Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

NSanča - Profil | Pá 18.5.2007 17:50:12

OK, nechám to tak a bude klid. Každopádně kapra už jsem vytáhl i na tu tvrdší kuku, jediný problém je, že se drobátko drolí, když ji napichuju na háček. Příště nebudu asi štřit a nakoupím si nakládanou kukuřici v plechovce a bude klid

    NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 17:48:43

    všichni co čtete - Menší svazovku ( stojatou ) krmím 1 kg pravidelně týden
    Řeku 2 kg pravidelně 3 týdny
    Orlík 10 kg denně 1 týden a 5 kg druhej týden

    Nic jsem nepřekrmil a kapři brali neuvěřitelně a na Orlíku to byla nejlepší rybačka jakou jsem zažil. VŠE BYLA POUZE TVR. KUKU !!!

      NSUMO ONE - Profil | Pá 18.5.2007 17:44:01

      OKOUN pošli odkaz, ať se na toho kuchaře podívám blíž. Někdo tady asi káže vodu, ale sám pije víno. Nebo je to jen nějaký hloupý vtip? Skořápky do boilies aby to víc křupalo. To jsem viděl v jedné pohádce s lívancema.

        NSUMO ONE - Profil | Pá 18.5.2007 17:40:59

        OKOUN - mníček, to mě taky docela zajímá, mě stačí na dost zarybněnej flek 10KG/ týden. A berou pořád! Co vy na to? Podotýkám pro přesnost velká řeka, divočina. Žádnej vyšlapanej flek od místních.

          NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 17:40:56

          bachy - Teď, jsem si prohlížel recepty na boilies a v Tvém příspěvku píšeš to, že do boili dáváš vejce i se skořápkama. Tohle musí tu rybu ůplně rošmelcovat. S tímhle jsem se ještě opravdu nesetkal !!
          Tak tady už nic o tvrdé kuku nekritizuj !

            NBachy - Profil | Pá 18.5.2007 17:40:55

            Mníček a spol. - Teď se vás zeptám já - krmili jste někdy na menší svazovce pravidelně větším množstvím suché kukuřice aniž by vám po pár dnech ubývalo záběrů??

              NSUMO ONE - Profil | Pá 18.5.2007 17:36:31

              Zdar chlapi, vidím, že se teď bavíte na téma, které je potřeba opravdu pečlivě prověřit. O víkendu si všichni uděláme pokus. Než namočíme kuku do vody, nějak zjistíme její tvrdost??????, a po dalších 24hod ji necháme jen tak. Poté opět nějakým způsobem zjistíme její tvrdost, a výsledek?????? Jsou kecy že naboptná a změkne!!!!!!! A pokud vím, v tu dobu už je dávno z kapra venku. Takže ještě nějaký rádoby odborník kuchař - dietolog kaprů????? Samozřejmě můj názor nikomu nevnucuji. Není to zákon, že ano.

                NBachy - Profil | Pá 18.5.2007 17:30:57

                Mníček - to tvé "Jen už panebože žádné vaření" je dostačující. Něco podobného jako tvé - na uvařenou berou jen kapři do 50, že. :o)))
                Ano kdysi jsem párkrát krmil málo uvařenou, tvrdou. Taky jak jsem říkal, mám víc zkušeností co jsem viděl rybáře kolem, tady jich chytá na kuku docela dost. Chytám na kuku už docela dlouho, ale nemám potřebu se ti tu víc spovídat.

                  NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 17:30:01

                  mníčku - Jákým množstvím tvr. kuku krmíš a jak dlouho ?

                    NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 17:23:13

                    mníčku - Díky za toto téma.

                    Máš plnou pravdu v tom, že nikdo z těch co to tady tak napadají sami přiznali že takhle nechytali. Tzn. že čerpají pouze z doměnek a očkují tím druhé. Naštěstí, jsem zaznamenal několik kolegů, kteří chytají jako my a výsledek mají, také srovnatelný ( selekce ).
                    Já můžu jenom doporučit, aby nevařily. Ale nechal jsem si poradit v tom, abych kuku namočil. To je perfektní nápad, protože při krmení krmící lopatou dohodím kuku mnohem dál.

                      NMníček - Profil | Pá 18.5.2007 17:14:13

                      Tak koukám že se nám to tu pěkně rozjelo.
                      Sanča - rozhodně bych jí nevařil, to namočení bohatě stačí. Jen už panebože žádné vaření.
                      Bachy - zkoušel si někdy krmit jen tou namočenou že tady pořád obhajuješ to vaření

                        NBachy - Profil | Pá 18.5.2007 16:26:14

                        Sanča - Stejně jako Fishky, jen v bodě B bych ji dovařil.

                          NEl Duffus - Profil | Pá 18.5.2007 16:14:42

                          Sanča- zařiď se podle Fishkyho, já s tím souhlasim stím, že poslední bod jsem nezkoušel. Nebo se zeptej cíleně Bachyho, ten ti to teoreticky vysvětlí tak, že to nezapomeneš

                            Nmaryo - Profil | Pá 18.5.2007 15:50:23

                            Já jsem zkoušel vařit kuku v mikrovlnce, a docela to jde...
                            Dám jí do misky s vodou a zapnu tak na 6 minut, nechám přes noc odpočinout a ráno ještě jednou zapnu na 6 minut a je vařeno...

                              NFishky - Profil | Pá 18.5.2007 15:45:35

                              Samča: A-D: Ne E: zbytečné.

                                NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 15:43:03

                                sanča - Já bych to už nevařil, ale s tou solí zkušenosti nemám. To Ti budou muset poradit ostatní kolegové.

                                  NSanča - Profil | Pá 18.5.2007 15:37:12

                                  Ahoj,
                                  jen zněžně jsem přelítl diskuzi a nečetl jsem ji kompletně. Pokud se tedy budu ptát opakovaně nebo blbě, tak promiňte.

                                  Mám kukuřici, sbíranou v listopadu 2006. Je to ta stará a tvrdá, jak pes. Teta mi ji povařila(bohužel se solí) a zavařila. I po tomto zákroku je pořád hodně tvrdá. 2 flašky jsem odšrouboval a povařil znovu s cukrem, je to lepší, ale ještě by to něco chtělo.

                                  A) Nevadí kukuřici, že byla prvotně vařena se solí(ne moc)
                                  B) Nevadí tedy že polotuhá?
                                  C) Chystám se všechny flašky otevřít a povařit znovu v papiňáku společně s cukrem. Je to dobrý nápad? Změkne?
                                  D) Je vhodné ji v tom papiňáku drobátko dochutit?(Vanilka, tutu fruti, med) Nebo je nej ji nechat přírodní?
                                  E) Je možné dochutit přímo do sklínek před zavařením? Chytne to něco?


                                  Dík
                                  Sanča

                                  PS: nejsem vůbec kaprař, ale čas od času si nahodím. Tak soráč za idiotdotazy

                                    NBachy - Profil | Pá 18.5.2007 15:20:17

                                    boyscout - Napsal jsi to pěkně, ale tu jen namočenou já bych nepřidával. Ono i v té uvařené jsou zrnka tuhší, malá, nepuklá. Na selekci větších bych dal boilies. Pokud bych chtěl chytat bez boilie, tak bych místo nějaké sporné selekce tvrdou kukou které nevěřím raději pravidelněji krmil tou uvařenou, to přece není problém. Dá se přihodit spařená řepka, kterou ryby vyzbírávají dlouho.... atd. Těch možností je více jak zamezit rychlému vyzbírání uvařené kukuřice. No a jak najedou kapři, pokud mají co žrát, bílou rybu už mezi sebe moc nepustí. :o)

                                      NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 14:32:12

                                      boyscout - Dík za nápad, budu ji také namáčet, aspoň s ní dohodím dál. Já spoléhal, že se namočí než jí kapr najde. Ale takhle si zvýším šance.

                                        Nbolen11 - Profil | Pá 18.5.2007 13:53:45

                                        boyscout-napsal jsi to dobře.Plně souhlasím.A ten zbytek (suchá kuku) mi může políbit .....!