MS v hokeji 2025

Pokec o hokeji
Autor diskuse: Pvl - Profil , 9.5.2025 všeobecné - ostatní

NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 22:01:33

visage >> Vždycky si přitom vzpomenu na jeden kreslenej vtip od Renčína.- Dva dědkové na tribuně koukají jak z ledu odjíždí brankář. A jeden říká tomu druhému,,hrát powerplay za stavu 0:10 tak tomu říkám opimismus".🤣

    Nvisage - Profil | Čt 22.5.2025 21:57:41

    Flip >> neklesaj na duši , ešte to treba skúsiť . 20 min je dosť na to .

      NKlose - Profil | Čt 22.5.2025 21:56:18

      Prostě naši hrajou fair play. Bylo by smutný, kdyby domácí nepokračovali dál. A že tu nešikovnost předstírají přesvědčivě 🤔😂

        NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 21:56:01

        Tak se jde od válu a poslední ať zhasne.🤣 Pro mne už je to minulost.

          Nvisage - Profil | Čt 22.5.2025 21:50:00

          Flip >> ani vyhrážanie sa rybníkom nezaberá .

            NHoumrP - Profil | Čt 22.5.2025 21:32:09

            kubah >> ale málo 😅

              NPlav - Profil | Čt 22.5.2025 21:29:35

              A další ven... Je to marný, je to marný, je to marný!

                Nkubah - Profil | Čt 22.5.2025 21:15:09

                HoumrP >> ale golman myslí politicky - takže tak.

                  NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 21:13:39

                  visage >> Znáš to Jak pravil Švejk,,když nejde vo život,tak jde vlastně vo hov.." 🤣

                    NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 21:11:48

                    No co,tak holt nebudeme zase mistři světa. Za nějakou dobu po tom hokejovém MS stejně neštěkne ani pes. A život jde dál.😊

                      NHoumrP - Profil | Čt 22.5.2025 21:10:09

                      Gólman chytá na hovno, obrana špatná, útok pomalý. Co by jsme chtěli 😅

                        NPlav - Profil | Čt 22.5.2025 21:08:23

                        Asi by si trenér neměl po přestávce zapomenout vzít na střídačku ručník :-(

                          Nvisage - Profil | Čt 22.5.2025 21:01:15

                          Flip >> no , chybička se vloudila .

                            NPlav - Profil | Čt 22.5.2025 21:00:43

                            njn, Švédsko není Kazachstán... Ale Dánové zatím drží, i když to určitě nemají lehčí.

                              NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 20:59:46

                              visage >> to jo a klidně s těma vašima borcema. Ale to byste museli na tom rybníku hrát trvalou přesilovku 10 proti našim v 5. A pořád dotahovat.🤣🤣🤣

                                Nvisage - Profil | Čt 22.5.2025 20:56:34

                                Flip >> ja by som dal cez prestávku ten rybník .

                                  NFlip - Profil | Čt 22.5.2025 20:56:05

                                  Slušnej funus a na ty také nechodím,takže přepínám.

                                    Nhaas - Profil | Čt 22.5.2025 20:54:11

                                    Pvl >> nedá se na to dívat ...dobrou ..ať vás neboli oči ještě ráno 🤣

                                      NMV - Profil | Čt 22.5.2025 20:53:48

                                      Tohle už není prdel.Pommstva Swe začala.

                                        NPvl - Profil | Čt 22.5.2025 20:52:12

                                        haas >> Nepůjdeš :o§)) A je to 3