Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

hraji - Profil | Pá 18.5.2007 8:10:02

kaprovité ryby žaludek v pravém slova smyslu nemají, pouze prodloužené střevo.

MrCement: tak tu suchou a praženou aspoň dost zapíjej, aby jsi nedostal torzi :-))

    Petr Koch - Profil | Pá 18.5.2007 8:07:25

    MrCement - ® jíš ji suchou, praženou a zatím v pohodě, ale co žalud, taky v pohodě? :o))

      MrCement - Profil | Pá 18.5.2007 8:05:14

      andy2: ja ho kuchal a tak to vim :-) Vysledkem posledni debaty na mrku byla otazka zda ma kapr zaluda....... uvidime jak skonci kukurice. (ja ji jim suchou, prazenou a zatim v pohode)

        Petr Koch - Profil | Pá 18.5.2007 8:03:25

        Nechápu, co tady řešíte. Krmit tvrdou kukuřicí je prasárna, už tady někdo psal proč, tak to nebudu opakovat. Co je na tom nepochopitelného.
        A narážky ricciho na kapraře nebudu komentovat, protože má zřejmě pravdu, že některé experimenty s boilís jsou podobného charakteru jako ta prasárny s kuku. Ale aspoň neházet všechny do jednoho pytle:o)

          Bachy - Profil | Pá 18.5.2007 8:03:07

          MrCement - Ještě mi řekni že jsi nikdy nevytáhl kapra s přetočeným žaludkem. :o))

            andy2 - Profil | Pá 18.5.2007 7:56:54

            MrCement:a dostali jsme se k dalsi otazce:MÁ KAPR ŽALUDEK NEBO NE??? To snad nemyslis vazne!!!!

              MrCement - Profil | Pá 18.5.2007 7:54:06

              andy2: a sakra, kapr s zaludkem ..... zajimava diagnoza

                šeptal - Profil | Pá 18.5.2007 7:53:11

                hraji: Tos tomu utřel voko. Jsi asi nikdy nejed suchý chleba, co? ;o)

                  andy2 - Profil | Pá 18.5.2007 7:52:05

                  Bachy:to neni hypotéza to je fakt!Torze zabiji nejen ryby ale napriklad 50% psu na ni umira vlivem nekvalitnich granuli ktere v zaludku naboptnaji!funguje to na podobnem principu!

                    Bachy - Profil | Pá 18.5.2007 7:45:36

                    andy2 - O tom že to rybu zabije jsem tady teda moc nečet, leda tak zcela jistě zajímavou hypotézu od tebe. :o)

                      Bachy - Profil | Pá 18.5.2007 7:41:32

                      hraji - Kurňa no že nás to hned nenapadlo, úplně se červenám. :o)

                        Háček - Profil | Pá 18.5.2007 7:31:17

                        andy-je pravda že mně lezou oči z důlku při pohledu na činy některych rybářů..

                          andy2 - Profil | Pá 18.5.2007 7:29:59

                          hraji:diskutuje se o tom ze ta jak ty rikas mokra avsak tvrda kukurice rybu zabije!budu to muset zrejmne osvetlit protoze tu jeste nikdo nenapsal co se vlastne stane.tvrda kukurice rybe v zaludku zacne boptnat jak bylo napsano nize vlivem uvolnujicich se plynu se zaludek nafoukne!a ted to podstatne!PRI PRUDSIM POHYBU RYBY DOCHAZI K TORZI(pretoceni)ZALUDKU A PROTO RYBA ZAHY UMIRA!!!!

                            andy2 - Profil | Pá 18.5.2007 7:23:35

                            Háček:tak to by jsi koukal co vsechno si nekteri "rybari"mysli!!!!

                              hraji - Profil | Pá 18.5.2007 7:22:21

                              Logicky vzato je krmení suchou kukuřicí nesmysl, protože i ta suchá kukuřice, než se dostane kaprovi do tlamky je už mokrá, protože jste ji vhodili do vody, kde se zcela logicky namočí. Takže suma sumárum. O čem že to tu vlastně tak dlouho diskutujete?

                                Háček - Profil | Pá 18.5.2007 7:09:06

                                andy
                                ryby jsou podle některých" přežvýkavci"
                                ja myslel že je to jen legrace, ale asi to tak nebude:-((
                                jak píšeš je to dost smutmé, jestli si to někteří ryb. myslí
                                pritom uvařit kuku neni tak. problem....
                                to spiš ta lenost.........

                                  andy2 - Profil | Pá 18.5.2007 7:04:20

                                  Háček:jsou tu vsak i taci kteri si myslí že tvrdou kukuřici kapr rozkouše požeráky!!!:-)SMUTNÉ!!!!

                                    Háček - Profil | Pá 18.5.2007 7:00:17

                                    Dobré ráno
                                    je docela zajímevé jak se tu taková věc dlouho douho řeší
                                    samozřejmě že krmit syrovou kuku je nesmysl-kdyz ne vařit ,
                                    tak alespoň máčet-tak 3 dny já máčim pak to stejně ale ještě vařim
                                    :-)))

                                      andy2 - Profil | Pá 18.5.2007 6:53:22

                                      ja nechápu jak se takova hovadina jakou je krmeni tvrdou kukurici muze tak dlouze resit a uz vubec nechapu kolik existuje lidi kteri si mysli ze je to v poradku!!!

                                        liborcarp - Profil | Pá 18.5.2007 6:51:49

                                        Ricci - ® -souhlas....někdy nenaděláš nic.