Sada Trakker DB7-R

Reálná zkušenost a hodnocení hlásičů a příposlechu Trakker DB7-R.
Autor diskuse: Fany - Profil , 26.3.2026 kaprařina - náčiní, doplňky

Huli - Profil | So 28.3.2026 19:51:20

Tez sem o nich premyslel, ale sveho casu jich byla vsude plna inzerce, coz jsem usoudil, ze nejaky duvod ma, takze jsem sahl po jinych a nelituji. Nicmene kolega je ma od te doby, co se zacali prodavat. Rocne da kolem osmi deseti dennich vyprav a nema s nima problem

    dyckyryby - Profil | So 28.3.2026 17:19:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj, měl jsem je sezonu a nebyl žadny problém.. 2x komplet utopené...Daly se mnou asi 130 docházek..

      Bezďa - Profil | Pá 27.3.2026 18:56:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Fany >> zkušenosti 50na50.
      Kamarád si bral dvě sady a obě reklamace a nakonec je vrátil. Další dva kamarádi mají taky sadu a funguje jim.
      Já osobně bych šel do Flacarp. Pokud chceš, na Flacarp, Flajzar i Trakker umím sehnat lepší cenu

        Fany - Profil | Pá 27.3.2026 12:38:40

        To opravdu nemá nikdo zkušenost s těmito hlásiči? Výdrž baterek, spolehlivost, odolnost atd.

          Fany - Profil | Čt 26.3.2026 11:00:02

          Vypadají dobře, a snad budou i spolehlivé.