MS v hokeji 2025

Pokec o hokeji
Autor diskuse: Pvl - Profil , 9.5.2025 všeobecné - ostatní

Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 20:48:05

Hotovo 🤷 ...... 2:0 .....jdu chrápat ... Vůbec nestíháme bruslit , osobní souboje nic střely nic .... První třetina úplně na hovno a Karel nic navíc nechytnul

    NPlav - Profil | Čt 22.5.2025 20:42:00

    haas >> A druhé... a je to! Kdyby aspoň využili ty přesilovky....

      Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 20:32:18

      Už to opět začíná první oslabení .....

        NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 12:23:03

        haas >> Uvidíme -každopádně budeme na tom po stránce psychiky asi o něco lépe. Před domácím publikem na domácím šampionátu se těžko prohrává.

          Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 12:17:43

          Flip >> ti to hodily hned za hlavu ..... Vletí na nás a budou to chtít rozhodnout hned ze startu ....pokud to udržíme je šance udělat dobrý výsledek

            NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 12:15:18

            haas >> Otázka také jak moc ty Švédy ta porážka s Kanadou nabudila nebo psychicky nahlodala.

              Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 11:31:08

              Flip >> vše se bude odvíjet jak chytnou či nechytnou začátek...... Můj názor je že Švédsko se dá porazit ale ne pravidelně porážet pokud to neubrusli tak nás přejedou rozdílem třídy

                NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 10:50:29

                Ty domácí Švédy porazila Kanada,tak je také porazíme .

                  Nvisage - Profil | Čt 22.5.2025 10:35:57

                  haas >> CZ 3 : 2 SWE ,asi toľko :-))))

                    Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 8:41:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Pvl >> souhlas 👍od malá jsou k tomu vedení když to nejde herně tak pak si pomůžou tímhle rozhodit hru pár excesů vyprovokovat a pak vytěžit max ....Kanada je úplně to samé ...naší s tímhle měli počítat že oplácet se nevyplácí a když takhle rozhodis hráče vypadne celý tým z koncentrace a už se to pak nabaluje na sebe viz třetí třetina s USA

                      NPvl - Profil | Čt 22.5.2025 8:38:23

                      haas >> Teď jsem se bavil s kolegou . Říkal jsem mu Američané to měli dobře vymyšlené co se týká našich následujících faulů . Myslím si ,že si byli dobře vědomi ,že když nebudou přesilovky tak to pro ně bude hodně složité .

                        Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 8:35:28

                        Pvl >> no Krejčíkovi to vůbec nevyšlo ....když krosček tak na žebra a ne na hubu to jde vždycky vidět nejvíc 🤣

                          Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 8:32:29

                          Pvl >> vše prameni z nedostatečného pohybu pokud nestíháš to ubruslit tak většinou dojde k faulu což letošní obrana podle zápasu s USA vůbec nestihala tempo ...nebavím se o oplácení to je jako udělat útočný faul ....prostě zbytečný průser a vypovídá o inteligenci hráče krotit emoce v důležitých momentech ....to 2+2 s USA nás dostalo po vyrovnání zpátky do sraček a už se z toho nevyhrabali .....MS není extraliga .... Bez faulu mají šanci jak jsem psal jinak hrob a odlet domů ....můj názor

                            NPvl - Profil | Čt 22.5.2025 8:24:34

                            haas >> Ti co faulovali asi dostali klistýr a ten největší "borec" myslím si že by si pes kůrku od něho nevzal .

                              Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 5:23:29

                              Tak synci den ,,D,, je tady ..... ČR -Sw 2:5 🤷 ..... Bude to šichta .....bruslit bruslit a zase bruslit snad pochopili že bez faulu je šance.... jinak to bude hrob a zítra jsou doma 🤷

                                NIdy - Profil | Út 20.5.2025 21:16:16

                                haas >> taky mi přijde,že se na každý dobrý výsledek sakra nadřeme, opravdu tam máme velký mezilajnový rozdíl. Ale pokud se naši nenechají vyprovokovat a udrží sí chladnou hlavu,tak dokáží zahrát i ty další lajny,ne jen první.

                                  NPlav - Profil | Út 20.5.2025 21:03:35

                                  To teda... teď vidím první opravdový hokej na šampionátu. Za tohle by se nemuselo stydět finále.

                                    NFlip - Profil | Út 20.5.2025 20:45:42

                                    Někdy je to ku prospěchu ,když tě někdo zase posadí na zem a ukáže ti,kde děláš chyby. Snad se kluci z toho ponaučí. Navíc je to sport a ve sportu je třeba umět i prohrát.

                                      NFlip - Profil | Út 20.5.2025 20:40:56

                                      visage >> chybička se vloudila.😊