vyroba boilies za studena

Muze nekdo poradit,cim se poji boilies vyrabene za studena(nevarene,bez vajec)?Cetla jsem o tom ,ale nebylo uvedene pojivo.Dik za odpovedi
Autor diskuse: Misa - Profil , 28.2.2005 kaprařina - nástrahy, návnady

NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 27.1.2011 11:43:30

mi-ku >> zatni zuby a mysli na fotbal.....(která jednou pozná už nechce jinak)

    Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:42:00

    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 27.1.2011 11:38:03 >> ani já se do toho nehrnu, páč prznění Poušták by mohlo být náročné na mou psychiku a na Puštákovo ochablé rektum...))))

      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 27.1.2011 11:38:03

      mi-ku >> setkávám se s nadávkami každým dnem, nejčastěji s výstižným "kurvítko"..... ale s afropérem po lapení poušťáka jsem se ještě nesetkal, docela mne to zarazilo a ani po tom nikterak netoužím....

        Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:34:31

        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 27.1.2011 11:32:59 >> už ti někdo napsal, že jsi wůl...)))))

          Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:33:30

          Slavík >> )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

            NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 27.1.2011 11:32:59

            mi-ku >> vy se máte rádi??? to asi nebudou koule za studena...

              NSlavík - Profil | Čt 27.1.2011 11:32:07

              mi-ku >> áááá pán je gurmán ono čokopéro má své výhody ale je to dost jednostrané :))

                Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:29:13

                Slavík >> já budu mít brzo afropéro až si chytím toho drzouna Pouštáka...))))

                  Nmekoun - Profil | Čt 27.1.2011 11:26:56

                  Poušťák >> Nejni co rešit, zadavatel už zřejmě ani o ní neví bo je 5 let stará.

                    NPoušťák - Profil | Čt 27.1.2011 11:24:38

                    mi-ku >> ty jsi mu opět pěkně zas...ral diskusi.))

                      NSlavík - Profil | Čt 27.1.2011 11:24:30

                      mi-ku >> zkusim borůvkovej koláč neni nad afro péro aspon vzhledem :))

                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 27.1.2011 11:23:38

                        mi-ku >> jo vyučenej, ale už sem knedlíky dlouho pořádně nepíchal....
                        ps: vsadim vidle na píchání že dneska už píchaj jenom céencéčka....

                          Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:23:38

                          mekoun >> jsou to asi vesničáci...)))

                            Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:23:10

                            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 27.1.2011 11:20:07 >> hele dělal jsem nějakou technologii u Svobody v blučině a tam dělají až 50 000 knedlí denně, tam by jsi krásně zapíchal...))))

                              Nmekoun - Profil | Čt 27.1.2011 11:22:19

                              mi-ku >> Neměli Univar, srabi, tak musel píchat. :DD

                                Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:22:08

                                Poušťák >> mazej domů..)))))

                                  Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:21:25

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 27.1.2011 11:20:07 >> tož to jsi neřekl, že jsi profesí píchač knedlíků...))))

                                    Nmi-ku - Profil | Čt 27.1.2011 11:20:54

                                    Slavík >> štrůdl, je pro sraby...jedině jblečný koláč...))))

                                      NSlavík - Profil | Čt 27.1.2011 11:20:08

                                      mi-ku >> štrůdl? :))

                                        NParanoidní Schizofrenik - Profil | Čt 27.1.2011 11:20:07

                                        mi-ku >> no jo ale to se nedá s píchánim maminčinejch knedlíků srovnávat....já za šichtu rozpíchal třeba dvěstě-třista šišek.....nemluvě o tom že sem je musel předtim nejdřív pořádně poválet...