Náhradní tyče do biwaku

Potřeboval bych poradit kde sehnat popř. opravit tyče do biwaku Cyber 3. Při poslední výpravě se mi totiž dvě rozštíply. Děkuji za vaše odpovědi
10 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NAbies Alba - Profil | Čt 25.8.2005 18:36:02

jiris: je a dvakrát - na Veveří a na Minoritské (asi)

    Njiris - Profil | Čt 25.8.2005 17:54:01

    Neni hudy sport i v brne?

      NMarda - Profil | Čt 25.8.2005 17:42:08

      Miras > Tak to sorry, ale fakt jsem žil v domnění, že tohle mám od tebe... nebo někoho z tý vaší bandy :-)

        NOndra (carpman) - Profil | St 24.8.2005 22:55:08

        Miras: Tak doufám že víš komu máš písnout co tam bude zajímavýho????:-))

          NRadek F.B.C. - Profil | St 24.8.2005 17:26:06

          Mám to od JD. říkal že mi to pořeší a náhradní tyče dodá tak jsem zvědavej co a jak a ještě k tomu se ty tyče v těch spojích jaksi rozlepují. Kdybych měl Hudy sport za barákem tak neváhám a nechám si udělat nějaké zesílené ať pak nemám zkaženej výkend jako byl tenhle, ale jelikoš bydlím od Prahy nějakejch 250km tak asi nic. Teď už to nestihnu bo v pátek odjíždím na 10dní na 5-ku. Tak doufám že nebude foukat moc silnej větr. Nerad bych tam spal pod širákem :-) Ale jinak díky za rady

            NMiras - Profil | St 24.8.2005 16:32:16

            Marda: chlape, ty vykecáš i co nevíš:-)))) To info jsi neměl ode mě, ale máš pravdu v tom, že se to v Hudy dá pořešit, před chvílí jsem tam volal (když už jsi mě do toho navezl:-))) a dá se sehnat buď náhradní díl nebo i celá tyč, chce to ale nejprve vyzjistit, zda to konkrétní prodejna má - není to standard, který se dá sehnat všude. Mimochodem v Hudy ve Slezské ul., Praha 2 bude probíhat rekonstrukce a mají tam dost zajímavé slevy 30-50% - zítra tam asi zaběhnu, co kdyby se mi něco hodilo:-)))

              NMarda - Profil | St 24.8.2005 14:42:06

              Odpovídal jsem ti v kaprařině, zeptej se Mirase, myslim, že on mi říkal o tom, že v Hudy sportu je dělaj na míru...

                NFisch - Profil | St 24.8.2005 14:00:21

                Ja by som to v prvom rade skúsil u predajcu.Pokial to nieje nejaký shiter.

                  NOndra (carpman) - Profil | St 24.8.2005 10:36:50

                  Mám ten samý problém s Biwakem Cyber 2.

                    NAladin - Profil | St 24.8.2005 7:45:22

                    Podle mě se daj sehnat v lepší prodejně se stanama....v Praze třeba Hudy sport