- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilies SBS-M1
Má někdo podobnou zkušenost,nebo jsem si toho všimnul jen já?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nboyscout - Profil | Čt 13.10.2005 22:39:19
Tento boilies byl prodáván bez našich etiket a jakéhokoliv označení. Jen se slovy „toto je boilies od Nikla“
Od těchto výrobků se plně distancuji.
Prosím další zákazníky, kteří zakoupili takto nabízený boilies, aby nás kontaktovali, kdo jim takové boilies prodával, nebo ve které prodejně takové boilies zakoupili
Když se to vezme podle výše napsaného, tak toto je vlastně taky pomluva bez důkazů...ale někteří už toho neznámého pachatelke jmenují plným jménem.
Evidentně bez důkazů (zatím)....takže mi to trochu připomíná to kázání vody a pití vína. Na jednu stranu pobouření nad pomluvami bez důkazů a vzápětí to samé na druhou stranu.
Aby bylo jasno, nezastávám se p. XX protože nevím jak to doopravdy je. A je mi to v podstatě fuk, protože SBS M1 nepoužívám a v dohledné budoucnosti se ani nechystám. Zatím to nepotřebuju.
Ale nemám rád "moralizování" když někdo vzápětí použije stejnou metodu....:-) Pokud mě za to chce někdo žalovat, prosím.....
NMartin M. - Profil | Čt 13.10.2005 22:38:44
Nboyscout - Profil | Čt 13.10.2005 22:31:01
Jenom spekulace ale stejně důkazně podepřená jako ta Havlíčkova. A vůbec, není už čas tuto blbost uzavřít?
Nšvec - Profil | Čt 13.10.2005 22:00:23
Nm.kindl - Profil | Čt 13.10.2005 21:46:19
Nm.kindl - Profil | Čt 13.10.2005 21:07:40
NRadek Fox - Profil | Čt 13.10.2005 20:55:33
Nmikdandy - Profil | Čt 13.10.2005 17:12:46
NPetr Havlíček - Profil | Čt 13.10.2005 17:08:15
Ovšem pan XX je nenažraný a nestačí mu velmi slušné výdělky na zboží od pana K.N. Začne spekulovat, že by se mohl přiživit na zavedené firmě pana K.N. a nahrabat více. Tudíš začne pan XX "mordovat " napodobeniny zboží (v tomto případě boilies) a matlat směsi kdesi po garážích. Samozřejmě, že tyto směsi (bolilie) se ani vzdáleně nedají porovnat z boiliem od pana K.N. a to jak jeho kvalitou a tím pádem samozřejmě i účinností při samotném lovu. To zatím panu XX nevadí, protože svoje srágory prodáva se slovy "to je od Nikla". Zákazník, který má zkušennosti s boliliem od Nikla ví, že na jeho boilie většinou vždy nachytal, tyto srágory nakoupí. Pan XX spokojeně "hrabe pod sebe". Co se ale nestane? Zákazník s údivem zjistí, že tentokrát to boilií nechytalo, ale protože je to rybář tak ví, že občas se prostě nic nechytne ani kdyby to boilie bylo tak říkajíc zlaté a nic zlého netuší. No jo, ale protože pan XX těch srágor prodal asi velké množství, tak se začlo proslýchat, že ty koule od Nikla nějak letos nechytají. Tu pana XX napadne spásná myšlenka a hodí na Mrk otázku, kde zpochybní výrobky (v tomto případě boilií M1) v domnění, že zákazník, který u něho nakoupil zmíněné srágory dojde k názoru, že ten "Nikl se opravdu nějak zhoršil".
No a jsme pomalu u konce příběhu. Ona naštěstí někdy (bohužel opravdu jen někdy) zvítězí pravda. Pan XX se ukáže jako velký dobytek, který svojí hamižností přišel o solidního dodavatele, ztratil dobré jméno, pokud ještě nějaké měl a já doufám, že se to odrazí v jeho dalším podnikatelském životě.
Pan K.N. přišel o iluze, o peníze a možná i o pár zákazníků, kteří nakoupil u pana XX srágory. Bohužel ne každy chodí na Mrk a tím pádem netuší jaká je pravda.
Já si myslím, že to je i na podání žaloby. Bohužel vymahatelnost práva v tomto státě je jaká je a mnoho a mnoho dobytků stejných jako pan XX se má jako prase v žitě.
Naštěstí existuje přísloví o kterém si myslím, že je pravdivé a to : " co tě nezabije to tě posílí". Já pevně doufám, že se to potvrdí i v tomto případě a výrobky od firmy Karla Nikla se budou prodávat stejně dobře jako tomu bylo dosud.
NKorda | Čt 13.10.2005 15:48:38
Ntomfisherman - Profil | Čt 13.10.2005 15:17:13
s výsledky analýzy, protokolem - kde by musely být jasně uvedeny např. poměry jednotlivých konkrétních látek. Tak i tak by se člověk musel dovědět, čeho bylo event. méňě či více. A šlo by nejspíše o celkový rozbor- protože pochybuji, že někdo z rybářů přijde s podezřením např. že je někde méně proteinů?? V celé debatě se zde hovoří o podezření, že je "říznutá" směs - čili by se musel udělat rozbor celé směsi s konkrétním uvedením množství jednotlivých látek - kterých je méně a kterých více?
Nprofo - Profil | Čt 13.10.2005 15:04:28
Ntomfisherman - Profil | Čt 13.10.2005 14:31:49
NMarcus - Profil | Čt 13.10.2005 13:22:56
Nprofo - Profil | Čt 13.10.2005 13:02:58
KN : díky jako vysvětlení změny plně dostačující. Zůstanu i tak věren výrobkům K.Nikl myslím, že nejsou špatný. Sice byl malý úspěch v podobě 2x 55+ kapr na M1 (letošní) během 3 hod. chytačky, ale to spíš bylo volbou vody ne návnadou.
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











