Boilies TandemBaits

Obchody jsou plne produktu teto znacky.Mate s nima nekdo zkusenosti,pripadne jake prichute preferujete?Dekuji
Autor diskuse: dusik - Profil , 2.12.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 20:40:48

Už končím slíbil jsem synovi , že s ním půjdu spát , když tak napiš na e-mail pokud budeš ještě chtít něco vědět , nebo uspořádat ČR - SR souboj na TB.

    NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 20:38:18

    Ale šlape i na svazovkách z 4 ha mám 77 cm , 75 , 71 , kolem 70 ještě z dalších svazovak 6 kaprů.

      NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 20:36:31

      soukromá huštěnovice

        NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 20:30:44

        pekna ryba..a kde bol lapnuty?

          NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 20:28:11

          Koření , 93 cm na 18 mm snowman.

            NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 20:18:50

            a naj carp? na ananas?a na korenie?

              NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 20:16:49

              Klobása-koření z impact a z top Sweet Pineapple. Příští rok už jen top edition , mám asi 5 kg ještě nerozdělaných z impact tak to dochytám a budu kupovat jen top.

                NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 20:02:08

                aka gula z TB ti isla naj?

                  NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 20:01:53

                  palcat-vodu po uvareni tam nechavam,pred koncom varenia tak cca 5minut tam dodavam aj pivo a cukor..takto to prikrijem a necham vychladnut a luhovat..

                    NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 19:52:37

                    Tu vodu po uvaření tam necháváš ?

                      NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 19:52:13

                      Je to nějaký mix carp blend.

                        NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 19:40:44

                        :o))To su vlastnorucne ziskane recepty:o))kupil som si casak v GB a Tim paisley tam mal pripravu orechu..skusil som a ide to..neviem ale u nas ani v ponuke neni..ktovie ako to je:o))

                          NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 19:28:21

                          To je jedno pokud jsi to nenašel u nás v nabítce to je ale není tam cena ja používám stejně jen tygří ořech a konopí . Je ale zajímavé , že téměř žádný dodavatel ořechů nic takového neuvádí ( pivo , cukr , atd. )

                            NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 19:13:58

                            presne tak spolu s pivom sa ti vytvori super neodolatelna kasa..teda aspon ja tak robim:o))tak teraz som si ale neni isty ci vobec pakluju takyto partikel,kezdopadne si ho kuoujem v chovatelskych,minimalne na tej istej urovni a lacnejsi..

                              NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 19:02:00

                              0,5 kg cukru na 1 kg ořechu ? Není to trochu moc . Potřebuji cenu konopí a carp blendu.

                                NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 18:51:49

                                palcat-tak mi napis co potrebujes zistim ti.

                                  NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 18:50:29

                                  palcat,tak skus po uvareni pridat este pivo..tmave sladke a asi tak 0,5kg cukru..

                                    NPalcat - Profil | Ne 4.12.2005 18:46:23

                                    Luboši ty ceny se dost liší u nás je to levnější , ale cena partiklu tam stejně není uvedená.

                                      NLubos Zabcik - Profil | Ne 4.12.2005 18:44:20

                                      Jaro-Tak zaciatok sezony by som urcite skusal aj nejaky krem,alebo ovocie..ako napr:total scopex,sladky pomaranc,banana sonic, leto skus Natural food,alebo SPice sousage a neboj sa 26mm..aj dve pod seba..ak ces aj recept,tak jeden mas dole,ak ces este tak napis..

                                        NJaro - Profil | Ne 4.12.2005 18:40:10

                                        Luboš - zatiaľ dávam prednosť hotovkam, možno sa časom dopracujem aj k vlastným, ale zatiaľ to u mňa nehrozi. Ovocné chute mi na Domaši veľmi nebrali, preto chcem niečo podobné ako som ti písal nižšie.