Tvrdá kukuřice

Zdar chlapi,
jaký máte názor na krmení tvrdou kukuřicí??
Autor diskuse: Mníček - Profil , 17.5.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Neddie_wedder - Profil | Čt 17.5.2007 21:56:34

sumo: myslis,ze s kukurici by to dopadlo jinak? no jo tu by vlastne posrotovali.psenice je preci jen o kapanek tvrdsi

    NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:52:30

    Kapr 75, to je pěkný. Tak vidíte, že je selekce na větší kapry.

      Njettys - Profil | Čt 17.5.2007 21:52:17

      Já jí házim do vody v klasu,je to jednoduší:)

        NRicci - Profil | Čt 17.5.2007 21:50:55

        Bachy: já být kaprem a někdo mi tam hodit tvrdou kukuřici tak mu ji s klidem flusnu do ksichtu.. :-)) Ještě že už jsou staří kapři mazáci a živí se převážně patentkou a tvrdou kuku přehlíží, připadně ponechávají bodygárdům :-))

          NFildis - Profil | Čt 17.5.2007 21:46:43

          Ricci-presne tak:-)

            NBachy - Profil | Čt 17.5.2007 21:46:10

            Ricci - Né všichni kapráři, né všichni..... :o))

              NFildis - Profil | Čt 17.5.2007 21:45:30

              oprava 3hodky

                NFildis - Profil | Čt 17.5.2007 21:44:41

                Tohle bych urcite nedelal byl jsem svedkem kdyz vedle me si dedek furt krmil kukurici tvrdou a pak tam sel chytat za asi 23hodinky chytl kapra 75cisel a mel totalne roztrahy ritni otgvor a jela znej ta tvrda kuku v celku jenom to skodi rybe ja to delam takhle
                1.Do kyblu dam suchou kuku a dam tam dost vody kuku toho vpije dost vodou nesetrit necham 1den
                2.KUKU uvarim moc ji tam nedavejte dost nabopna a je ji hodne!!
                3.Proplachnu aby byla studena a pak sni krmim ale uchovavat v zime jinak splesnivi


                rybe by se pak nemel roskubat ritni otvor

                s pozdravem vydrisek-fildis

                  NRicci - Profil | Čt 17.5.2007 21:43:40

                  Ovšem, nikdo tady nic neví. Bezvýznamní kapraři jako Townley, Pasley před lovem upravují, máčí a vaří kukuřici, jen moudří významní kapraři z Mrku jsou přesvědčení o své pravdě.

                    NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:42:29

                    eddie :pochopil jsi to, to je v poradku

                      Neddie_wedder - Profil | Čt 17.5.2007 21:42:16

                      okoun 39: no odborniku tady,az na vyjimky, zrovna dvakrat moc nepozoruji

                        NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:40:47

                        okoun ma pritelkyne jde jinde na chat pripojis se nebo se tady budes dal bavit s tema chudakama, kdyz o tom nic nevi

                          Neddie_wedder - Profil | Čt 17.5.2007 21:40:06

                          sumo: aha...dekuji za upozorneni

                            NHáček - Profil | Čt 17.5.2007 21:39:35

                            Tady na Labi ji můžete sypat po kyblich a čim víc, tim lepe beru ryby
                            Pytel už neunesu:-))

                              NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:38:17

                              eddie - My tady vedeme odbornou diskuzi na téma tvrdá kuku , a né pšenice.

                                NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:37:41

                                RE: eddie - Že by prdíky. Chudáčci. Ale pro tvoji info. bavíme se o kukuřici. OK?

                                  NOKOUN 39 - Profil | Čt 17.5.2007 21:36:00

                                  Háčku Díky ! - Každý zastánce tvrdé kuku ať taky něco napíše. Protože jinak nikoho nepřesvědčim.

                                    Neddie_wedder - Profil | Čt 17.5.2007 21:35:31

                                    nechcu vam tady do teho moc kecat,ale byl sem svedkem krmenim suchou psenici na malem rybnicku cerstve vysazenym kaprum.za nekolik dni vyplavali kapri s roztrzenyma brichama. proc asi?

                                      NSUMO ONE - Profil | Čt 17.5.2007 21:34:27

                                      Takže MrKos a spol na brigošku! Buď bude šrot nebo vařená!

                                      PS Vařiče a mlýnky s sebou!!!!

                                      Chudáci kapři na chovňácích. Aby se z té suché neotrávili. Jen tak tak, že z toho nechcípnou.

                                      Čekám na názor odborníka z Vodňan, ještě mě žádnej kuchař nepřesvědčil o škodlivosti suché kuku.

                                        NHáček - Profil | Čt 17.5.2007 21:32:22

                                        Nevidim jediný důvod proč by kakr nepapal suchou kuku
                                        co je na tom špatného?žere i tvrdší věci a nevadí mu to
                                        mnohen horší je zkažené žrádlo