Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Ndoncoyote - Profil | Pá 18.5.2007 6:51:37

Fildis - Nechápu, proč ti frajeři krmí amury suchým šrotem, když do něj přidají kypřící prášek. Bouřlivá reakce a tvorba CO2 mizí za několik desítek sekund. Když to do toho kapra nasypeš suchý a dáš mu napít, tak mu skutečně může jít z huby pěna. Řekni těm frajerum, ať už to nedělají. A prověř množství kyslíku ve vodě a stav nafouknutých ryb. Jestli se při dotyku již skoro nerozpadají.

    NRicci - Profil | Pá 18.5.2007 6:49:31

    libocarp: to je dobře, protože by jsi mě ani nepřesvědčil :-))

      Nliborcarp - Profil | Pá 18.5.2007 6:46:36

      Ricci - ® -no jak chceš..........dále tě přesvědčovat nehodlám.

        NRicci - Profil | Pá 18.5.2007 6:43:37

        libocarp: nemám sebemenší důvod vážit slova :-) Mám pocit, že někteří mistři kaprařiny tady kaprařskou scénu reprezentují a proto nebudu nikoho rozdělovat.

          Nliborcarp - Profil | Pá 18.5.2007 6:40:45

          Ricci - ® -není kaprař jako kaprař ........takže važ slova a neházej jednoho vola s ostatníma do jednoho saku.

            NRicci - Profil | Pá 18.5.2007 6:31:48

            jwkriz: asi jsi viděl špatné video :-)) Je zajímavé, že se tady na mrku brečí kapraři pokaždé, když někdo vyválí kapra mimo podložku a na druhou stranu jsou tady takové rarity, které klidně nahází do vody nemáčenou tvrdou kukuřici. Bohužel mám pocit, že vodám ani tak neškodí klasický bobkař, ale spíš moderní kaprař..
            syny: máš pocit, že kapr je závislý na tvém bojlisu, peletách, kukuřici? Co z těchto návnad se běžně a přirozeně vyskytuje ve vodě?

              NOKOUN 39 - Profil | Pá 18.5.2007 5:40:32

              Vidím že se moc nepořešilo. Radši ať nám k tomu něco řekne opravdovej odborník, přes výživu ryb a znalec rybí problematiky. Tady je to už debata o tom samým.

                Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 23:32:09

                Toledo - ®-a to je ten rozdil mezi zviraty a clovekem,zvire vi,kdy ma dost :-D

                  NToledo - Profil | Čt 17.5.2007 23:28:53

                  Ahoj chlapci,
                  neprihlásil sa ani jeden skutočný odborník na stravovanie kaprov, tak táto diskusia zostala na úrovni logických i nelogických názorov neoverených gastronomických expertov zo sveta vodných živočíchov. Ale nenadávajme si, veď hocikto z nás sa môže v tomto mýliť, a na druhej strane je dobrým odborníkom, alebo kamarátom.
                  Ja varím, pretože sa mi lepšie žije aj trávi, miluje, pije keď spapkám 1 kg dobrého teplého guľášu, akoby som zožral kilo surového hovädzieho mäsa.
                  O chvíľu si guľáš dávkujem znovu. A trávi mi dobre, hovoria chlapci, a sústavne mám nos v hrnci.

                    Nsyny - Profil | Čt 17.5.2007 23:25:21

                    Ricci - ®- no konecne poradnej zkusenej kaprar,ted jsi to rozhrabl

                      Njwkriz - Profil | Čt 17.5.2007 23:09:48

                      Ricci-no ja jsem videl video od techto anglickych kapraru ale ze by teda vsichni partikl varili to se mi nezdalo

                        Nliborcarp - Profil | Čt 17.5.2007 22:48:32

                        Neberte to moc osobně ..ani nevím jestli to tady není sranda ale ten kdo háže do vody nevařenou suchou kuku tak je ....trochu neznalej a potřebuje asi čas......nejenom na rybolov.

                          Nct matěj - Profil | Čt 17.5.2007 22:22:43

                          Ja mam na toto tema svuj nazor a to ten ze varena kuku je lepsi a kdyz neni varena tak by mela byt alespon 24 hodin namocena,ale at si dela kazdy co chce jestli je pro nekoho problem stravit u vareni kuku 3 hodky aby mel jistotu ze kaprovi nic nehrozi tak to je pak smutny!!!!!!

                            NSihla - Profil | Čt 17.5.2007 22:12:50

                            jettys-ten s tím klasem,ten byl dobrej.

                              Njettys - Profil | Čt 17.5.2007 22:07:03

                              sumo -to neni dobrý,nechápu jak někdo může hodit do vody nevařenou kuku,takovému asi moc o dobro kapra nejde jen si zachytat

                                NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 22:06:12

                                Kolegové, pro dnešek mě těšilo. Děkuji všem, kteří mi pomáhali obhajovat tvr. kuku a zítra nashledanou.

                                  NFildis - Profil | Čt 17.5.2007 22:04:03

                                  Jediny kdo tady vypada rozumny je asi Ricci

                                    NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 22:02:26

                                    jettys to je dobrý. Blíž k přírodě. Žádnou vařenou.

                                      NHáček - Profil | Čt 17.5.2007 21:58:25

                                      jettys-dooost dory nápad

                                        NFildis - Profil | Čt 17.5.2007 21:57:42

                                        U nas napr nekdo dal do srotu kyprici prasek a pak se divil ze amuri plavou hore brichem a maj bricho jak baler tak nedelejte podobny atentaty se tvrdou kuku!!