- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rodina a pouštění ryb
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
rybomil | Pá 5.8.2005 13:01:32
Michal : spíš chce nejdřív vybrat správnou stravovnu a pak až zkoumat to jídlo. Celkově se stravovnám , vč. té v práci spíš vyhýbám, ale nejde to dělat soustavně. Např. dnes polévka s játrovými knedlíčky tak kořeněná a slaná, že by to můj požerák asi nezvládl.Kombinace kuře na houbách, rýže + dezert = meloun taky zbožňuju! Kuřata těď cpou pomalu i do buchet , bo jsou rel. laciné a rychle hotové.
Michal | Pá 5.8.2005 12:30:47
šeptal - Profil | Pá 5.8.2005 11:27:55
Michal | Pá 5.8.2005 11:17:34
šeptal - Profil | Pá 5.8.2005 11:13:54
rybomil | Pá 5.8.2005 11:08:16
šéfkuchař.S oblibou říkám, že dost hospod bralo kuřata 3. jakosti, některé se dotazovaly i na 4. jakost. To jsem jim s oblibou odpovídal, že musí na kafilerku. Plesnivé filé šlo i do školních jídelen, to vím přesně. Jinak sorry za znechucení, ale fakt, buďtě ostražití, dělá se leccos za prasárny. xaxap: lidi se vyměnili, předpisy zpřísnily, je tomu jen tak dobře. Ale pokud jsi sám třebas podnikal, víš jak probíhal počátek kapitalismu v Čechách na Moravě a ve Slezku.
XAXAP - Profil | Pá 5.8.2005 11:08:10
Michal Kučera | Pá 5.8.2005 11:05:00
Michal | Pá 5.8.2005 10:55:15
rybomil | Pá 5.8.2005 10:48:32
" uhájíš" je na další půlrok. Vím jak se vzorky na rozbory berou, sám jsem je musel odebírat pod dohledem majitele zboží. Berou se nové dodávky, do papírů se píše stará, aby rozbor vyšel. Pár 10kg krabiček duhoňů jde jako úplatek veter. správě, jo tak to chodilo. Pak přeji všem zákazníkům dobrou chuť.Jo zažil jsem tam taky filé 1,5 roku staré pokryté plísní a pak umyté přebalené na malobalení šup do obchodů.
Od tý doby co jsem tam dělal mražené ryby, filé , hamburgery a zmrzlinu nežeru.
XAXAP - Profil | Pá 5.8.2005 9:51:22
rybomil | Pá 5.8.2005 9:27:13
karelc - Profil | Čt 4.8.2005 7:47:17
P.E.P.A.T.O.R - Profil | St 3.8.2005 23:55:06
Já se s tím už vypořádám sám, jsem svéprávný dospělý člověk:). Ona i ta otázka byla myšlena s trochou nadsázky. Dneska jsem třeba všechny ryby pustil a nikdo v rodině nespáchal sebevraždu :o).
Radek Ch. | St 3.8.2005 21:04:25
Opačný případ.... příchod domů z večerní vláčky a do lednice šoupnuti dva candoši 68 a 71. Ženu nebudím.....ať je ráno překvapená. Pak telefon - taťko, co to máme za zvířata v lednici... dyť to nejde zavřít ( hlava a ocas jsou prohnuti jak luk, lednice se jeví malá ). To jsou candáti miláčku..... To je to, jak se ty kosti nedají sundat z ruk a strašně to lepííí ???? Proč si to radši nehodil zpátky ? Nééé, to byli cejni a to už je strašně dávno. Toto jsou candoši a chuťově moc dobří a mají maálo kostí. Hmmmm, to se uvidí. No dobrá tedy. Ale když to nebude dobré, tak to příště pustíš že jo ?
Ryby mám rád a jím je, tak co bych se styděl za to ,že je beru. Nedělám si kolem sebe umělé image rybolovce humanisty a beru si od vody to, co uznám za vhodné. Ne to, co mi rodina dovolí nebo zakáže ( kolikpak asi zase bude negativních rteakcíí ??? ))
Moravák - Profil | St 3.8.2005 17:22:50
rybomil | St 3.8.2005 8:46:01
stefan58 | St 3.8.2005 6:59:25
groow | Út 2.8.2005 22:58:31
TomášV. - Profil | Út 2.8.2005 21:38:58
brach - Profil | Út 2.8.2005 19:21:03
Pan Slamáček | Út 2.8.2005 17:11:49
Lojza | Út 2.8.2005 16:57:54
Don Carlos | Út 2.8.2005 15:53:25
Mirek-ZL - Profil | Út 2.8.2005 15:25:52
Noe | Út 2.8.2005 15:21:30
Jinak at si okolo vsichni remcaj, vetsinou rikam ze jsem nich nechytil, je to tak lepsi, nikdo me pak neotravuje a nikdo nedela to co ja, takze je hodne ryb ktere jsem mel na prute jen ja.......... tajim co se da, radsi ze sebe udelam troubu, ale kdyz se me u vody nekdo zepta jestli jdou, reknu ze vubec a tak 14 dni a je klid. Kdybych rekl, jo 5 candatu, 6 stik a 30 okounu, hned by to byl masakr............takhle to vsechno prezije, doma jedi morske ryby..........
Kde to žije - všechna témata
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











