Kaprařina

padre - Profil | Út 28.5.2013 20:52:34

bobrman >> ještě že si nechytl rýmu džentlmenů :o))

    PepíkPepík - Profil | Út 28.5.2013 20:05:15

    Pvl >> ne ale s obvázanou pazourou se mi blbě píše

      Pvl - Profil | Út 28.5.2013 20:00:11

      PepíkPepík >> Blbne ti PC ? co to "b" ?

        PepíkPepík - Profil | Út 28.5.2013 19:58:49

        Pvl >> Tak to jsem děsně šťastnej :-)

          Pvl - Profil | Út 28.5.2013 19:51:16

          PepíkPepík >> Já vím o čem :o§)

            PepíkPepík - Profil | Út 28.5.2013 19:09:23

            Pvl >> Páne b´´že, a ty teď mluvíš vo čem? :DD

              Kocháč - Profil | Út 28.5.2013 16:35:16

              Pvl >> tak třeba B5 od essentialu nebo oliheň od solaru nebo švestku od cc moore nebo jinou, pár jich je.

                Pvl - Profil | Út 28.5.2013 16:18:34

                Kocháč >> Nojo ,esenci ...ale jakou ?

                  Kocháč - Profil | Út 28.5.2013 16:17:26

                  Zatuk >> co třeba vyzkoušet nějakou esenci?

                    Zatuk - Profil | Út 28.5.2013 16:11:50

                    Prosim o radu do ceho nadypovat kukurici? Nebo samotny boili dekuji

                      zdenek3689 - Profil | Út 28.5.2013 15:48:50

                      Fishky >> Ale určitě je neživíme jak ty cigány!!! To se zase nenech zmást ty...a jestli si vydělají na černo na svoje živobytí tak je mě to jedno.....ale zase pokud je tu načerno tak nebere ty dávky apod....takže asi tak!

                        Fishky - Profil | Út 28.5.2013 15:46:07

                        ZVcarp >> zdenek3689 - 28.5.2013 15:31:53 >> Ještě jednou? Co že dělaj Vietnamci? :-)) Bych chtěl vidět, že odvádí daně, zda jsou tu mnozí legálně, zda podnikají legálně a neporušují zákony... to je to samý, jen v jiný barvě, nebýt to přistěhovalec, tak tě to ždímá taky, nenech se zmást. Z tvých daní se staví silnice či veřejné osvětlení, z jejich ne ;-) hrají si také svou hru, jen to na první pohled není vidět.

                          Pvl - Profil | Út 28.5.2013 15:43:16

                          PepíkPepík >> Něco jsem zahlédl -voda a ryby slušný . Prosímtě pečlivě si rozvaž každý krok a úkon !! Aby jsi z toho rybolovu něco měl . A sestřička ve špitále se nemusela řehtat jak kůň :o§))

                            JJV - Profil | Út 28.5.2013 15:32:39

                            Pstruh27 >> Nebál bych se, že na ně nedojde ...

                              zdenek3689 - Profil | Út 28.5.2013 15:31:53

                              Pstruh27 >> Mě nejde o to jestli je někdo černej, bílej, žlutej a já nevím jakej...ale o tu jejich nepřizpůsobivost! Třeba druhá nejpočetnější minorita v ČR jsou po cigánech hned Vietnamci. Sice jsou taky všude ale nedělají takovej bordel. Snaží se pracovat, podnikat. Prostě neparazitují tady na tom státě. Samozřejmě že vyjímky se najdou....

                                Pstruh27 - Profil | Út 28.5.2013 15:28:20

                                ZVcarp >> zdenek3689 - 28.5.2013 14:59:32 >> Presne ako u nás ale celá Európa na toto raz dojde - Slováci a Česi majú cigáňov, Francúzi - Černochov, Taliani - Černochov, Nemci Turkov, skoro všetko sa dováža za pár šupov z Číny ..... čo sme chceli - to máme

                                  MatesJ - Profil | Út 28.5.2013 15:23:24

                                  Fishky >> v JZD uz neni delsi dobu ani jeden,holobyty uz jsou prazdne

                                    kritik - Profil | Út 28.5.2013 15:17:43

                                    Kocháč >> To je dobře. Ještě bych ho za to opálkoval.

                                      Zdenal77 - Profil | Út 28.5.2013 15:12:03

                                      Mě je z toho taky zle, můžou vše a ještě je kupa pitomců obhajuje, každý takový by měl dostat jednu rodinku na dvůr a jsem zvědavý jak dlouho by je pak obhajoval...myslím že osobní zkušenost je nej lék pro všechny...škoda se rozčilovat.

                                        Fishky - Profil | Út 28.5.2013 15:08:28

                                        V Břeclavi zástupcům obce došla trpělivost v momentě, kdy většina romů tvrdila, že jim z obecních bytů ve spánku byly odcizeny radiatory a tak je vystěhovali za město do JZD a šmitec. Mají se tam dobře :-) kéž by to pochopily i ostatní obce...

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole