Kaprařina

PepíkPepík - Profil | St 29.5.2013 16:09:45

Pvl >> Teď zase nevim jestli to myslíš vážně nebo je to *le ironie :D

    Miras - Profil | St 29.5.2013 16:08:09

    Poušťák >> je mi to jasný - můj děda říkal: "Čím starší bejk, tím tvrdší roh":-)

      Poušťák - Profil | St 29.5.2013 15:59:07

      Miras >> jen aby jsi se nedivil...o))))

        Pvl - Profil | St 29.5.2013 15:57:47

        PepíkPepík >> Jen aby .....?? :o§)

          PepíkPepík - Profil | St 29.5.2013 15:56:46

          Pvl >> ne blb to nebyl :D to bych Ti napsal po sz jinak bych tu schytal snůžku nadávek :-))))). Páne b´´že, mělo to bejt o :-)))

            Pvl - Profil | St 29.5.2013 15:54:11

            PepíkPepík >> To fakt bylo tou indispozicí (překlep) já si spíš myslím jestli to "b" neznamenalo blb .Za to, že jsem si trochu zašprímoval :o§) Jak bolístka ? hojí se to ? .o§))

              Miras - Profil | St 29.5.2013 15:53:10

              Poušťák >> Je mladej, tak to má tvrdý. Tohle už přeci dávno nemůžeš pamatovat:-)

                kosvi - Profil | St 29.5.2013 15:51:58

                Poušťák >> Tvrdá pomsta, tak tvrdý ;-)

                  Poušťák - Profil | St 29.5.2013 15:37:07

                  RYBAŘ56 >> ty jsi asi velkej tvrďák,kdž píšeš krmyt s tvrdým,,y"...o)))..jed na 5 tam nemusíš krmyt vůbec...o))

                    Miras - Profil | St 29.5.2013 15:13:31

                    RYBAŘ56 >> základ je žrádlo - návod máš tady: http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=31246 . Jen bych ještě přitvrdil s množstvím futra a zvýšil frekvenci krmných dávek.

                      Fishky - Profil | St 29.5.2013 15:04:55

                      RYBAŘ56 >> dotaz přesuň do Fórů, hodí se tam víc.

                        RYBAŘ56 - Profil | St 29.5.2013 14:53:32

                        ahoj všichni porate my chci se vydat na vrbenský jezero co sebou vzít chci ject na 4 kam to mam zavažet jakej bolies zvolit jaký peletety jedu na 3dny čim krmyt

                          Kapr555 - Profil | St 29.5.2013 13:57:55

                          BuBu99 >> :-))

                            BuBu99 - Profil | St 29.5.2013 13:55:53

                            Kapr555 >> minimálně velkej bílej......:-)

                              PepíkPepík - Profil | St 29.5.2013 13:19:09

                              BuBu99 >> jen sem tady napsal soukromou reakci PVLovi s odpovědí na to proč dělám ty překlepy. Tak se sklidníme ty bubáku
                              Pvl - ® Út 28.5.2013 20:00:11
                              Líbí: 0 Nelíbí: 0PepíkPepík >> Blbne ti PC ? co to "b" ?
                              PepíkPepík - ® Út 28.5.2013 20:05:15
                              Líbí: 0 Nelíbí: 0Pvl >> ne ale s obvázanou pazourou se mi blbě píše

                                Kapr555 - Profil | St 29.5.2013 12:58:52

                                BuBu99 >> Možná ho nekousla štika ale žralok :D

                                  BuBu99 - Profil | St 29.5.2013 12:56:40

                                  PepíkPepík >> to bylo nadsazené, ale děláš z toho kousnutí moc velkou vědu...:-§)

                                    PepíkPepík - Profil | St 29.5.2013 12:54:08

                                    BuBu99 >> kdes sebral 3 tejdny???

                                      frank - Profil | St 29.5.2013 11:58:54

                                      Zdravím, přátelé. Nemáte někdo osobní zkušenosti s tímto vlascem ? - Strategy Edge ST Carp Mono 0,30mm. Chtěl bych ho použít jako náhradu za Shimano Technium, které u nás nemohu sehnad. Za odpovědi předem děkuji.

                                        BuBu99 - Profil | St 29.5.2013 10:25:52

                                        PepíkPepík >> tvle jeden steh a ty budeš mít zavázanou ruku 3 týdny.......

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole