LABE - dno, proud, vzdálenost, hrany .....

Zdravím všechny kapraře. Chtěl bych tu založit odkaz kde bude prostor s zkušenostma z Labe. Žádná konkrétní místa ale jen to co se komu osvědčilo. Dík moc za vše. Samozřejmě kapry pouštím
Autor diskuse: jirous - Profil , 22.5.2007 kaprařina - revíry, cestování

patlal - Profil | Po 31.3.2008 8:25:17

Nikdy není brzo ani pozdě,ale někdy je to akorát :-)

    bik kapr - Profil | Ne 30.3.2008 21:06:43

    Dneska jsem se byl podívat na Labi , zatím je ješte trochu vetší proud.Na tuních rybařu mraky asi nasazovali ,ale na řece nikdo ,že by bylo ješte brzy.Co myslíte

      ferdys. - Profil | Ne 23.3.2008 18:58:37

      Jezdim na labe v Koline.Nic moc ale.da se i dobře zachitat.

        Smetana - Profil | Ne 23.3.2008 18:36:10

        bik kapr- záleží kde na Labi jsi....Chytám jen na horním a tam řepku, tak 100m nad

          bik kapr - Profil | So 22.3.2008 19:50:21

          tady to vypada že na Labe nikdo nejezdí a nebo se nikdo nechce delit o skušenosti????????????? ale od toho to tady je nebo ne?

            bik kapr - Profil | So 22.3.2008 18:39:45

            Myslíte si že je u dna menší proud než na hladine?Jak vysoko nad prutama krmíte?

              Šolcik - Profil | Pá 21.3.2008 21:19:54

              k-70-Napíšu ti na icq

                k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 21:16:46

                Šolcik jo. Ono to není tak jednoduchý. Je tu dost velekj tlak a rybáři seděj téměř vedle sebe. Je to taky díky chatovým osadám, které jsou tu dosti hojný. Taky co bys chtěl, když je to u Kerska. jestli ti to něco řiká (Slavnosti sňěženek). Řikám. Jedno místo mám, ale moc ho nenavštěvuju. Nechci na něj lákat pozornost a taky se mi nechce všechnu tu výbavu tahat z chaty. Ono už to vzbudí rozruch, když se dám do pohybu se všema těma krámama

                  Šolcik - Profil | Pá 21.3.2008 21:12:11

                  k-70-Tak co nezkusit nějaký jiný místo na pár dní?

                    k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 21:10:14

                    Carpkiller to máš pravdu. Ale tam kde chytám já, vetší hloubka jak 2,20m není :-(. Sice je to vynikající místo na léto. Pod jezem, ale je tu pár rušivých momentů. Plavci a hlavně čluny.

                      bik kapr - Profil | Pá 21.3.2008 21:06:39

                      před ní je strašne řidke a smradlave bahno , jeden prut jsem tam skoušel ,ale nic nepřišlo a po čase jsem to vzdal ,proste jsem tomu neveřil.Pod zdí jsou napadane vetve a plno leknínu ,tam jsem to ješte neskoušel.Ta zed jde tak 40 m od břehu a je soubežna z břehem dlouha tak dveste metru

                        Carpkiller - Profil | Pá 21.3.2008 21:02:28

                        K-70: no hlavně tam nejsou ty stulíky všude protože ve větší hloubce než nějaký 3metry růst nemůžou...

                          k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 21:02:26

                          bik kapr tak nechytej přes zed, ale zkus to pod ní a před ní. Jestli tomu rozumíš. :-)

                            bik kapr - Profil | Pá 21.3.2008 20:58:42

                            ja tam mam peknou zed přez ní je tak metr vody ,všechny ryby mi to uřezali o tu zed chytal jsem za ní ,to byla moje první skušenost z Labe a pak jse si radši vybral čistčí dno ,ale rad bych se na tu zed vratil, použít pořadny šokače a vyjíždet za rybou na člunu,pak by to mohlo byt lepší ne?

                              k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 20:58:10

                              bik kapr mě to vyhovuje. Jak víc nakrmím tak se cejnů a tlouš´tů nezbavím. A po delší době připlujou i sumejši. Já radši kapry hledám a už mám pár místeček, kde se kapři vyskytujou. A i bez krmení

                                bik kapr - Profil | Pá 21.3.2008 20:54:53

                                A stačí vnadit jen tak malo přes PVA , me se spíše vyplatilo vnadit víc.Všechny kapry mam chyceny z koryta.

                                  k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 20:54:17

                                  bik kapr já bych chytal v hrázích, kdybych tam nějaký měl. Na dně s pískem a jen občasným šutrem to není žádná sláva. A proto se věnuju stulíkům u břehu

                                    k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 20:52:40

                                    Carpkiller to máš pravdu. tam dál není bahýnko, ale písek :-)

                                      bik kapr - Profil | Pá 21.3.2008 20:52:16

                                      Ma velky význam chytat u potopenych hrazí, nebo je lebší jen koryto.

                                        k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 20:52:01

                                        bik kapr jo tloušti jsou velkej problém. Proto se vyhýbám přílišnému krmení a když přeci jen krmím tak minimálně a za pomoci PVA.

                                          Carpkiller - Profil | Pá 21.3.2008 20:50:40

                                          K-70: ale maximálně 3-5 metrů od břehu...

                                            k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 20:49:50

                                            Vase zprava

                                              k-70 - Profil | Pá 21.3.2008 20:49:34

                                              tady jsou fotky Labského dna. Takto vypadá dno na 90% mého úseku

                                                bik kapr - Profil | Pá 21.3.2008 20:46:44

                                                tady je ta rybka

                                                  bik kapr - Profil | Pá 21.3.2008 20:41:24

                                                  Ahoj vloni jsem začal chytat na koule na Labi ,moc se my nedařilo ,ale par peknych kapru jsem tam chitil.Na konec sezony se my povedlo 78 cm a 12,5 kg byla to nadhera.Akorat jsem mel velky problem s tloušti.Krmíte jen kouleme nebo používate i partykl.Používate člun při rybařeni neplašim si stim zbytečne ryby? Zajímaj me všechny skušenosti,poradte rosím ,Diky