MS v hokeji 2025

Pokec o hokeji
Autor diskuse: Pvl - Profil , 9.5.2025 všeobecné - ostatní

Nhaas - Profil | Út 20.5.2025 19:43:59

Idy >> vždy musíš vše vyhrát pokud to chceš celé vyhrát ale bylo vidět že jsme zaostávali v pohybu ...další problém jedná pětka dokáže hrát kombinační hokej a zbytek to maze pořád po buzerech a koncime v rohu ...mi tam chybí ta vyváženost ....chápu na druhou stranu že naše zásobárna hráčů není bezedná a není kde brát a v určitých momentech ta kvalita prostě chybí ....jinak Karel dneska klobouček zachytal suprově na to že že mu moc nepomohli vzadu

    NIdy - Profil | Út 20.5.2025 19:38:15

    visage >> 😆 bohužel

      NIdy - Profil | Út 20.5.2025 19:36:58

      haas >> tak tak, teď už stačí jen vše vyhrát. 👍 A máš pravdu, hlavně se nechat vylučovat. Jestli chceme placku, musíme být v klidu . Uvidíme po večerních zápasech,je to stejně masakr, že se furt neví , kdo s kým 🤣🤣

        Nvisage - Profil | Út 20.5.2025 19:29:53

        Flip >> visage - Profil | SZ | Út 20.5.2025 15:22:58

        datel na entou :-) >> Cz 5:2 USA
        toto bol môj tip , nečakal som , že opačné garde .

          Ndatel na entou :-) - Profil | Út 20.5.2025 19:11:15

          Škoda těch vyloučení 🥲

            Nvisage - Profil | Út 20.5.2025 19:06:42

            Flip >> Flip - Profil | SZ | So 10.5.2025 9:00:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            visage >> A co vy na Slovensku ? Už jste se konečně pořádně naučili ten sport s pukem a hokejkama, nebo to pořád před sebou strkáte jako u nás kluci na rybníku? 😂
            no my sme dnes dostali len 2 góly .

              Nhaas - Profil | Út 20.5.2025 18:55:09

              Tak dneska zvednutý prst pro čtvrtfinále..... Na téhle úrovni tolik vyloučených je prostě sebevražda 🤷 navíc poměr střel je prostě masakr bohužel .....

                NIdy - Profil | Út 20.5.2025 18:45:41

                vydra Lucky >> tož nemyslím sí, že by Fini byl až tak horší. Podle mne hráli dost rychle a i technicky a hlavně jako tým. Kanada je plná hvězd, každopádně jsou to skvělí hráči,ale tak trochu každý sám na sebe. Každý na to máme určitě svůj úhel pohledu.👍 Dnes hlavně fandit našim a zlomit USA aspoň za dva body 💪

                  Nvydra Lucky - Profil | Út 20.5.2025 10:10:51

                  Idy >> Finsko bylo horší, rozhodčí hráli s nimi ... hodnocení hvězd z Kanady. Ti ubožáci fakt neumí prohrávat.

                    NIdy - Profil | Po 19.5.2025 22:54:44

                    Moc pěkný zápas, a nikdo není neporazitelný 😉😁

                      NIdy - Profil | Po 19.5.2025 21:04:00

                      Kanada vs. Finsko zatím pěknej hokej 👍

                        Nhaas - Profil | Po 19.5.2025 18:49:59

                        Pvl >> bodejť by nebyl Němce čeká buď a nebo zítra s Dány...... Ale nula se počítá Vladař dneska co měl to správně pochytal jsem zvědavý koho na čtvrtfinále dají do branky Vladař na mne působí mnohem klidnějšíma jistejsim dojmem tak uvidíme koho Rulda s Pavem vyberou

                          NPvl - Profil | Po 19.5.2025 18:38:58

                          Koukatelný hokej 👍.

                            Nkubas. - Profil | Po 19.5.2025 14:42:11

                            Bulda 64 >> No tak uvidíme :-).

                              NBulda 64 - Profil | Po 19.5.2025 14:40:53

                              kubas. >>
                              Pokud zůstanou v eufórii, přidají 2 a jánošíci 1 🤫

                                Nkubas. - Profil | Po 19.5.2025 14:37:02

                                Bulda 64 >> Myslím Slováky.

                                  NBulda 64 - Profil | Po 19.5.2025 14:35:55

                                  kubas. >>
                                  My 4:3.. Němec je "blbej" soupeř .. leda, že by se rozsypali, ale nedávají se zadarmo ;)

                                    Nkubas. - Profil | Po 19.5.2025 14:31:18

                                    Bulda 64 >> Jak to tipuješ Jirko?

                                      Nkubas. - Profil | Po 19.5.2025 14:23:33

                                      Flip >> Nebudou.

                                        NBulda 64 - Profil | Po 19.5.2025 14:18:59

                                        A já bych jim to tolik přál, aby se už bratia chytli... :)), ale je to marný, dostali 3. šišku od Lotyšů .. a jdou znovu do čtyřech