Rodina a pouštění ryb

Stává se Vám, že rádi ryby pouštíte, ale "nedovoluje" Vám to rodina je pouštět? Z důvodu, že velmi ráda ryby konzumuje. Včera jsem se kvůli tomu trošku pohádal s tátou, šlo o kapra 50 cm. Jak to řešíte ? Zamlčením chycených ryb ? Co dělat, když je rodina při chycení ryby přítomna ? :o)
Autor diskuse: P.E.P.A.T.O.R - Profil , 2.8.2005 všeobecné - ostatní

P.E.P.A.T.O.R - Profil | Út 2.8.2005 14:42:35

XAXAP > :o) Oni do sportu moc nedělají, to by se jim asi špatně chápalo, takové přirovnání :o).

    XAXAP - Profil | Út 2.8.2005 14:32:35

    PEPATOR: jeste k te tvoji otazce :-)

    kdysi jsem na Prvni ceske muskarske delal anketu o chyt a pust a pro tohle pouziti by se hodila jedna odpoved:
    Vzdycky rikam doma, ze rybareni je sport. A kdyz remcaji, zeptam se, jestli jim prijde normalni, kdyby Agasi na Wimbledonu po zapase sezral napr. porazeneho Samprase? Neprijde a je klid :-)

      XAXAP - Profil | Út 2.8.2005 14:29:16

      jepice: mate predmet "vychova rodiny" nebo "rodinna vychova"? A z ceho si mel jednicku? At vidime, na co klade tvuj bohaty otec pri vzdelavacim procesu sveho synka nejvetsi duraz.

        P.E.P.A.T.O.R - Profil | Út 2.8.2005 14:28:28

        rybomil > No mě je to celkem jedno, ňák tohle neřeším:), pokud to teda nevadí adminům.

          rybomil | Út 2.8.2005 14:18:40

          Pepator: No klidně mě smázni.

            šeptal - Profil | Út 2.8.2005 14:18:37

            jepice.cz: Tak to musíte mít minimálně 14 předmětů. Jinak nevím, kde by bylo možný natlačit průměr na vyznamenání. Tolik předmětů jsem snad neměl za celý život.:o)

              P.E.P.A.T.O.R - Profil | Út 2.8.2005 14:16:56

              Jejda, koukám debata je trochu jinde :). Ona na to stejně žádná obecná rada není, spíš mne jen zajímalo, jestli má někdo podobný problém a jak ho řeší :).
              rybomil > Dělám jak uvažím? To teď mluvíš o čem ?

                jepice.cz - Profil | Út 2.8.2005 14:15:14

                XAXAP- mel sem dvojku z cestiny, matiky, dejepisu, fyziky, nemciny, rodiny vychovy, dilen a to je myslim vsechno.

                  Michal | Út 2.8.2005 14:14:02

                  XAXAP: To bylo zcela jistě za hrdinství :-), za čestinu určitě ne (možná ale mají slepou učitelku) :-)

                    skipi | Út 2.8.2005 14:12:23

                    jepice.cz: modrej nebo červenej vždyť to vyjde na stejno furt je to jenom pták................

                      XAXAP - Profil | Út 2.8.2005 14:10:05

                      jepice: vyznamenani??????? vam neznamkuji jazyk cesky?

                        rybomil | Út 2.8.2005 14:09:40

                        drda: No pokud mě k vodě nebudou vozit na kriplkáře, budu zas převážně vláčet i těch 7 hod. Jinak u bobku či feederu víc jak 3 - 4 hod. denně rozhodně nevydržím.Lidi co jsou na fleku ráno , v poledne i večer mě vyloženě serou.A nejvíc, když tam celou dobu koupou rybičku, přestože jsou tam nasazený zubejdy do 45. P e p a t o r jistě dělá jak uváží.

                          NOVIS - Profil | Út 2.8.2005 13:23:32

                          U mě nemá rodina na to, jestli pustím, nebo nepustím, žádný vliv. Nenasytné příbuzné posílám do supermárketu (je to slušnější :-)) ).

                          AA: Smajlík údivu je tento: :-()

                            jepice.cz - Profil | Út 2.8.2005 13:23:01

                            XAXAP- jako jeden z mala sem mel vyznamenani tak muzu na rybach sedet jak chcu. a stejne je nejlepsi modrej ptak...

                              pupak - Profil | Út 2.8.2005 13:21:18

                              jepice.cz - tak proc k nim lezes kdyz jim pruty stojej za hovno:-))))

                              Pavel Z. - vladimir iljic urcite delal vsechno . . .

                                XAXAP - Profil | Út 2.8.2005 13:20:50

                                no, jeste ze je to otazka o rodine, na sjezdu KSCM by se pouzil slogan "Za rodinu!" ... takze jsme porad jeste u tematu :-)

                                A jepice, bordel mate zcela jiste ve skole! Neinformuji rodice o hroznem stavu uceni jejich ratolesti, pak nemate modre prdele a muzete vysedavat na rybach.

                                  Pavel Z. | Út 2.8.2005 13:19:00

                                  pupak: Lenin fakt muškařil?

                                    jepice.cz - Profil | Út 2.8.2005 13:18:11

                                    pupak- sem chtel ale meli jen po stalinovi... a pak ten breznevuv stal taky za ho...

                                      pupak - Profil | Út 2.8.2005 13:16:28

                                      jepice.cz - a proc sis tam nekoupil i musak po leninovi . . .

                                        jepice.cz - Profil | Út 2.8.2005 13:14:11

                                        pupak- ja sel na prvniho maje na sraz KSCM to je pravda, ale jen proto, ze tam mivaj docela levny veci