ještě jeden dotaz, když odřezávám, tak mám volit menší, nebo malinko větší průměr. než je rollball? Děkuji pěkně

                                        Pvl - Profil | St 29.5.2013 17:16:59

                                        JJV >> myslíš ? Tak asi jo no .o§)

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole