Grilování u vody

Chtěl bych se dozvědět jestli se smí u vody používat gril na dřevěné uhlí. V ryb. řádu je u vody zákaz rozdělávání ohňů, ale není tam pojem Grilování na dřevěném uhlí. Navíc oheň jsem u vody nikoho rozdělávat neviděl ale zato dost rybářů si nosí z domova svoje vlastní grily a pak si tam grilujou různé pochoutky. Často jsme na rybách celý den a rádi by jsme si to tam zpříjemnili třeba opečením vuřtů na grilu a tak......
Autor diskuse: Kosmak - Profil , 23.5.2005 všeobecné - ostatní

švec - Profil | Út 24.5.2005 21:06:26

Kato:OK

    Kato | Út 24.5.2005 21:01:40

    švec: :))) díky za opravu, ale myslel jsem to dobře....

      švec - Profil | Út 24.5.2005 20:24:57

      Kato:omezovaní a ne omezení.Teda někteří jsou i omezení.-)))

        Kato | Út 24.5.2005 14:11:38

        :) tak vidím, že máte stejné nápady jak já :) Je to stejně v p...i, že mi rybáři jsme tak omezeni.

          Kosmak - Profil | Út 24.5.2005 5:45:23

          Kato: To je moje další varianta. Až pujde se mnou moje přítelkyně budu to muset hodit na ní (chudák).

            Laky - Profil | Po 23.5.2005 23:36:21

            Přesně tak jsem to dělal A jeden blázen z RS mi řekl že obcházím předpisy a stejně stanuju já. A jak držel v ruce ty papíry tak si je jako chtěl nechat. Tak jsem si od něj vyptal papíry k oznaku a zapsal si jeho jmeno vrátil mu je a dělal, že někam telefonuju. on dělal jako že se dívá do RŘ a nakonec mi je vrátil a popřál dobrý lov. Kolem stanu byl jen plynový vařič jinak věci jsem měl venku u sebe a já seděl u prutů a moje dnes už žena byla napůl ve stanu a učila se na ZK Byl to jeden opravdu zapomenutý revír. Kde jsem za den viděl max 4 osoby ten porybný přišel ještě za 3 dny 2x a už jen pěkně pozdravil a zeptal se jak to jde já mu odpověděl a vše bylo OK. On si samo šel jen zachytat.

              Kato | Po 23.5.2005 22:27:31

              Takže když pojedu na ryby s přítelkyní a ona bude grilovat a já sedět u ryb, tak nikdo nic nemůže? To stejné se stanem, když budu na rybách a za mnou bude rozdělaný stan a přijde porybný, tak mu řeknu, že stanuje přítelkyně a já jen chytám ryby....

                Holátko Josef | Po 23.5.2005 21:34:07

                No coment... :o)

                  švec - Profil | Po 23.5.2005 21:07:06

                  matrix,kosmak-a jak to rozhoří to uhlí?Plamenem?Tak to je oheň.A jste zase na začátku.))

                    xycht - Profil | Po 23.5.2005 20:59:21

                    Kosmak: aha no to je fakt...každopádně bejt tebou tak do toho grilování jdu...jedině v CHKO bych to nezkoušel.

                      matrix | Po 23.5.2005 20:36:47

                      Kosmak:Nektery tyhle tuhy podpalovace jsou tuhy lihy(ty taky doma pouzivame)

                        Kosmak - Profil | Po 23.5.2005 20:32:49

                        xych: prodávají různé podpalovače. Je to něco jako sirky akorád silnější ve velikosti tak 5x2cm a je to napuštěný nějakou hořlavinou. Jakmile to zapálíš tak od toho chytne to uhlí. Asi jako když zapálíš cigaretu zapalovačem. Gril už takhle na zahradě podpaluju několik let.

                          xycht - Profil | Po 23.5.2005 20:24:22

                          Kosmak: pokud chceš zapálit to uhlí tak musí ted oheň tak jako tak rozdělat ne? :-) Zkus to obejít tak,že si oheň dovezeš odjinud :-)

                            karelc - Profil | Po 23.5.2005 18:30:49

                            Nikita: s tím se nedá, než souhlasit. To byste musela být terminátor, abyste viděla zblajznutýho cejna :-)))

                              Kolči - Profil | Po 23.5.2005 17:36:36

                              matrix::Kdyz se vratis podruhy k vode,musis napsat novou dochazku.Nebo bys aspon mel.Pak ti RS nemuze nic:-)

                                Nikita - Profil | Po 23.5.2005 17:20:09

                                vašík - není to problém. Při kontrole mohu kontrolovat pouze ryby ve vezírku. Rybu odnesenou od vody či snědenou, kontrolovat nelze.

                                  Pike | Po 23.5.2005 16:35:30

                                  Medved: Ale o chlup

                                    matrix | Po 23.5.2005 16:18:36

                                    Ale co kdyz pujdu rano-chytnu nejakou rybu-vezmu ji-pujdu domu-necham ji doma a odpolko pujdu znovu na stejny revir???(muj pripad to neni:-)ryby poustim

                                      drda - Profil | Po 23.5.2005 15:54:50

                                      vašík: cituji z BP RŘ MRS: "Ulovené ryby je nutno uchovávat tak, aby jejich maso nebylo znehodnoceno a aby byla možná kontrola úlovku." Takže pokud chcete konzumovat ulovenou rybu přímo u vody, je podle mě nutné ukončit lov.

                                        vašik - Profil | Po 23.5.2005 15:51:57

                                        To bylo dobrý,on se do něho pustil soused.Že jsem bláze že rybky pouštím že jsem si vzal za dva dni první rybu.Jinak asi máš pravdu.

                                          medvěd - Profil | Po 23.5.2005 15:48:06

                                          Pike:byl jsem první