Kaprařina

NJJV - Profil | St 29.5.2013 17:14:29

Pvl >> To máš fuk .

    NPvl - Profil | St 29.5.2013 17:13:26

    JJV >> Dělal jsem si srandu ! Proto jsem to nepsal tobě .

      NJJV - Profil | St 29.5.2013 17:11:11

      Pvl >> Vemu toho víc a prozkoušíme mockrát děkuji za nápady :)))

        NPvl - Profil | St 29.5.2013 17:02:48

        Kapr555 >> Já ječmen .:o§))) EDIT :a pod háček .o§)

          NKapr555 - Profil | St 29.5.2013 16:57:25

          JJV >> Taky bych zkusit tu kuku :)

            NJJV - Profil | St 29.5.2013 16:55:41

            šmudla007 >> Jo jo, moc děkuju za rady ...

              Nšmudla007 - Profil | St 29.5.2013 16:52:05

              JJV >> chytal bych na rohlík(pařený lisovaný), rousnici, hnojáčky, kukuřici nebo těsto(kukušrot s pšeničným +strouhanka). Eventuálně kousek bramboru. Vyhnul bych se peletám, bojlíz a komerčním kaprokravinkám(s vyjímkou žluté medovky).
              Myslím si že ryby by to žrát mohli. a taky to sežerou. Slepice by to taky žrát mohli. A kachny taky.

                NJJV - Profil | St 29.5.2013 16:50:53

                alda2211 >> Jo jo dik moc taky to tak vidím.

                  Nbrach - Profil | St 29.5.2013 16:50:32

                  JJV >>
                  Nevím, co si o tom mám myslit...

                    Nalda2211 - Profil | St 29.5.2013 16:49:17

                    JJV >> já bych dál bramboru tvar nechám na tobě

                      NJJV - Profil | St 29.5.2013 16:46:27

                      Prosím o názor. Udělal jsem si partikl na bázi pšenice, oves, ječmen, brambory a šrot. Jakou zvolit nástrahu? A co si o tom myslíte ???

                        NKapr555 - Profil | St 29.5.2013 16:33:44

                        Pvl >> :D

                          NPvl - Profil | St 29.5.2013 16:30:08

                          Kapr555 >> No konečně ..... slovo uznání .

                            NKapr555 - Profil | St 29.5.2013 16:29:00

                            Pvl >> To je pravda reakce to byla rychlá :-)

                              NPvl - Profil | St 29.5.2013 16:27:17

                              Kapr555 >> Ty nehodo ..... .o§) Kuwa woprdlej jak nádražní vrabec . Díky mé bleskurychlé reakci to dopadlo jak to dopadlo ! Být na mém místě jinej , tak už se s ním nechytalo :o§)

                                NKapr555 - Profil | St 29.5.2013 16:20:35

                                Pvl >> Jak to můžeš vědět ? :D náhodou když si měl tu nehodu s tim prutem tak sem si myslel že se už nenarovnáš :D

                                  NPoušťák - Profil | St 29.5.2013 16:19:08

                                  Miras >> můj zase,,že je lepší když pevně visí,než nahowning stojí"...o)))

                                    NPvl - Profil | St 29.5.2013 16:18:56

                                    Kapr555 >> U tebe nic novýho :o§)))

                                      NKapr555 - Profil | St 29.5.2013 16:17:32

                                      Pvl >> Já už si rači nemyslim nic :DD

                                        NPvl - Profil | St 29.5.2013 16:12:46

                                        PepíkPepík >> Mysli si , že je to obojí :o§))

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole